Sari la conținut

INTALNIRI ZONA TREVISO-JESOLO


CRISTALL28
 Share

Postări Recomandate

Weekendul asta nu cred..duminica am fost in Bassano ndel grappa..este un bar moto la intrare..m am oprit si am stat vre2 ore pe acolo..dar pana la jesolo...mai e de mers...cu toate ca suna tentant treaba cu marea..poate de 1 mai..sau dc nu mai devreme ne vedem la o berica ...dar daca aveti ganduri de iesit si cum esti din zona treviso..as mai iesi la o plimbare wekendul asta..pana la basssano nu e mult...ce zici cristall? si asa putem stabili si o urmatoare intalnire..poate in mai multi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi super sa fim mai multi...tot la week endul asta ma gandeam si eu..dar ma uit afara si e friiiiiiig...deci azi nu ies sigur..poate maine se ma incalzeste..daca nu ne organizam pentru week endul viitor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sincer sa fiu stau rau cu munca, si implicit cu banii. Ma abtin deocamdata de la iesiri mai lungi pana ma pun pe picioare, dar cu siguranta o sa ne vedem candva anul acesta, cu totii daca se poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi super sa fim mai multi...tot la week endul asta ma gandeam si eu..dar ma uit afara si e friiiiiiig...deci azi nu ies sigur..poate maine se ma incalzeste..daca nu ne organizam pentru week endul viitor...

Am iesit astazi pe aproape...cam ceata si racoare pentru drumuri mai lungi...daca se anunta vreme buna weekendul viitor poate ne intalnim la o cafea mai pe la jumatatea drumului :P .

Intre timp weekend placut si tinem legatura :)

 

Eu sincer sa fiu stau rau cu munca, si implicit cu banii. Ma abtin deocamdata de la iesiri mai lungi pana ma pun pe picioare, dar cu siguranta o sa ne vedem candva anul acesta, cu totii daca se poate.

Mario..poate mai spre la vara reusim sa facem o mica adunare...Bafta cu munca si sa te pui cat mai repede pe picioare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu banutii toti stam prost..ca altfel nu ne-am fi chinuit pe aici...e de inteles...poate vor veni vremuri mai bune...eu nu am iesit azi ca era frig..sotul meu nu avea chef de doua roti..asa ca am iesit pe 4 roti..poate o sa fie mai cald week endul viitor...

 

maine mi se pare ca va fi cam ca astazi..deci..rece ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Eu sincer sa fiu stau rau cu munca, si implicit cu banii. Ma abtin deocamdata de la iesiri mai lungi pana ma pun pe picioare, dar cu siguranta o sa ne vedem candva anul acesta, cu totii daca se poate.

ar fi super daca ne-am putea vedea cu totii , abia astept Editat de dorutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

poi ..care ajunge primul la mare...posteaza aici...noi suntem liberi in week end...venim imediat...facem schimb de nr de tel pe privat..si ne vedem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare fratilor!!!!Sunt nou pe aici.Locuiesc lângă San Doná di Piave.Poate reusim sa facem ceva pe doua roti....

hei lasa-mi un nr de tel in privat sau aici..cum vrei...chiar am fost la mare sapt trecuta ...poate data viitoare ne auzim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...