Sari la conținut

Iesire pt duminica 8.04.2012


Minu
 Share

Postări Recomandate

Salutare,as vrea ca duminica sa fac o iesire,ma bate gandul la Vulcanii Noroiosi ca nu am fost niciodata,mai e cineva interesat?Eu sunt din Ploiesti,daca nu va convine faceti voi o alta propunere,poate undeva pe la munte(Sinaia,Busteni)Cheia pica pt ca in weekend erau 2 grade si ningea pe acolo,deci o sa fie nisip/umezeala.Astept pareri.

 

PS:Filmarea si pozele sunt din partea casei :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu, ca la fel ca si tine nu am fost nicodata la vulcani. cred ca mai corup sa vina inca 4 prieteni. Ca si motoare.......3 vitezane si 2 enduro. Din cauza celor 2 enduro preferam viteza de croaziera....110/120. Te tin la curent oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok.Pt mine nu e problema de viteza,merg si tare,si incet,insa nu-mi plac vitezele foarte foarte mari.Las nr meu aici: 0720.033.376 Cosmin,e posibil sa raspund mai greu munca/facultate,de.

 

 

Plecarea ramane valabila doar daca nu ploua in weekend,daca ploua eu din pacate nu mai merg(si cred ca multi fac acelasi lucru).

Editat de Minu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

e foarte posibil sa ma bag si eu pe 15 aprilie pentru vulcani. intentionez sa stau o noapte sau 2 cu cortul.

 

Am fost la vulcani... din pacate in conserva. M-am intors astazi in Bucuresti. A fost o iesire misto cu vreme foarte schimbatoare (ploaie noaptea). Am dormit in cort si a fost o experienta frumoasa. Sper sa mergem intr-un weekend pe mobre. Drumul este superb si putem sa facem si putin offroad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...