Sari la conținut

Paduri in jurul Bucurestiului


vice
 Share

Postări Recomandate

Salut,

Pt ca m-am saturat de Comana, Cernica, Pasarea, Snagov, Pustnicu, vreau sa fac grataru' si in alte locuri, mai virgine de manelisti si alte maimute. Imi puteti recomanda in jurul Bucurestiului un alt loc?

Merci,

Vice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica ai participat la distrugerea celor enumerate si vrei sa nenorocesti locuri noi. Mai bine fa gratarul in bucatarie si iesi la padure doar ca sa te plimbi sau sa faci sport.

Cand vad intrebari de genul asta imi vine sa ma sui in primul avion si sa nu mai aud de neamul asta de grataragii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai d'aia nu sunt activ pe forumul asta...

Ramai in curtea ta sau uca in avionul ala. Nu e vreo pierdere pt cineva.

Multumesc celorlalti ce mi-au raspuns.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica ai participat la distrugerea celor enumerate si vrei sa nenorocesti locuri noi. Mai bine fa gratarul in bucatarie si iesi la padure doar ca sa te plimbi sau sa faci sport.

Cand vad intrebari de genul asta imi vine sa ma sui in primul avion si sa nu mai aud de neamul asta de grataragii.

focarul ala de 0,5 mp nu conteaza, ce conteaza este sa duca acasa gunoiul cu care s-a dus ;) ... aaaa! si sa nu dea muzica la maxim ca prostu' ca poate "vecinii" au alte gusturi.

 

PS- fondul forestier national , nu !!! este un loc public, drumurile sunt forestiere, nu publice, indiferent de forma de proprietate, si este ilegal sa circuli pe ele, deci si sa faci focul acolo . De ce ? pt ca romanul este un cakcios care ori lasa focul nestins, ori daca il scapa de sub control nu suna la 112 ci fuge ca lasul . d'aia! totusi peste 90% dintre incendii sunt produse de crescatorii de animale, nu de "grataristi" turmentati , dar si ciobanii sunt tot niste jigodii care se tem de mana lunga (lunga pe dracu!) a legii (lege pe dracu'!). Apropos -am stins mai multe incendii de felul asta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai d'aia nu sunt activ pe forumul asta...

Ramai in curtea ta sau uca in avionul ala. Nu e vreo pierdere pt cineva.

Multumesc celorlalti ce mi-au raspuns.

 

 

 

Diferenta intre Romania si Austria, de exemplu, este ca daca ai locui acolo nici macar nu ti-ar trece prin capul ala sec sa faci vreun gratar aiurea prin paduri. Adica ce nu e implementat prin educatie se corecteaza prin amenzi si parnaie. In felul asta nici eu, nici altcineva n-ar trebui sa faca slalom printre gratare si "voie buna" oriunde sunt 2 copaci si-un fir de iarba. Ce sa-i faci, asta-i distractia neamului prost: gratare pe vreme buna sau fast-food la mall cand ploua. Mai e un destept de prin Arad care pune tot timpul poze de la Billa din fata de unde-si cumpara micii si apoi din padure unde ii afuma. Cred ca are 10 topicuri la rubrica imagini cu exact aceeasi tema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, spor la alergat pana la magazin sa-ti iei baterii la telecomanda, ca intra publicitate acum.

Nu am de ce sa ma justific in fata ta. Stiu cum ma comport in natura. Asa ca, nu ma compara cu tine.

Si, in plus, sunt in mod sigur, mult mai umblat prin lume decat tine, asa ca nu-mi spune cum e in Austria.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare. de ce te-ai plictisi de un loc unde nici macar nu il vezi si doar il/te afumi? eu credeam ca pe forum postai si tu ceva de genul...bagam o plimbare pana la sighisoara(dar e prea departe pentru motociclismul de forum). Ce departe sunt vremurile unde oamenii erau oameni si maimutele erau tot maimute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, spor la alergat pana la magazin sa-ti iei baterii la telecomanda, ca intra publicitate acum.

Nu am de ce sa ma justific in fata ta. Stiu cum ma comport in natura. Asa ca, nu ma compara cu tine.

Si, in plus, sunt in mod sigur, mult mai umblat prin lume decat tine, asa ca nu-mi spune cum e in Austria.

 

Daca ai fi umblat prin lume ai incerca macar sa ne pacalesti ca esti civilizat, chiar daca vrei sa faci ceva lipsit de civilizatie si anume sa imputi padurile si locurile frumoase cu mirosul de carne pe care o ingurgitezi.

 

Daca nu esti cuminte, atunci noi, cei neumblati prin lume, iti dorim sa-mbuci multa carne.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...