Sari la conținut

Inca un carnagiu!


Fazeru
 Share

Postări Recomandate

In accident cica ar fi fost implicat si un mobrist(spun cei de la romania tv si b1 tv...2 masini si o mtocicleta)... http://www.bihon.ro/accident-cu-3-morti-si-3-raniti-la-sacadat/1124654 offff,nu se mai termina!!!

Editat de obeapaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

felicitari pentru un post inutil. scopu acestei sectiuni nu cred ca e sa facem o statistica si sa numaram toate accidentele, ci ca sa discutam pe seama lor, iar momentan, pe accidentul asta nu avem informatii. trebuie sa te intreb de ce ai facut acest thread.

 

clona lu cnairda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari pentru un post inutil. scopu acestei sectiuni nu cred ca e sa facem o statistica si sa numaram toate accidentele, ci ca sa discutam pe seama lor, iar momentan, pe accidentul asta nu avem informatii. trebuie sa te intreb de ce ai facut acest thread.

 

clona lu cnairda

Chiar nu inteleg care e problema ta...ma gandeam ca poate cineva stie mai multe...cunosc multi mobristi in tara si din intamplare sunt cativa tovarasi care au plecat miercuri in zona...cand am citit m au trecut cateva ganduri...daca te deranjeaza scuze frate ca te am agasat!Pfuuuuiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari pentru un post inutil. scopu acestei sectiuni nu cred ca e sa facem o statistica si sa numaram toate accidentele, ci ca sa discutam pe seama lor, iar momentan, pe accidentul asta nu avem informatii. trebuie sa te intreb de ce ai facut acest thread.

 

clona lu cnairda

 

ideea e ca se anunta, cei de aici de aproape aflam poate mai repede informatiile asteptate s.a.m.d.

sincer nici eu nu stiam nimic...

ne informam

Editat de chv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici zice ca a fost implicata o "motoreta" ... deci ne permiteti domnu' clonat, "animal lover" care esti sa discutam si noi pe tema acestui accident odata ce vom avea mai multe detalii? Presupun ca unul dintre morti este cel de pe motoreta, pentru ca cei 3 raniti erau 2 femei si un copil minor, care nu cred ca aveau treaba cu motoreta...sau poate aveau...cine stie :scratch:

 

Si apropo, Mr. cnairda...postul tau este cel ABSOLUT inutil!

Editat de shackalu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai sa discutam acum ca avem mai multe informatii. ce informatii avem? 3 decedati, 2 vehicule si o mobra implicata. accidentul s-a petrecut ieri. probabil nu-s eu obisnuit cu reactiile la accidente, dar prefer o relatare de la fata locului sau ceva mai multe info, asa, se petrec zilnic zeci de accidente si nu stim nimic de ele si nici nu mai adauga careva informatii. plus ca media chiar nu e in stare sa faca un articol ok, motocicleta aia poate la fel de bine sa fie un scuter.. la asta ma refeream, cu saritu la postare. @obeanpaul, nu mi-am dat seama din postul tau ca esti interesat de niste prieteni samd, ci doar ca oftezi ca ai citit ca a fost un accident, de aici si reactia. ai dat un telefon la tovarasi sa vezi daca-s ok? eu ies de aici, nu am chef de dialoguri la care ajungem sa ne insultam fara sa ne cunoastem.

Editat de cnairda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ups, se pare ca s-a instalat vinerea la mine. scuze de pripire baieti.

 

Dr. Emil Boțcău, purtător de cuvânt al Ambulanței, a declarat pentru bihorstiri.ro că motociclistul are 32 de ani și că starea lui este destul de gravă, fiind cu fracturi din cap până în picioare. Cu toate acestea, bărbatul este conștient și le-a povestit medicului Călin Tira (cel care a fost la caz din partea Ambulanței) că a văzut, dintr-o dată, că, în fața lui apare o mașină învârtindu-se și că nu a mai avut cum să evite impactul.

 

partea cu fracturi dar constient e un fel de dulce amarui.. exprimarea asta, din cap pana-n picioare e cam vaga..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am chef de dialoguri la care ajungem sa ne insultam fara sa ne cunoastem.

 

 

ar fi mai OK sa va insultati daca va-ti cunoaste? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dr. Emil Boțcău, purtător de cuvânt al Ambulanței, a declarat pentru bihorstiri.ro că motociclistul

 

are 32 de ani și că starea lui este destul de gravă, fiind cu fracturi din cap până în picioare.

