Sari la conținut

MOTO ROCK FEST


LeL
 Share

Postări Recomandate

Deci pana la urma e camping undeva sau il facem noi ad-hoc? :) Daca are cineva o cazare in plus la hotel etc. sau daca mai e careva care pleaca din Bucuresti sambata si vrea sa stea cu cortul pe acolo, dati-mi si mie un semn ca n-am avut timp sa caut cazare, spre rusinea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci pana la urma e camping undeva sau il facem noi ad-hoc? :) Daca are cineva o cazare in plus la hotel etc. sau daca mai e careva care pleaca din Bucuresti sambata si vrea sa stea cu cortul pe acolo, dati-mi si mie un semn ca n-am avut timp sa caut cazare, spre rusinea mea.

Eu si yo3 plecam sambata dimineata si ne intoarcem luni .Am renuntat la ideea camparii si am rez. o camera...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana la urma e camping undeva sau il facem noi ad-hoc? :) Daca are cineva o cazare in plus la hotel etc. sau daca mai e careva care pleaca din Bucuresti sambata si vrea sa stea cu cortul pe acolo, dati-mi si mie un semn ca n-am avut timp sa caut cazare, spre rusinea mea.

 

Ne-ar face o mare placere sa te alaturi grupului nostru mic...dar inimos!!!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-ar face o mare placere sa te alaturi grupului nostru mic...dar inimos!!!

:)

 

Yo nebunaticule, sa inteleg ca inviti fata unde ti-ai luat tu cazare?

Vrei sa-ti stric planurile si sa o invit la hotelul meu, ca tot am camera dubla si dorm singura ? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo nebunaticule, sa inteleg ca inviti fata unde ti-ai luat tu cazare?

Vrei sa-ti stric planurile si sa o invit la hotelul meu, ca tot am camera dubla si dorm singura ? :blbl:

Ha-ha!... Sa inteleg ca imi faci un apropo ca ai camera dubla si dormi singura si eu n-am cazare? :))

 

Si ca sa raspund si la ce scrie mai sus... nu conteaza cat de mic e, daca e inimos ;) Sigur ca ma alatur cu bucurie. Sa speram ca o sa alungam si norii de inimosi ce-o sa fim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo nebunaticule, sa inteleg ca inviti fata unde ti-ai luat tu cazare?

Vrei sa-ti stric planurile si sa o invit la hotelul meu, ca tot am camera dubla si dorm singura ? :blbl:

buna idee!contacteaz-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

radem si glumim, planuim... dar cu vremea nu-i a buna...

 

Festina, mai pesimist de atat poti sa fii? Parca cobesti, omule!

 

 

Purghy, dar din dar se face rai, vorbim pe drumul spre Bulgaria, am inteles ca mergi cu noi (iti trimit acum mesaj ca sa intelegi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

radem si glumim, planuim... dar cu vremea nu-i a buna...

Poate ai să râzi,dar va fi vreme bună!

Dacă nu,îmi ține 'colega' de Âşa umbrela!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Festina, mai pesimist de atat poti sa fii? Parca cobesti, omule!

 

Nu, mai, dar verific vremea zilnic daca poti sa ma crezi... Ca am ratat deja iesirea la Nikolovo din cauza vremii; as vrea mult ca macar de-acu` sa se imblanzeasca, sa petrecem linistiti - si nu doar in camere vreau sa zic ... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calutu mi-a nechezat azi dimineata ca va fi vreme buna in weekend ca cica daca l-a lasat junghiul din cric se face frumos. Si daca o sa fie vreme faina poate aveti chef sa ne plimbam pe la cascada la Hotnitsa si pe la Arbanassi... mi-e dor de locurile alea :) Eu as cam vrea la cort insa, ca sa nu mai dau la cazare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calutu mi-a nechezat azi dimineata ca va fi vreme buna in weekend ca cica daca l-a lasat junghiul din cric se face frumos. Si daca o sa fie vreme faina poate aveti chef sa ne plimbam pe la cascada la Hotnitsa si pe la Arbanassi... mi-e dor de locurile alea :) Eu as cam vrea la cort insa, ca sa nu mai dau la cazare...

dormi unde vrei/poti.mergem.sa inteleg ca sti traseele...la cascada se poate ajunge cu Shadow-ul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cascada se poate ajunge cu Shadow-ul?

