Jump to content

SKR Super-Bikes angajeaza !

Recommended Posts

• Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chiar dacă munca prestată ar fi meritat mai mult, mi se pare total aiurea ca după ce ai zis un preț pe care nu te-a forțat nimeni să-l zici, să nu mai dai omului înapoi cei 200. E treabă de încredere. Mulți se bucură la firimituri în loc să se gândească și la viitor.

Ce viitor bre, io nu-s service, fac asta ca hobby, daca mai pica un ciubuc bine, daca nu - nu.

Deci de la pretul de 1000 (care by the way este EXTREM de mic pentru preturile de aici si pt operatiunea respectiva) ala pana la urma si-a schimbat semeringurile cu 500 si tot eu sunt bulangiu. :D

1000 sunt coroane cehesti, 40 de eur. Ala mi-a dat 20 de eur sa-i schimb semeringurile.

mi se pare doar mie sau exprimi sumele aiurea?

1000 inseamna 10.000.000 lei vechi. nu-s mecanic, dar daca iau suma asta in considerare pentru un schimb de semeringuri de furca cu tot ce implica.....eu zic ca e enorm.

dar din ce povestesti am impresia ca vrei sa zici 100 RON, adica 1.000.000 lei vechi.

in alta ordine de idei, eu il dadeam afara din garaj in secunda in care il gaseam cu sculele mele pe jos. am si eu "amici" dastia care au zis ca am ceva cu ei cand au venit sa le schimb placutelel la masina si i-am trimis sa le schimbe ca le-au cumparat de alta masina.

dupa care m-au sunat ca le-a cazut masina de pe cric.

Inca e anunt de angajare , in continuare cautam un mecanic. :)

Intrebase cineva mai sus de carte de munca. Raspunsul este da, se poate face.

Va dorim tuturor o seara cat mai placuta.

Ca se poate face stiu , dar intrebarea este daca faceti voi

Asta este mai nou ?

Ca anul trecut nu faceati asa ceva

Intreb pt ca mie mi ati oferit "contract de angajare verbal"

Edited by mao-san

Guest little wayne

Ca se poate face stiu , dar intrebarea este daca faceti voi

Asta este mai nou ?

Ca anul trecut nu faceati asa ceva

Intreb pt ca mie mi ati oferit "contract de angajare verbal"

Nu stiu ce mai astepti.Eu ii recomand

Nu stiu ce mai astepti.Eu ii recomand

"'Intreb pt ca mie mi ati oferit "contract de angajare verbal" ''

Chiar crezi ca inseamna ceva pt mine recomandarea ta?

Te rog nu-mi interpreta cuvintele, daca anul asta esti mai dornic de munca decat anul trecut, te asteptam :) Cu tot cu carte de munca.

mai dornic?!

lafel de dornic am fost dintotdeauna , faza nasoala este ca la 700 RON cat ati oferit ,si mai era si la negru ,sincer nici nu mai am curaj sa intreb cat oferiti acum cu carte de munca.

Va urez spor la munca

"'Intreb pt ca mie mi ati oferit "contract de angajare verbal" ''

Chiar crezi ca inseamna ceva pt mine recomandarea ta?

mai dornic?!

lafel de dornic am fost dintotdeauna , faza nasoala este ca la 700 RON cat ati oferit ,si mai era si la negru ,sincer nici nu mai am curaj sa intreb cat oferiti acum cu carte de munca.

Va urez spor la munca

vrem bani multi dar nu ne intrebam cat producem pt angajator pe luna ca sti cum sunt mecanicii o lalaie si vor bani multi

Mao-san, 700 ron erau garantati la care se adaugau, citez "din tot ce repari, ai comision de" X% (cat o fi fost). Poti ajunge si la 3 000 ron din partea mea, de munca e DESTUL. Nu vreau sa ma laud, dar e service-ul plin :)

Nu mi-o lua in nume de rau, dar tu ai fost de acord, ai zis ca vii in urmatoarea zi si dupa ti-ai inchis telefonul. No offence.

angajam mecanic ,dar vei fi luat in considerare daca vom avea nevoie si de un ucenic.iti multumim.

@mao-san: carte de munca au toti angajatii mei,dupa ce trec de o perioada de proba.Tu ai acceptat oferta de 700 ron +comision iar de a 2 a zi ai disparut ca ''domnul'' in ceata,moment in care eu ma bazam pe prezenta ta.(nici macar nu ne-ai anuntat ca nu mai vii...motivul ar fi fost strict personal si neinterpretabil).

Acum.te intreb eu pe tine:Tu ti-ai face tie carte de munca fara o perioada de proba?

@crenwuste :serviceul este situat pe iuliu maniu nr6.sect 6/

Oferta de angajare este inca valabila,termenii si conditiile vor fi discutate la interviu.Apelati cu incredere.

Va multumim.

vrem bani multi dar nu ne intrebam cat producem pt angajator pe luna ca sti cum sunt mecanicii o lalaie si vor bani multi

:agree:

@mao-san: carte de munca au toti angajatii mei,dupa ce trec de o perioada de proba.Tu ai acceptat oferta de 700 ron +comision iar de a 2 a zi ai disparut ca ''domnul'' in ceata,moment in care eu ma bazam pe prezenta ta.(nici macar nu ne-ai anuntat ca nu mai vii...motivul ar fi fost strict personal si neinterpretabil).

Acum.te intreb eu pe tine:Tu ti-ai face tie carte de munca fara o perioada de proba?

no coment

Cum zici tu :peace:

Bafta

:peace: Nu avem nimic cu tine. Esti binevenit oricand pe la noi, la noul sediu.

O zi faina sa ai !

merci ,nici eu nu am nimic cu voi .

Intrebam doar daca oferiti contract de munca acum si am primit raspunsul .la voi nu am motiv sa vin pt ca mi repar motoarele singur, iar alt motiv nu vad sa existe

Bafta

• 3 months later...

Cautam UCENIC MECANIC ( experienta in mecanica ) !

Programul, locatia, contact in semnatura.

Va asteptam cu drag :D

P.S.1 : Inainte sa se dea drumul la comentarii, nu am dat afara pe nimeni, avem nevoie de mai multi oameni.

P.S.2 : Inainte sa intrebati de salariu, spuneti-ne ce stiti sa faceti.

Va multumim !