 

Cu toate acestea, bărbatul este conștient

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.realitatea.net/depasire-neregulamentara-in-bihor-trei-persoane-si-au-pierdut-viata_952681.html

 

n urma impactului, maÂşina din Bulgaria s-a răsturnat, lovind o motocicletă.

 

 

 

http://www.ebihoreanul.ro/stiri/ultima-or-31-1/trei-morti-si-trei-raniti-intr-un-accident-pe-e60-langa-sacadat-102048.html

 

 

iar alte 3, două femei Âşi un bărbat (motociclistul - n.r), sunt aduÂşi la spital cu contuzii Âşi fracturi la nivelul membrelor", a declarat pentru BIHOREANUL dr.Hadrian Borcea, Âşeful Unității de Primire a Urgențelor Âşi al SMURD Bihor
. Editat de PepsiMan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Potrivit dr. Emil Boțcău, purtătorul de cuvânt al Ambulanței Bihor, cel mai grav rănit este motociclistul, un bărbat de 32 de ani. Acesta le-a declarat medicilor că îÂşi aminteÂşte doar că a văzut la un moment dat o maÂşină rostogolindu-se în fața sa Âşi că nu a mai putut evita impactul.

 

update-ul asta nu e placut..

 

hai ca avem ce discuta deja, de la accident pana la offtopic legat de dobitocii cu masini de bulgaria.. inca o data, scuze de pripeala si, sanatate rider-ului.

 

legat de masinile cu numere de bulgaria, baietii astia vad asta ca o invitatie la ilegalitati fara limita. cred ca daca-i ia radarul si nu-i opreste, amenda pleaca la bulgari unde se pierde.. la fel cred ca se intampla pentru orice contraventie pe care ar putea s-o comita..

Editat de cnairda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://bihorstiri.ro...12/img_0368.jpg

http://bihorstiri.ro...12/img_0361.jpg

http://bihorstiri.ro...12/img_0367.jpg

 

 

Au aparut si fotografii cu mobra

 

:(

 

MH 09(03) AVN

 

 

 

Multa sanatate riderului!

 

sanatate multa ca are nevoie!

si asteptam update cu starea riderului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ploua cu accidente... bafta riderului. bafta nevinovatilor si multa ... vinovatului. oare tot cu suspendare ia? a omorat soferi deci legea ar trebui sa fie mai dura, nu?

 

macar aici nu vor fi texte cu viteza, condus preventiv, etc...

din ce se stie pana acum este cel mai nasol. neveu pe fata... nu mai ai ce face. naspa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire rapida si fara urmari motociclistului!

 

 

 

Gizasz, (cuvant urat) la 20ani omoara 2 si pe el, si mai nenoroceste alti nevinovati....

 

Trebuie mers cu atentie, pe ruta B-TM am vazut niste depasiri....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ploua cu accidente... bafta riderului. bafta nevinovatilor si multa ... vinovatului. oare tot cu suspendare ia? a omorat soferi deci legea ar trebui sa fie mai dura, nu?

 

macar aici nu vor fi texte cu viteza, condus preventiv, etc...

din ce se stie pana acum este cel mai nasol. neveu pe fata... nu mai ai ce face. naspa...

 

si-a luat cu executare vinovatu, a decedat impreuna cu ceilalti din masina, inca 2. cei din golf si rider-ul au fost colaterali..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut niste depasiri....

cica ardeal, cica mai civilizati decat taranii de bucuresteni. am fost la cluj cu masina... sa omor vreo 4-5 daca aveam un ML sa nu ma doara oasele cand dau in ei. stat la 2 m in spatele meu cand mergi cu 100, depasiri ca orbu, pe contrasens .... cica ardeal... aiurea! tot niste TARANI de romani!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica ardeal, cica mai civilizati decat taranii de bucuresteni. am fost la cluj cu masina... sa omor vreo 4-5 daca aveam un ML sa nu ma doara oasele cand dau in ei. stat la 2 m in spatele meu cand mergi cu 100, depasiri ca orbu, pe contrasens .... cica ardeal... aiurea! tot niste TARANI de romani!

 

off: Cine zice ca ardelenii is mai soferi ca bucurestenii? Lasand la oparte nesimtirile din traficul urban, tind sa cred ca bucurestenii (in general) is soferi mai OK decat altii care si-au luat carnetul si au condus pe sate 30 de ani.

 

on: din cate mi s-a parut bulgarul avea si lamaie in geam. Formula minunata: Masina de care se zice ca e tare, numere de bulgaria, experienta spre zero, varsta de 20 de ani si prieteni in masina la care trebuie sa le arati ca esti qoios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...