Jump to content

accident targoviste

Recommended Posts

ce moto era, ca parea un enduro, ceva. in consecinta, viteza estimata mi se pare exagerata. iar culpa mi se pare din nou discutabila, din moment ce era linie continua de ce a incercat golful sa iasa de pe sosea?

Bmw F650

Pacat,si pacat ca se vede din comentarile de la reportaj ce parere au unii despre noi.exista un topic cu 2012 fara accidente se pare ca nu o sa aibe un succes,din pacate nu se poate. :rose:

La fiecare inceput de sezon apare cate o veste proasta, la fel ca aceasta. Mergeti fratilor incet, ca peste iarna s-au mai atenuat reflexele. Iar in ceea ce priveste atitudinea tuturor oamenilor fata de motociclisti...ma lasa rece, dar prefer sa nu ma mai gandesc.

Plimbari placute in 2012 si fara evenimente.

R.I.P.

pentru cei care doresc sa il conduca pe ultimul drum , inmormantarea va fi marti 27 martie la biserica Sf.Dumitru din Targoviste la ora 12:00

pentru cei care doresc sa il conduca pe ultimul drum , inmormantarea va fi marti 27 martie la biserica Sf.Dumitru din Targoviste la ora 12:00

Revin cu detalii.Inmormantarea sa reprogramat pentru maine 26 martie ora 12:00 , tot la biserica Sf.Dumitru din Targoviste.Biserica este in zona 2 Brazi pe aceeasi strada cu Biserica Catolica la distanta de 200m de Biserica Catolica.

Pacat ca s-a dus asa de tanar,nici macar nu a apucat sa-si traiasca viata.Toti am facut greseli la varsta lui dar el a platit un pret prea mare pentru greseala de a se da cu motorul fara permis pe un drum public si fara experienta.

Edited by pyter82