Sari la conținut

Accident Agronomie


StefanAM
 Share

Postări Recomandate

Acum m-a sunat nevasta-mea. A trecut pe lângă un accident. Se pare ca o cucoana a ieșit de la agronomie nu s-a asigurat si a fost lovită de o motocicleta. O femeie pe jos, se pare moarta, nu mișca si un bărbat lângă ea plangand. Motocicleta tandari. Asta am înțeles, dacă cineva știe mai multe sa posteze. Sper sa nu fie moarta, doamne ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum m-a sunat nevasta-mea. A trecut pe lângă un accident. Se pare ca o cucoana a ieșit de la agronomie nu s-a asigurat si a fost lovită de o motocicleta. O femeie pe jos, se pare moarta, nu mișca si un bărbat lângă ea plangand. Motocicleta tandari. Asta am înțeles, dacă cineva știe mai multe sa posteze. Sper sa nu fie moarta, doamne ajuta!

Nu iar...

 

Mai bine inchideti topicul de pe acum. Moderatorii sa adauge ei informatii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog un moderator sa inchida topicul pana detine informatii.

 

 

Oarecum offtopic: Informatii de unde? Aici e sursa de informatii si eu cel putin iau de cele mai multe ori de bune informatiile pe care le postati voi... Sper ca nu credeti ca forumul asta e moderat de BPR...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name=TARKA 2' timestamp='1339436 :crack: 913' post='3151118]

Vai..vai...inchideti topicul...

Cred ca v-ati dilit la cap... :yousuck:

: )) inchideti topicul, blocati-l, stergeti-l pana apar stirile la pro Tivi :crack:

 

On : sper sa nu se fi lasat cu deces, indiferent daca e motorist ori pieton neatent.

Editat de Csj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasati ma topicu deschis. cu ce va deranjeaza? poate cineva are de dat informatii si ii este privata aceasta optiune. vai repede sar mizdele sa inchida.

asa a mai fost unu destept care a venit cu ideea crearii conturilor. si nu mai poti face si tu o clona acuma. :crack:

 

a murit....ok. ramane de vazut de ce; daca a murit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am trecut pe la 20:15 pe acolo si erau 2 masini de politie, niste jaloane cu banda galbena intre ele si niste pete pe jos (ulei, apa.. nu stiu). Tot acolo erau 2 motociclete (un 600RR repsol si un GSXR modelul mai vechi (pre 2000), dar ambele erau intregi din ce am vazut). Ne oprindu-ma nu sunt 100% sigur, dar nu an vazut nici o masina pe acolo, poate o bagase in curte la agronomie sau poate o luase de acolo. Ce e de stiut e ca nu mai era nimini pe jos si nici nu parea sa fi fost cine stie ce accident grav, dar aparentele pot insela.

 

Acum poate apare ceva pe la stiri, ziare etc..

Editat de Sharky66
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum m-a sunat nevasta-mea. A trecut pe lângă un accident. Se pare ca o cucoana a ieșit de la agronomie nu s-a asigurat si a fost lovită de o motocicleta. O femeie pe jos, se pare moarta, nu mișca si un bărbat lângă ea plangand. Motocicleta tandari. Asta am înțeles, dacă cineva știe mai multe sa posteze. Sper sa nu fie moarta, doamne ajuta!

 

Trolling?

 

Om rău...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor, omu a zis Agronomie si voi repede ati presupus ca aia din Bucuresti, nu? Mai sunt prin tara...

 

 

In plus, eu inteleg ca un motoretist a dat peste o femeie, nu peste o masina in care se afla o femeie, asa ca nu mai cauta masina prin curtea Agronomiei (ma refer la tine Sharky66)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut la vreo ora pe acolo cu bicicleta, am intrebat vreo 2 taximetristi, nu stia nimeni nimic..nici nu am vazut urmari ale vreunui accident...

sa speram ca nu a fost!

..daca e vorba de agronomia din bucuresti, aia are doua parti cu sosea periculoasa... pe langa linia lu'1 si pe partea cu expozitia..

deci, DACA e aia... ca nu zice nime'... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor, omu a zis Agronomie si voi repede ati presupus ca aia din Bucuresti, nu? Mai sunt prin tara...In plus, eu inteleg ca un motoretist a dat peste o femeie, nu peste o masina in care se afla o femeie, asa ca nu mai cauta masina prin curtea Agronomiei (ma refer la tine Sharky66)

 

 

"se pare ca o cucoana a ieșit de la agronomie nu s-a asigurat" .. acolo la agronomie e o trecere de pietoni, deci motociclistul ar fi franat si/sau ar fi fost in totalitate vina lui daca o lovea pe trecere, dar zicand ca a iesit de la agronomie si nu s-a asigurat, am presupus ca a iesit cu masina, dar asta nu inseamna ca e cum zic eu. Desi este posibil sa fie in alt oras, coincitenta mare ca atunci cand am trecut pe la agronomie in Bucuresti era politie si faceau masuratori

Editat de Sharky66
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DACA e aia... ca nu zice nime'... :unsure:

 

 

Motociclisrtul se pare ca avea viteza, altfel nu ar fi fost motocicleta tandari. 134km/h mai corect

Editat de Batranu`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciudata exprimare.... cand spui ca a iesit te gandesti automat la o manevra cu masina, moto.... Adica nu cred ca are usa de la casa cu iesire pe banda 1, sa iasa fara sa se asigure. WTFangryfire.gif a trebuit sa citesc de 3 ori ca sa inteleg exact, mai ales ca nu exista vreo virgula care sa dea sens logic ANUNTULUI ATAT DE TRAGIC !angryfire.gifangryfire.gifangryfire.gif

Editat de Achi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cumva e asta

 

/index.php?/topic/679336-accident-pe-copou-cu-kawasachi/page__pid__3152469#entry3152469

 

ar fi trebuit specificat in titlu si orasul/judetul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclisrtul se pare ca avea viteza, altfel nu ar fi fost motocicleta tandari. 134km/h mai corect

134 km/h e mai corect decat ce? Si de unde stii numarul asta cu asa precizie, avea cineva radarul in mana din intamplare si a prins momentul impactului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cumva e asta

 

http://www.motocicli...69#entry3152469

 

ar fi trebuit specificat in titlu si orasul/judetul

 

Am citit pe topicul de Iasi ca accidentul respectiv a fost mai jos de Agronomie, la Expo. In plus, nu a fost implicata nici o femeie deci nu cred ca e vorba despre aceiasi treaba.

Detalii despre cel din Iasi aici: /index.php?/topic/679336-accident-pe-copou-cu-kawasachi/ (P.S. tare titlul crackup.gif)

 

134 km/h e mai corect decat ce? Si de unde stii numarul asta cu asa precizie, avea cineva radarul in mana din intamplare si a prins momentul impactului?

 

De la urletul evacuarii. Asculti turatia, ochii si urechile la schimbator sa stii in ce treapta e si calculezi precis viteza.

Puii mei, chiar nu simti nici un sarcasm nicaieri?!embarrassed.gif

 

 

 

Editat de gabitzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topic la misto postat la rubrica accidente... tara de mistocari si bascaliosi... :crack:

 

 

Nu e la misto, eu am primit informatii din surse credibile ca a existat accident intr-adevar, 2 victime, pilotul si pasagera, raniti usor, soferul a incercat si chiar a reusit sa faca dreapta peste ei la intrare in agronomie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...