Sari la conținut

MOTO ROCK FEST


LeL
 Share

Postări Recomandate

Salut, cred ca vin si eu! Ar fi pacat sa il ratez pe Joe Lynn Turner dupa ce a cantat pe n.v. mai demult in Club Fratelli laugh.gifintr-un concert nemediatizat, dar care cica a fost bestial..

Oricum mi-era dor de o iesire in zona Veliko, n-am mai fost demult!

Voi la ce hoteluri v-ati facut rezervare ?

De unde si la ce ora v-ati gandit sa plecati sambata dimineata ? O abatere din drum pe la cascada Hotnitsa works for me...mai ales ca ma intereseaza doar ce se intampla dupa ora 18 (concerte si socializare) , asa ca ar fi timp si de vizitat si de masa de pranz.

Intr-adevar ar fi de bun simt din partea noastra sa mergem la intalnire in grup cu stegulete (eventual legate pe motociclete sau pe brate) si sa fim un grup cat de cat unit pe acolo, nu de alta, dar mi se pare un gest deosebit din partea organizatorilor sa ne lase sa intram pe gratis la ditamai intalnirea si concerte tari desi le-am luat Cadrilaterul in Razboiul Balcanic ! (dar l-au primit inapoi de multlaugh.gif)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare,

 

Ma bag si eu. Nu am cazare, dar sunt sigur ca voi gasi ceva acolo.

 

Ideea cu vizitatul mi se pare f buna.

 

Eu vin singur. Detalii despre plecare? unde va adunati, la ce ora?

 

mersi si sa ne vedem voiosi :friends:

 

p.s. la ce viteza de croaziera va ganditi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu. Nu am cazare, dar sunt sigur ca voi gasi ceva acolo.

Ideea cu vizitatul mi se pare f buna.

Eu vin singur. Detalii despre plecare? unde va adunati, la ce ora?

mersi si sa ne vedem voiosi :friends:

p.s. la ce viteza de croaziera va ganditi?

Deocamdata nu prea ne gandim se pare... dar poate ca maine o sa fie lumea mai ganditoare :) Eu am propus ora 9.00 la Petromul de la capatul Sos. Giurgiului spre Jilava. Viteza cred ca va fi 90-100. Dar nu stiu sigur, stabilim cand ne vedem. Stai linistit, nici noi n-avem cazare, dar avem corturi ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata nu prea ne gandim se pare... dar poate ca maine o sa fie lumea mai ganditoare :) Eu am propus ora 9.00 la Petromul de la capatul Sos. Giurgiului spre Jilava. Viteza cred ca va fi 90-100. Dar nu stiu sigur, stabilim cand ne vedem. Stai linistit, nici noi n-avem cazare, dar avem corturi ;)

 

De acord, atat cu ora & locul plecarii cat si cu viteza de croaziera ;)

 

Eu nu am cort, dar va ajut sa le montati :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fuc-it! Normal ca eu nu am liber luni (si nu ca as fi anti-religion). Norocosilor!

Deci hai sa unim gasca, sa stabilim locul de intalnire pentru sambata - eu propun vesnicul loc de la Petromul de la iesirea spre Jilava, unde se termina Sos. Giurgiului - cum treci de liniile de tramvai si de castelul cu turnulete - urmeaza un Petrom. Ora 9.00?

Prefer sa scriem aici, nu pe PM-uri.

ok.tu ai inceput tu hotarasti cand te opresti.

 

drum bun s-avem si ne-om vedea pe acolo :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit o informare pe facebook si anume : Mesajul organizatorilor a fost ca, deoarece e intrunire moto, intrarea este libera pentru bikerii straini. De aceea trebuie sa veniti cu motorul la intrunire unde se vor da bratari speciale. Dupa ce primim bratarile, pe baza lor se poate iesi/intra oricand, deci abia dupa ducem motoarele pe unde avem cazare !!!!!!

 

 

Voi posta acest mesaj si maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit o informare pe facebook si anume : Mesajul organizatorilor a fost ca, deoarece e intrunire moto, intrarea este libera pentru bikerii straini. De aceea trebuie sa veniti cu motorul la intrunire unde se vor da bratari speciale. Dupa ce primim bratarile, pe baza lor se poate iesi/intra oricand, deci abia dupa ducem motoarele pe unde avem cazare !!!!!!

 

 

Voi posta acest mesaj si maine.

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea mea simpla cred este: mergem impreuna sau nu? Cine? Noi, astia, care tot scriem pe aici. Deci care ne intalnim maine la 9?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este cineva care merge dus-intors sambata?

As veni si eu, insa nu prea as avea cum sa raman peste noapte.

Daca nu ramai noaptea, nu il vezi pe Joe Lynn Turner si tare e pacat. In plus, pierzi tot fun-ul. Zic si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea mea simpla cred este: mergem impreuna sau nu? Cine? Noi, astia, care tot scriem pe aici. Deci care ne intalnim maine la 9?

