Sari la conținut

amortizor ghidon


Postări Recomandate

Se poate monta pe yamaha r6 an 2000?

pret informativ?

thx!

amortizorul nu e de vanzare pt ca are o istorie mai "sensibila"

de circa un an de zile pe una din strazile pe care circul ma saluta un om mai in varsta.la un moment dat mi a facut semn sa opresc.

baiatul lui a murit pe motocicleta din vina unui sofer.din motorul lui a ramas acest amortizor pe care vrea(tine mortis) sa mi l dea.pina ieri cand am vb din nou cu el am refuzat ideea de al accepta lucru care al intrista.

Am promis ca daca il iau il montez pe motorul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu putin efort si multa imaginatie se poate adapta orice... pe orice. Oricum, in cazul tau iti trebuie musai o brida originala (sau facuta profesional) pentru prinderea mobila de telescop. Sistemul de fixare depinde de configuratia bordului.

 

Mare atentie insa cu astfel de "jucarii" care au fost implicate in accidente. Asigura'te ca este in stare perfecta de functionare inainte de a trece la urmatorul pas... nu cred ca vrei sa afli cum e sa ti se blocheze coarnele, indiferent la ce viteza.

 

Sunt multe astfel de amortizoare de directie standard disponibile de la cei care le'au inlocuit cu altele aftermarket. Iar preturile sunt decente... spre exemplu eu am luat 2 bucati de R1 la cca 50Lei bucata.

 

Ride Safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...