Sari la conținut

Accident moto intersectie Unirii dinspre Tribunal


Xeqtor
 Share

Postări Recomandate

Sa speram ca, colegul va fi bine.Cat despre ratatu' cu masina care a fugit, o sa fie prins.E plin de camere in zona aia.:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil Spitalul Universitar :cheers:

Lasand caterinca la o parte, sa speram ca-i cat se poate de bine, orice si oriunde ar fi fost ceva, ceea ce le doresc si celor care vor urma pe aici. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de orice comentariu, ramane totusi de stabilit, cum a ajuns de la Unirii la Universitate.

nu pot sa cred ca ai facut afirmatia asta citindu-ti "semnatura"!

presupun ca "universitate" este varianta scurta a Spitalului Municipal.....Universitar!...si da, cu ambulanta cred ca a ajuns acolo din moment ce a fost vazut in timp ce era :baldy: asigurat pe targa, doar nu au fugit doi brancardieri cu pacientul pana acolo! :moron: Deci, cum spuneai,lamurita fiid situatia, sa inceapa "comentariile" :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa cred ca ai facut afirmatia asta citindu-ti "semnatura"!

presupun ca "universitate" este varianta scurta a Spitalului Municipal.....Universitar!...

Bine ca n-a fost accidentul pe Dacia, varianta scurta de la Mioveni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti accidentatul? :scratch: Ce s-a intamplat? Cum te simti? Esti bine?

Cred ca era oleaca baut cand a postat si atat.

 

Nu prea inteleg ce s-a intamplat, cum, de ce si mai ales nu inteleg daca are un sens topicu asta. Cel putin pana cand nu vorbeste cineva in cateva fraze descriptive, referitoare bineinteles la accidentul in cauza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul este internat la Municipal,are femurul rupt,urmeaza sa-l opereze peste trei zile.

Motorul l-a luat ieri si,din pacate,nu a reusit sa-l stapaneasca prea mult.S-a intamplat cam la o ora dupa ce si-a luat motorul,care a fost al unui prieten.

Nu a fost nici o masina implicata,pur si simplu a voblat,a lovit bordura si dupa aceea un copac.

Pacat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...