Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

cateodata mai fac si eu cum a facut el, dar bineinteles ma asigur ca sunt singur pe strada intai. prima data a incercat sa treaca peste speed bumps oblic, ca sa nu il zguduie asa tare, apoi a 2-a oara pur si simplu a ocolit speed bump-urile. doar ca nu t-a vazut si pe tine pe acolo :)) . sunt convins ca nu a fost cu intentie. a incercat sa conserve amortizoarele :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

NU a semnalizat! Autobuzul ucigas!

Nu te-ai luat dupa el sa il dojenesti la prima statie? Asta stii ca opreste, sigur aveai ocazia sa ii zici vreo doua de la obraz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai tare ramane tot ala de la brasov care s-a infipt in bmw ca molia in neon. ala click baiter, o arde cu titluri de genul "era sa mor" si cand i se pare ca intra unu peste el in giratoriu, si cand i se rupe lantul la cotet pe un drum drept. el moare mereu. e the walking dead.

 

da chiar ,care e faza cu toti brasovenii posesori de categoria A de isi fac vlog?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti sigur ca au toti A? Chiar, concitadinul a reaparut in peisaj sau a ramas dauna?

Tare mi se pare ca se aplica si aici zicala "cine stie face, cine nu stie ii invata pe altii cum sa faca!" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar, concitadinul a reaparut in peisaj sau a ramas dauna?

si-a reparat cotetul si a supravietuit unui logan malefic trimis din iad (

) si unui lant posedat rupt pe drum drept, peripetie din care abia a scapat cu viata (
)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

muhahahahhaa

 

 

 

incredibil ... nu vazusem filmele cu sonor pana acum .... o sa-i arat la nefasta sa vada ca eu nu injur asa mult si oricum mai cu stil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si-a reparat cotetul si a supravietuit unui logan malefic trimis din iad (

) si unui lant posedat rupt pe drum drept, peripetie din care abia a scapat cu viata (
)

babaiatule... :)) m-am mai uitat la vreo 2-3 de-ale lui, e de coma. nu pot sa-mi dau seama daca medicamentele nu-si fac efectul sau doar face pe interesantul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si-a reparat cotetul si a supravietuit unui logan malefic trimis din iad (

) si unui lant posedat rupt pe drum drept, peripetie din care abia a scapat cu viata (
)

Coane =)))) asta e .....n-ai cum !!!!!! =))))))))))))

» Post actualizat in 19 Jun 2017 07:31

Ba dar voi astia din brasov...nu-i spuneti ma si voi ca e penibil cand va intalniti cu el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frend, fara caterinka, esti un pericol pe sosea ... ai stat in curu lu ala special ca sa ai ce filma !!!

Din filmare se vede că autobuzul era pe banda înainte sau stânga dar a luat-o în dreapta,tind să-i dau drepate colegului de la ghidon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este cum spui tu, otobuzu era pe stanga si a facut dreapta fara sa semnalizeze. Un motoretist cu capul pe umeri ar fi prevazut asta de departe si ar fi reactionat in consecinta, un motovlogerist scapatat, caruia ii curge scuipat din gura, plecat la vanatoare de vrajitoare nu, se pune singur in pericol ca tantalaul si crede ca restul sunt prosti si el destept. Daca o tine tot asa bine nu il vad, ii mai dau 5 clipuri de click bait "era sa mor" pana sa intre in spital, cine da mai mult?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... ii mai dau 5 clipuri de click bait "era sa mor" pana sa intre in spital, cine da mai mult?

 

Nu cred. La vitezele cu care merge sare de pe ea si nu are nici pe draq :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din filmare se vede că autobuzul era pe banda înainte sau stânga dar a luat-o în dreapta,tind să-i dau drepate colegului de la ghidon

ma scuzi, suntem pe forumul de nevazatori cumva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e vorba de varsta in cazul vloggerului din Bv. E la varsta periculoasa cand crede ca tot ce zboara se mananca. Ar trebui totusi sa invete din experientele mai putin placute. O alta problema nasoala e legata de limbajul colorat in trafic cand "nu ai cu ce". Poate da de un loganist suparat care nu stie prea multe si ii vâra ghidonul prin diverse cavitati.

eu as vrea sa-l vad in bucuresti ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era să mi-o iau bagamiash

Un (cuvant urat) de taximetrist de pe banda 1, s-a gândit s-o ia înapoi, mi-a tăiat fata și a întors, pe linie continua.

Am frânat că altfel intrăm în el.

Deci nu mi vine să cred

Deci nemernicul era parcat și dintr-o dată face stânga peste 2 benzi, linie continua și o ia inapoi

După aeroport spre corbeanca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va povestesc si eu una....

Am tras o fuga pana la Petrom-ul de langa serviciu sa spal mobra dupa "baia" pe care a incasat-o duminica pe A1. Lantul era sub orice critica, deci am decis sa merg la spalatoria de acolo sa pun putin tunul pe el.

post-96564-0-45554400-1497957148_thumb.jpg

B 222 AAZ - un mos basinos se gandeste el ca e mai libera banda 1 si trage de volan exact in fata mea. Franez, evit, ajung langa el si dau un claxon. El cu matzu' mare dincolo de geam... Ii arat "semnul universal de respect" si merg mai departe.

Intru in benzinarie, bag motorul la spalatorie si ma duc sa iau 2 fise. Intre timp, intrase si respectivul, fiu-sau se daduse jos si era in benzinarie.

Ma intreaba: Tu esti cu motorul?

Zic: Da. de ce?

El: si il muiesti pe ala asa fara sa merite...

Eu: zic, meritati amandoi. de ce mama dreaq are oglinzile alea la masina?

El: Pai poate te muim noi pe tine. Nu vezi ca e batran?

Eu: Pai hai vino si indrazneste!... daca e batran du-l dreaq la sanatoriu nu-l mai lasa sa mearga cu masina pe strazi ca omoara lumea.

El: Si eu merg cu motorul poate dublu decat mergi tu dar nu ma comport asa

Eu: cand? in somn? Prietene, daca tu mergi cu motorul si ii iei apararea cand sti exact ce a facut inseamna ca sunteti 2 idioti.

El: Pai da-ia ne urasc astia. din cauza ta!

Eu: Sa mori tu! Si noi d-aia va uram ca va doare la "coana pwla". Ce mam dreaq? Stati in conserva ca sardelele si credeti ca v-ati luat sosea si faceti ce vrea muschiul vostru, 'r-ati ai dracu de cretini! Auzi bah! am filmul pe camera. Sa stii ca nu e mult pana la politie aici la sectorul 6 la iesirea spre autostrada.

Discutia asta avea loc inauntru in benzinarie. Cand a auzit de film, a iesit repede si s-a dus la mos sa plece fuguta.

Apoi am iesit si m-am dus sa spal mobra.

 

PS: in poza eram deja pe franare ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...