Da, e drum pana la cascada. Nu mai stiu foarte clar drumul dar il bunghim noi. De acolo se urca pe jos pe niste scari foarte faine pana deasupra cascadei :rolleyes: Vezi poze pe pagina asta a mea http://purgaru.ro/7-de-ale-naturii/pagina-21.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ura..am liber .dupa Crimeea soata nu si mai urca o vreme " unix-ul" (sau DOS-ul ) pe mobra asa ca...am 3 variante pt veliko

1, pasager

2, imprumut o mobra

3, vin cu conserva ( daac mai sunt doritori dar nu mai mult de 3 )

 

si evindent, la cazare, daca e cineva " single" i'm in

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ura..am liber .dupa Crimeea soata nu si mai urca o vreme " unix-ul" (sau DOS-ul ) pe mobra asa ca...am 3 variante pt veliko

1, pasager

2, imprumut o mobra

3, vin cu conserva ( daac mai sunt doritori dar nu mai mult de 3 )

 

si evindent, la cazare, daca e cineva " single" i'm in

 

 

 

Lasa conserva, ca-ti strica aia 3 suspensiile + taxa de pod + vigneta + locuri de parcare lipsa, vino calare !

 

Daca esti solo si vrei poti sa vii cu noi, nu suntem multi si nu avem vitezane :pow: . Ia legatura cu Yo3, iti da el mai multe detalii in legatura cu plecarea care e sambata dimineata.

 

La hotelul la care m-am cazat eu , de obicei au camere libere.

 

Dupa cascada, mergem la manastirea Dryanovo, un colt de rai care mi s-a lipit de suflet.

Pentru cine n-a mai fost, nu vreau sa stric surpriza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-am baga si noi... daca nu putem intra pe dunare.. dar nu stiu exact sambata ca s-ar putea sa trebuiasca sa merg pana la facultate la 8 dim... dar tare mult imi surade ideea cu plimbarile la cascada si pe unde mai stiti.. si cetatea aia... sa vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa conserva, ca-ti strica aia 3 suspensiile + taxa de pod + vigneta + locuri de parcare lipsa, vino calare !

 

Daca esti solo si vrei poti sa vii cu noi, nu suntem multi si nu avem vitezane :pow: . Ia legatura cu Yo3, iti da el mai multe detalii in legatura cu plecarea care e sambata dimineata.

 

La hotelul la care m-am cazat eu , de obicei au camere libere.

 

Dupa cascada, mergem la manastirea Dryanovo, un colt de rai care mi s-a lipit de suflet.

Pentru cine n-a mai fost, nu vreau sa stric surpriza.

 

multumesc :)

din pacate/fericire am doar cele 3 variante . ei vom trai si vom vedea

sa fie cu voie buna si soare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cascada, mergem la manastirea Dryanovo, un colt de rai care mi s-a lipit de suflet.

Pentru cine n-a mai fost, nu vreau sa stric surpriza.

Da, da! Perfect de acord! Si, poate, la intoarcere, duminica, pentru cine nu a mai fost, s-ar merita facut un mic ocol la cetatea Cerven si la manastirea in piatra de la Ivanovo din coltul ala de Rai... daca tot sunt in drum...

Ma gandeam aseara... oare cum o fi de pus cortul acolo sus, langa Arbanassi?!... Dar nu, ca ma bate lumea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da! Perfect de acord! Si, poate, la intoarcere, duminica, pentru cine nu a mai fost, s-ar merita facut un mic ocol la cetatea Cerven si la manastirea in piatra de la Ivanovo din coltul ala de Rai... daca tot sunt in drum...

Ma gandeam aseara... oare cum o fi de pus cortul acolo sus, langa Arbanassi?!... Dar nu, ca ma bate lumea...

la intoarcere DUMINICA?.eu si yo3ne returnam luni.ca doar n-o sa stam luni ZI LIBERA OFICIAL acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem la locatie pe treaba... :friends: asta-i clar.. e si pacat de wk-endu asta prelungit 01-04.. :grinbandit:

 

P.S. Sa fiu al dracu' astia au crezut ca tot razboiul balcanic s-a dus numai pe cavaleria grea.. eh la dracu' sa vezi ca erau si vitezani.. totusi nu importa asta... Zagorca sa curga...sau Kamenita dupa preferinte sau poate o Menta ceva... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fuc-it! Normal ca eu nu am liber luni (si nu ca as fi anti-religion). Norocosilor!

Deci hai sa unim gasca, sa stabilim locul de intalnire pentru sambata - eu propun vesnicul loc de la Petromul de la iesirea spre Jilava, unde se termina Sos. Giurgiului - cum treci de liniile de tramvai si de castelul cu turnulete - urmeaza un Petrom. Ora 9.00?

Prefer sa scriem aici, nu pe PM-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...