Sari la conținut

Indreptare jante aluminiu MOTO!


..:::ZAR:::...
 Share

Postări Recomandate

Cautand prin toate service-urile de indreptat jante aluminiu (auto) din Caras-Severin, adica service-ul din Resita si cel din Caransebes, am aflat cu stupoare ca nu indreapta nici care jante aluminiu moto!

Problema sta in felu urmator - janta de fata este usor impinsa inauntru atat cat sa afecteze stabilitatea la viteze mai mari de 180km/h! Nu fug des cu aceasta viteza dar pentru linistea mea si siguranta celorlalti participanti la trafic vreau s-o indrept!

Rog colegii din Timisoara sau imprejurimi sa ma indrume catre un service ce indreapta SI JANTE MOTO!

Multumesc frumos si imi cer scuze daca nu am postat la sectiunea care trebuie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu la Valcea se indreapta jenti de aluminiu ...stiu ca un prieten de-al meu a avut o problema cu roata sau daca nu la Sibiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact eu din CarasSeverin am sa merg la Valrcea sau la Sibiu! - VREAU DOAR DIN TIMISOARA!

 

Userul Violetbiker a fost amabil sa ma ajute cu un numar de telefon al tipului care indreapta jante in TM!

poftiti datele de contact:

0745-669-961 - MIMI! - pt cine are nevoie!

Ca si locatie il gasiti in TM pe langa targu de masini!

MULTUMESC INCA ODATA USERULUI VIOLETBIKER!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mno bine ca aflu eu care-s la 110km departare de voi ceea ce ar trebui sa stiti voi :))

 

Nr lui Mimi, l-as fi recomandat si eu, dar nu stiam daca face si de moto, oricum Mimi e un baiat de nota 20, la fel si Violetbiker :) PS: chiar daca esti la 110 km distanta, sa stii ca tot de la unul dintre noi ai aflat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nr lui Mimi, l-as fi recomandat si eu, dar nu stiam daca face si de moto, oricum Mimi e un baiat de nota 20, la fel si Violetbiker :) PS: chiar daca esti la 110 km distanta, sa stii ca tot de la unul dintre noi ai aflat :)

 

haha - ma asteptam sa fi stiut si Aragon :D

nu am dorit sa fiu tendentios

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 2 years later...

a facut cineva roti la mimi pana la urma ? un feedback


» Post actualizat in 21 Aug 2016 13:36

Numarul a ramas acelasi ,confirm ca e valabil


» Post actualizat in 06 Sep 2016 09:34

Buna , vineri am luat roata de la Mimi a iesit super bine RECOMAND , are foarte mult de lucru ... ceea ce inseamna ca o va face cand se poate .. dureaza , dar daca ai rabdare se face . Multumesc mult tuturor. *

Mimi - 0745-669-961

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...