Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

Instinctu e sa ma razbun in vreun fel sau altul. In ultima vreme incerc sa fiu mai practic: ce ma intereseaza? sa arat unui idiot ca e idiot? oricum nu pricepe. Sau sa ajung unde am de ajuns teafar si eventual enjoying the ride? Nu reusesc de fiecare data sa ma calmez, insa am ajuns sa cred ca e cel mai bine sa stii care iti e interesul :)

Acum întrebarea: cum trebuia chivu să procedeze ? de-a lungul anilor s-a mai întâlnit el cu astfel de pățanii dar le-a rezolvat cu brio mai mult sau mai puțin pașnic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cu ce program editati videoclpurile?? o sa incep sa postez si eu patanii dastea din trafic si nu are rost sa postez tot video....frumos video cu lambo capone

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum pe mine nu ma vaneaza nimeni m-am gandit sa ma umflu in pene putin. Si pentru ca azi au uitat sa-mi ude strada (sau se uscase la ora 7?) Am zis sa-l depasesc pe moscaitul din fata mea si sa ajung mai repede la serviciu. Doar ca in fata lui un taxi facea un pic la stanga. Nu stiu altii cum sunt, dar pe moment mi-a aparut un zambet pe fata din cauza rotii spate care derapa jucaus :)

Abia dupa ce-am reusit sa evit liberul pe caz de boala mi-am dat seama ca am blocat spatele si era s-o mierlesc.

Sper ca urmatorul exces de adrenalina sa-l am cu o coarda (elastica) si nu cu vreun participant la trafic.

P.S.: do not try this on wet roads!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Cica a incercat sa evite o vita,a tras tare de volan,duba a intrat in balans si s-a oprit pe celalalt sens

putin a lipsit sa loveasca un tramvai si masinile de pe sensul de mers unde a ramas

Pe acolo merg cu 80-100 mergand pe ideea ca nu ,,sare'' nimeni gardul de la linia lu' 41.bine ca nu a lovit vreun motorist care ii datea in gura pe acolo....si sunt multi ,inclusiv subsemnatu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe acolo unde mergi tu cu 80-100 a murit o femeie lovită de un motociclist acum cîțiva ani, probabil și ăla a gîndit la fel ca tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

eu bag mana in gaz dupa trecere,ala cu duba a parcat la 200m dupa trecere

P.S cu scuterul bag suta pe acolo,cu mobra merg incet ca e zgomotoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce să zic, bagă mare! :D

acolo eu merg cu 160

babele sa stea in PULALA mea la trecerea de pietoni nu sa faca 100METRI GARDURI

 

ala care a lovit femeia PE TRECERE .... era fumat""... parca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

legal in localitate e max 50, hai 60 cu marja de eroare...dar na, unii o au mai mare...

la 160, cum te lauzi tu, moare si pietonul, mori si tu...irelevant probabil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viespea te inteapa ca masina de cusut si n-are nici pe dracu'...albina saracuta inteapa odata dupa care isi da obstescul sfarsit :)

Uite dupa o singura intepatura de albina cum arata mana mea a2a zi :1004824_535140283208497_1135326717_n.jpg

Azi , in a3a zi, mana e rosie si umflata pana la incheietura. Sper sa nu se usuce si sa pice :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha! Uitasem! Fix în ziua discuțiilor mai aprinse despre înțepături am „prins” și eu o viespe! La gît m-a capsat. Aproape la fel se făcuse și la mine! Ideea e că nu mă așteptam să mai fie viespi, că era destul de tîrziu, dar se pare că aia era rătăcită și eu îi tăiasem calea cu Alioșa. :D Iar a doua zi am mai fost înțepat de una în cotul stîng. M-a ținut umflătura, care era identică cu poza ta de mai sus, cca o săptămînă!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dati o fuga la farmacie si cereti antihistaminice. Am patit-o si eu, am calcat pe o albina (descult, evident), in cateva ore aveam piciorul cat bocancul...am luat 2 pastile de la farmacie, dupa prima s-a dezumflat piciorul instant. A 2a se ia dupa 6-8 ore, ceva de genul, va spune farmacista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara orasului, ruland pe sosea cu 80-100 km/h, am simtit o piscatura pe gat. Mi-am zis ca a fost o musca si ca a lasat-o vantul mult in spate. Nu trec 3 secunde ca incepe asalt ca la Verdun pe burtica mea. Franeaza, da jos geaca, stai ca are o mie de prinderi, pana la urma am dat o jos si am ucis inamicul. Mi se inrosise toata burta la care am muncit cu atata spor sa o umflu cu bere...

Ajung acasa, pun putin spirt, nimic. O muiere batrana imi aminteste de proprietatile holiste ale urinei umane. Una si cu una fac doua, am turnat peste zona afectata niscai urinica si, ca sa vezi, in mai putin de 2 ore se dusese si durere si roaseata si tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara orasului, ruland pe sosea cu 80-100 km/h, am simtit o piscatura pe gat. Mi-am zis ca a fost o musca si ca a lasat-o vantul mult in spate. Nu trec 3 secunde ca incepe asalt ca la Verdun pe burtica mea. Franeaza, da jos geaca, stai ca are o mie de prinderi, pana la urma am dat o jos si am ucis inamicul. Mi se inrosise toata burta la care am muncit cu atata spor sa o umflu cu bere...

Ajung acasa, pun putin spirt, nimic. O muiere batrana imi aminteste de proprietatile holiste ale urinei umane. Una si cu una fac doua, am turnat peste zona afectata niscai urinica si, ca sa vezi, in mai putin de 2 ore se dusese si durere si roaseata si tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre lasa naibii remediile babesti, ca mori cu ele. Veninul albinelor sau al viespiilor ajunge in sange, te cam "pisi" pe ea de urina, aia e doar pe exterior... O pastiluta face minuni...si nici nu pute :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...