Jump to content

Gasca din Tecuci

Recommended Posts

Va salut baieti!

Deschid acest topic din nevoia de a gasi parteneri de cate o tura, doua prin weekend-uri.

Daca sunteti amatori si acceptati in gasca voastra un incepator ma puteti contacta pe PM sau la dannpopa@gmail.com

Stima!

Dan

Edited by Batranu`

lasa ma ca si eu sunt de pe langa tecuci si sunt tot incepator nui nici o problema nu conteaza ca e orasu mic conteaza ca sunt oameni cu inima mare!!!beer.gif

cauta galati braila mai bine .. ca tecuci la cat e de mare ...:)) :crack: :crack: daca moare cainele vecinilor se inchide gradina zoologica:))

asta e buna faza.

aveti si la tecuci cativa motociclisti.

ma cunosc cu o tipa Mihaela cu busa, fratesu, si mai sunt care i-am cunoscut anu trecut la roman. aveti si voi, dar intradevar e ca si faza de sus. vorba aia: aproape 1.

cauta galati braila mai bine .. ca tecuci la cat e de mare ...:)) :crack: :crack: daca moare cainele vecinilor se inchide gradina zoologica:))

De la Tecuci cunosc, oameni mari ! De tine nu am auzit in viata mea ...

De la Tecuci cunosc ... de tine nu am auzit. :crack:

Incet baieti, incet, nu va certati.

Ideea este ca eu stiu ca sunt vreo cativa motociclisti in Tecuci, pe unii ii cunosc; ii vad deseori adunandu-se la parc. Problema este ca eu stau mai prost cu timpul si ma gandeam ca ma pot anunta si pe mine cand au de gand sa plece pe undeva, in week-end (doar atunci sunt mai liber, dar nu mereu) si poate au amabilitatea sa ma primeasca . :)

Cand eram mai mic noi ziceam ceva de genul ca nu apuci sa bagi a 2-a si ai si iesit din Tecuci, dar merge si asta cu cainele. Desi, sa nu uitam, Gradina Zoologica a murit odata cu Ceausescu

Vorbesti in necunostinta de cauza ...

Tecuci e un municipiu ... cauta in DEX sa vezi diferenta intre municipiu si resedinta de judet.

2 ... esti taran mare ... daca e mic ... ca suprafata ... hai cu misto urile ???

3 ... R6 lover ... te credeam mai serios ... cu capul pe umeri ..dar esti parasutist vad.

Cand eram mai mic noi ziceam ceva de genul ca nu apuci sa bagi a 2-a si ai si iesit din Tecuci, dar merge si asta cu cainele. Desi, sa nu uitam, Gradina Zoologica a murit odata cu Ceausescu

Gradina nu a murit ...

Toti romanii care au vazut lei la munte sau pe litoral ... stiu ca sunt din Tecuci ... asa ca ....

Dar e off-topic.

nu asta era subiectul topicului dar in fine...... sunt destui motociclisti in Tecuci....o sa atasez o poza de l drum inchis de anul trecut. Eu sunt din Movileni shi nici aici nu ducem lipsa de motociclisti,suntem 5 detzinatori de motociclete. in Tecuci cred ca sunt 25 de moto....poate mai bine

uite niste poze aici dsc00342db.jpg

dsc00544ai.jpg

dsc00538og.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by mborhika
  • 1 month later...

haha! buna asta!:)) rad! auzi? dar tu de ce nu ai murit cand erai mic?:))))

Vorbesti in necunostinta de cauza ...

Tecuci e un municipiu ... cauta in DEX sa vezi diferenta intre municipiu si resedinta de judet.

2 ... esti taran mare ... daca e mic ... ca suprafata ... hai cu misto urile ???

3 ... R6 lover ... te credeam mai serios ... cu capul pe umeri ..dar esti parasutist vad.

Gradina nu a murit ...

Toti romanii care au vazut lei la munte sau pe litoral ... stiu ca sunt din Tecuci ... asa ca ....

Dar e off-topic

parasutar!

parasutistii sunt baieti misto!

• 3 weeks later...

asta e buna faza.

aveti si la tecuci cativa motociclisti.

ma cunosc cu o tipa Mihaela cu busa, fratesu, si mai sunt care i-am cunoscut anu trecut la roman. aveti si voi, dar intradevar e ca si faza de sus. vorba aia: aproape 1.

de Mihaela stiam si eu ....... dar asta se intampla anul trecut pe vremea asta ..... mai are motorul ?:S

R6 Lover ai inceput sa stresezi si Tecuciul cu "teoriile" tale?

app voi bikerii din tecuci pe la ce ora va intalniti in fata la catedrala,sunt prin zona 1 saptamana (fara motor) si ma cam plictisesc

• 2 weeks later...

R6 Lover ai inceput sa stresezi si Tecuciul cu "teoriile" tale?

app voi bikerii din tecuci pe la ce ora va intalniti in fata la catedrala,sunt prin zona 1 saptamana (fara motor) si ma cam plictisesc

lasa-l sa abereze.vorbeste mult si pe dinafara...se baga ca musca in ...lapte....

cam tarziu postez dar poate o sa-ti fie utila informatia :D

de obicei ne adunam cam pe la 8-8.30(poate mai devreme sambata duminica) dar mai mult incepand cu joi seara. totusi nu se mai aduna multe motoare ca in trecut :(

Edited by BikerMF
  • 1 month later...

Pana la urma ... unde si cand va intalniti in Tecuci? Am trecut de cateva ori pe acolo si mai am drumuri cu moto...poate :cheers:

Pana la urma ... unde si cand va intalniti in Tecuci? Am trecut de cateva ori pe acolo si mai am drumuri cu moto...poate :cheers:

In fata la Catedrala,aproape in fiecare seara sunt baietii acolo

Edited by Virus3nd3r
  • 6 months later...

Va fac o vizita cant de curand ... vremea a inceput sa fie super!!!

In fata la Catedrala,aproape in fiecare seara sunt baietii acolo

Pai de ce ??

Toti Tecucenii stiu de tine ca ai interdictie ...

Si cum vad un Vfr .. poc ... il doboara.

Ce e drept ... au invatat asa bine lectia ca ii doboara chiar si pe tecucenii VFR isti.

Asa ca ... cum tot raul e spre bine ... respecta interdictia . :crack:

Va fac o vizita cant de curand ... vremea a inceput sa fie super!!!

Te asteptam ... daca e vremea calda ...

Pai de ce ??

Toti Tecucenii stiu de tine ca ai interdictie ...

Si cum vad un Vfr .. poc ... il doboara.

Ce e drept ... au invatat asa bine lectia ca ii doboara chiar si pe tecucenii VFR isti.

Asa ca ... cum tot raul e spre bine ... respecta interdictia . :crack:

Te asteptam ... daca e vremea calda ...

Tssss ... ce noroc pe mine ... am trecut de 2 ori il ultima vreme prin tecuci si totusi nimic ... ce noroc pe mine ca mi-am luat masina; you'll never catch me alive !!!

Aha ... deci cu moto ti-e frica sa mai treci prin Tecuci.

Oricum cand se schimba garda ... adica 2 minute ... ai timp sa te strecori ...

Dar ti-am mai spus ... :)

• 2 months later...