Sari la conținut

Tura de Serbia


owene
 Share

Postări Recomandate

Nu am facut topic la MZ ca deja le-am spus, si nici nu e facut ca sa culeg laude si alte prostii, ci special ca sa incurajez proprietarii de comuniste sa faca si drumuri lungi, ca se poate. Si pentru mine a fost tura cea mai lunga. Daca mai dura ceva, devenea six-days :moto: Bineinteles ca trebuie pregatiri, dar cam totul este stock.

 

Dau link sa nu mai scriu din nou dar nu va trebuie cont ca sa cititi.

 

http://mzbrothers.21.forumer.com/viewtopic.php?t=546

 

Am cam pus acolo costuri etc, dar daca mai are cineva intrebari poate sa mi le puna aici sau pe PM

 

--owene

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca trebuie, o urc si aici, ca nu e mare lucru un copy-paste, si mut linkurile cu pozele si aici si gata. Numa' ca maine sunt la o nunta si o sa am timp de marti doar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte fain ! Cateva locuri pe langa care trec zilnic : Rapa Rosie-Sebes (..... doar odata am fost langa ea ) Tartaria, apoi Orastie, Geoagiu, Simeria de cateva ori pe an, dar in pozele tale e altceva, vazandu-le zilnic parca nu le mai bagi in seama.

M-ai luat cu tura lunga pe moto comunista ! Pt. mine cel mai lung drum a fost 1360 km ( la mare....cu pauza la soare ).... si asta demult !

Anul trecut un drum de Cluj ( 300 km dus/intors ) si unul Hunedoara ( Nandru -cam 200 cu parada in Deva ).... in rest ture scurte.

Anul asta daca nu se suprapunea cu alte promisiuni mergeam la vreo intrunire de moto comuniste ( una e in perioada Nandru, alta moto-veterani )...poate altele.

Bravo voua ! de invidiat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...