Sari la conținut

Black & White Motor Fest 2012


d_paulo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Primiti cu Haiducii? Mai pe-nseratelea asa,cum ne sade bine...;)

acu veniti cum va sade voua bine si simtiti-va la fel :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa plec inspre Lehliu sambata dimineata la ora 10:00-10:15 din benzinaria Petrom de la capatul Pantelimonului si sa merg pe drumul vechi...autostrada nu ma atrage...daca mai sunt doritori poatebfacem o brigada de 5-10 motorete...

si eu vreau sambata dimineata, dar nu stiu dc pot ajunge la 10 in pantelimon... oricum, incerc sa ajung si eu in timp util! nici pe mine nu ma atrage autostrada... ma ia somnul! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am simtit foarte bine, locatia de nota 10+, preturi foarte ok si distractie pe cinste. Ma bucur ca am putut ajunge chiar daca am fost nevoit ca sambata sa plec destul de devreme motiv ptr care am ratat concursurile.. dar DEHHH... cineva mai trebuie sa si munceasca:)).

Nu am nimic de reprosat sau obiecatat cu privire la organizarea intrunirii insa doresc sa precizez un lucru care sunt convins ca nu m-a deranjat doar pe mine, acest lucru ar fi muzica! DA, MUZICA! S-a difuzat numai si numai ROCK :guitar: , cu urlaturi, zanganeala, galagie.. Fratilor, ok inteleg si respect gusturile tuturor, nu zice nimeni sa difuzam manele sau muzica populara( a nu se intelege ca asta ascult) dar sa imi fie cu iertare, se poate ascula si alt fel de rock dupa cum bine cred ca stiti ca exista... Soft Rock, Pop Rock...si orice mai "comercial". Nu inteleg de ce aceste intruniri si motociclistii sunt TOTI asociati acestui stile HAVY Metal, Trash Metal.. Sper ca nu am jignit pe nimeni cu cele insirate mai sus ptr ca sincer nu asta a fost intentia ci doar am vrut sa trag un semnal in privinta muzicii ce se poate asculta de catre toti ceilalti care nu sunt fani infocati ai genurilor anterior amintite.

 

Va salut cu respect si felicitari ptr o intrunire reusita.

 

PS. Faptul ca vineri seara la ora 04:30 era o liniste deplina m-a facut sa imi dau seama de calitatea si manierele organizatorilor si implicit a participantilor. Se pare ca suntem pe calea cea buna in privinta motoarelor turate, pocniturilor si urletelor inutile.. Respect si prin asta tin sa ii felicit pe toti participantii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt de acord cu Dragos....chiar daca rokerii sunt niste baieti super simpatici si carismatici , nu toti motociclistii sau choperistii sunt adeptii rock-ului greu sau ultragreu sau cum se mai numeste.....si eu cred ca intre 2-3 piese "grele" putea intra macar una mai "comerciala".......in rest,foarte misto organizare,baieti ok si SUPER motoare...mai ales chopperele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari !!!!!!!!!!!!!

Am ajuns vineri dupa-amiaza, copt de caldura si cu sotia cartitoare in spate (repari dracu odata simsonul ala,pe astea mai noi nu-mi gasesc locul si amortesc ,parca stau cu genunchii la gura) , dar locatia si mai ales primirea i-au sters orice nemultumire.

Organizare de nota 10, n-a lipsit nimic. Muzica, br & atmosfera ok, dar cea mai buna a fost ciorba de peste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare petrecerea, preturile, organizarea si evident motoarele.

 

La cat mai multe astfel de intruniri!! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Chopper Academy M.C. pentru ospitalitate si pentru organizarea care ne-a facut sa ne simtim cu adevarat, musafirii vostrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am simtit foarte bine, locatia de nota 10+, preturi foarte ok si distractie pe cinste. Ma bucur ca am putut ajunge chiar daca am fost nevoit ca sambata sa plec destul de devreme motiv ptr care am ratat concursurile.. dar DEHHH... cineva mai trebuie sa si munceasca:)).

Nu am nimic de reprosat sau obiecatat cu privire la organizarea intrunirii insa doresc sa precizez un lucru care sunt convins ca nu m-a deranjat doar pe mine, acest lucru ar fi muzica! DA, MUZICA! S-a difuzat numai si numai ROCK :guitar: , cu urlaturi, zanganeala, galagie.. Fratilor, ok inteleg si respect gusturile tuturor, nu zice nimeni sa difuzam manele sau muzica populara( a nu se intelege ca asta ascult) dar sa imi fie cu iertare, se poate ascula si alt fel de rock dupa cum bine cred ca stiti ca exista... Soft Rock, Pop Rock...si orice mai "comercial". Nu inteleg de ce aceste intruniri si motociclistii sunt TOTI asociati acestui stile HAVY Metal, Trash Metal.. Sper ca nu am jignit pe nimeni cu cele insirate mai sus ptr ca sincer nu asta a fost intentia ci doar am vrut sa trag un semnal in privinta muzicii ce se poate asculta de catre toti ceilalti care nu sunt fani infocati ai genurilor anterior amintite.

 

Va salut cu respect si felicitari ptr o intrunire reusita.

 

 

 

 

 

PS. Faptul ca vineri seara la ora 04:30 era o liniste deplina m-a facut sa imi dau seama de calitatea si manierele organizatorilor si implicit a participantilor. Se pare ca suntem pe calea cea buna in privinta motoarelor turate, pocniturilor si urletelor inutile.. Respect si prin asta tin sa ii felicit pe toti participantii.

 

 

Referitor la muzica, in cea mai mare masura ai dreptate, nu toata lumea este ascultatoare de "greutati". O sa incercam anul viitor sa invitam si trupe care sa canta ceva mai "soft".

 

Pacat ca ai plecat mai devreme si ai ratat concursurile, dar vorba ta cineva mai trebuie sa si munceasca :laugh: . Te asteptam si la anu'!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la muzica, in cea mai mare masura ai dreptate, nu toata lumea este ascultatoare de "greutati". O sa incercam anul viitor sa invitam si trupe care sa canta ceva mai "soft".

 

 

 

Nu,nu.. fara soft :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la muzica, in cea mai mare masura ai dreptate, nu toata lumea este ascultatoare de "greutati". O sa incercam anul viitor sa invitam si trupe care sa canta ceva mai "soft".

 

Pacat ca ai plecat mai devreme si ai ratat concursurile, dar vorba ta cineva mai trebuie sa si munceasca :laugh: . Te asteptam si la anu'!!!

Inca o data voi, organizatorii, ati dat dovada de maturitate si bun simt in ceea ce priveste o "simpla si umila" parere. Am sa vin ori de cate ori voi avea ocazia cu placere si va multumesc ca ati luat in semana esenta spuselor mele si nu le-ati catalogat drept jignitoare sau cu caracter denigrator, ptr ca sincer nu aceasta a fost intentia mea.

 

Toate cele bune si sa ne vedem cu bine si la alte manifestari pe doua roti. Bafta tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...