 

maine, ora 9, petrom, eu voi fi acolo.

 

cine mai vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Sa stim ce sarbatorim p'acolo :))

In 1912 izbucneÂşte un nou război în Balcani, între o alianță balcanică (Bulgaria, Grecia, Serbia, Muntenegru) Âşi Turcia .

:cheers:

 

 

Ma rog, pentru bulgari nu e chiar o sarbatoare; pentru ca razboaiele balcanice (de fapt, interventia Romaniei in acest razboi - pe care bulgarii o considera un atac pe la spate, miselesc) le-a ruinat ambitia de a fi o putere in Balcani; in plus cu acea ocazie le-am luat si Cadrilaterul... As spune ca n-ar fi chiar nimerita angajarea discutiilor detaliate cu aceasta tema la intalnirea de la Veliko...

 

Din pacate eu nu mai pot merge, a aparut chiar maine un examen de dat. Dar va urez tuturor drum bun, vreme faina si distractie frumoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea mea simpla cred este: mergem impreuna sau nu? Cine? Noi, astia, care tot scriem pe aici. Deci care ne intalnim maine la 9?

LA MULTI ANI!Km frumosi...poze reusite si ce-oi mai vrea tu!.eu si yo3 plecam mai devreme.cu una/unu a/al carui "stil" de mers nu il stiu ma mai inhaitez cu mai multi nu.cum ziceam ne vedem acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine, ora 9, petrom, eu voi fi acolo.

 

cine mai vine?

 

Eu :lol:

 

LA MULTI ANI!Km frumosi...poze reusite si ce-oi mai vrea tu!.eu si yo3 plecam mai devreme.cu una/unu a/al carui "stil" de mers nu il stiu ma mai inhaitez cu mai multi nu.cum ziceam ne vedem acolo

Mersi fain! La fel!!! Nu ne gasim noi prin adunatura, pe acolo... Asta e ca aia cu „mai vorbim...” :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu :lol:

:mexicanwave:

 

Eu :lol:

 

 

Mersi fain! La fel!!! Nu ne gasim noi prin adunatura, pe acolo... Asta e ca aia cu „mai vorbim...” :D

Tel?sau stabilim o ora si un loc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tel?sau stabilim o ora si un loc...

 

Cred ca e cea mai „stabilita” intalnire de pana acum :blbl: So... ma lasa nervisorii... DECI... cine vine, sa poposeasca sau sa se dea la fund la Petromul anterasmentionat la ora 9.00. Ne recunoastem dupa ochii bulbucati. Stam pana pe la 9.15 si-o tulim festina lente (ca tot zice ca nu mai vine).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e cea mai „stabilita” intalnire de pana acum :blbl: So... ma lasa nervisorii... DECI... cine vine, sa poposeasca sau sa se dea la fund la Petromul anterasmentionat la ora 9.00. Ne recunoastem dupa ochii bulbucati. Stam pana pe la 9.15 si-o tulim festina lente (ca tot zice ca nu mai vine).

perseverenta!dar nici eu nu ma las.eu zic acolo...tu Petrom. DECI???devin tot mai curios/interesat sa te intalnesc.sa te cunosc ar fi prea mult spus pt un wk.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perseverenta!dar nici eu nu ma las.eu zic acolo...tu Petrom. DECI???devin tot mai curios/interesat sa te intalnesc.sa te cunosc ar fi prea mult spus pt un wk.

Haha!! :grinbandit: Apai... datele de contact mi le gasesti la profil... Aproximez ora 12. Cel mai bine ne gasim acolo la telefon, suna tu sau da sms dupa 12 si ne bunghim cumva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haha!! :grinbandit: Apai... datele de contact mi le gasesti la profil... Aproximez ora 12. Cel mai bine ne gasim acolo la telefon, suna tu sau da sms dupa 12 si ne bunghim cumva.

ok.merci.am notat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perseverenta!dar nici eu nu ma las.eu zic acolo...tu Petrom. DECI???devin tot mai curios/interesat sa te intalnesc.sa te cunosc ar fi prea mult spus pt un wk.

 

 

Baaaiiii potoliti-va! Mi-ati transformat frumusete de topic in site de matrimoniale !! Ce e aici , date.com ? :angryfire:

 

Ati citit si voi ce a scris Wolf-ul mai sus despre razboiul din Balcani, alianta si Cadrilater? Ca mergem acolo si ne facem naibii de ras....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaiiii potoliti-va! Mi-ati transformat frumusete de topic in site de matrimoniale !! Ce e aici , date.com ? :angryfire:

 

Ati citit si voi ce a scris Wolf-ul mai sus despre razboiul din Balcani, alianta si Cadrilater? Ca mergem acolo si ne facem naibii de ras....

make love not war ?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...