Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

:) simpatic , it wasn't me

La cum funcționează amorul, se poate ca deschizător de drum sa fi fost un "contrac" de al Pasagerei de pe forum, in caz ca era ea pe GS :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Patzanie in trafic astazi dimineata dar eram cu masina. Intra o proasta in mine pt ca se grabea si voia sa ocoleasca coloana, opresc si ne dam jos si zice ca eu sunt de vina. Cand am vazut-o asa slabanoaga am crezut ca e pasagera, ma gandeam ca s-a lasat sa ma urmareasca pe forum si ma urmareste in viata reala :crack: dar m-am linistit repede pt ca era o proasta din Constanta. Zicea ca eu sunt de vina desi ea era pe zona hasurata si m-a lovit din spate... i-am zis ca e si nesimtita si proasta si ca-i fac poze sa le dau la politie. Cand a vazut ca fac poze s-a panicat imediat: Dar nu mai face dom'le poze ca-ti dau amiabila.

 

post-95358-0-22153500-1527146592_thumb.jpg

 

Asa ca aveti grija, o tuta de asta te omoara fara sa aiba nici un regret.

Editat de petre81.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Esti un:

 

- barbat

- porc

- misogin

 

cum adica sa zici tu asemenea nasoale despre fete, ca abia reuseau sa plece de la semafor. De fapt ele aveau abilitatile foarte rafinate insa doreau sa lase barbatii demni de mila sa le admire. Pai nu?

Imi cer scuze ca n-am inteles tehnica asta noua.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucuresti, primavara, MOL Muncii, grup de (cu aproximatie) 10 motociclete. Din astea 10 vreo 4-5 erau calarite de niste domnisoare in niste colanti mai stransi ca gura unui prunc pe tatza mamei. Si apoi cum stateau ele ca niste balerine pe varfuri la semafor pe GSXR, va zic, viata grea!

 

Ce mobre aveau baietii? Dreaqu stie!

post-20786-0-32691000-1527147609_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Patzanie in trafic astazi dimineata dar eram cu masina. Intra o proasta in mine pt ca se grabea si voia sa ocoleasca coloana, opresc si ne dam jos si zice ca eu sunt de vina. Cand am vazut-o asa slabanoaga am crezut ca e pasagera, ma gandeam ca s-a lasat sa ma urmareasca pe forum si ma urmareste in viata reala :crack: dar m-am linistit repede pt ca era o proasta din Constanta. Zicea ca eu sunt de vina desi ea era pe zona hasurata si m-a lovit din spate... i-am zis ca e si nesimtita si proasta si ca-i fac poze sa le dau la politie. Cand a vazut ca fac poze s-a panicat imediat: Dar nu mai face dom'le poze ca-ti dau amiabila.

 

attachicon.gifUntitled.jpg

 

Asa ca aveti grija, o tuta de asta te omoara fara sa aiba nici un regret.

tu erai cu masina aia de gunoi?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai ras boulene, da nu-i rasul tau.De data asta n-a fost o gluma , te-ai deconspirat singur, gunoier mic ce esti.

 

Da, stiu, si ma-ta si tac-tu sunt angajati la rebu si nu-i nici o rusine in asta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai ras boulene, da nu-i rasul tau.De data asta n-a fost o gluma , te-ai deconspirat singur, gunoier mic ce esti.

 

Da, stiu, si ma-ta si tac-tu sunt angajati la rebu si nu-i nici o rusine in asta .

 

Hater mic si prost, asta esti. N-ai nici un haz, nu faci decat sa irosesti putinii biti pe care-i folosesti.

 

Nu cumva esti marian? Ca ala mai era asa veninos ca tine.

Editat de petre81.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iarasi a venit ma-ta aseara cu urme de catarama arugen in frunte?

Ti-am atins o coarda sensibila?

Pai e cam sensibila, ti-am explicat mai sus de unde are urmele de pe frunte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iarasi a venit ma-ta aseara cu urme de catarama arugen in frunte?

Pai e cam sensibila, ti-am explicat mai sus de unde are urmele de pe frunte.

 

Si cand ma gandesc ca zic astia pe forum ca eu am probleme... mi se pare mie sau esti orfan?

Editat de petre81.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.

 

Nu ma pasioneaza si nici nu fotografiez fetele de genul asta. Cartea de vizita a unei domnisoare nu trebuie sa fie popoul lucrat in disperare la sala. Ca noua ne place ce vedem, absolut corect, dar trebuie sa vina ca o completare la.. ceva, altfel e banal.

 

Intr-o pauza de odihna de la o seara de salsa, vad un GSXR parcat pe trotuar. Zic ehh, e a unui tip, soto. Dimineata insa, la plecare, ce sa vezi, o fata. Dar s-a observat imediat modul in care a manevrat-o ca e intima de ceva timp cu mobra. Nu era mulata, dar nici nu era nevoie, era frumoasa asa, pur si simplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucuresti, primavara, MOL Muncii, grup de (cu aproximatie) 10 motociclete. Din astea 10 vreo 4-5 erau calarite de niste domnisoare in niste colanti mai stransi ca gura unui prunc pe tatza mamei. Si apoi cum stateau ele ca niste balerine pe varfuri la semafor pe GSXR, va zic, viata grea!

 

Ce mobre aveau baietii? Dreaqu stie!

» Post actualizat in 24 May 2018 11:01

Nu ma pasioneaza si nici nu fotografiez fetele de genul asta.

» Post actualizat in 24 May 2018 11:02

tu mai dai parola contului si pe la prieteni? sau ai personalitate multipla?

» Post actualizat in 24 May 2018 11:04

Greu sa înțelegi că vrem poze, nu?

poze cu imaginatia bogata a lui sonyc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre SONYC, ne dai poze cu pasunile sterpe din Bulgaria, cu berea lor fara alcool si cartofi prajiti, dar cand vine vorba de poza calumea, ceva util forumistilor, o bagi p'aia ca nu esti pasionat...

 

Pfffff.

 

Sunt sigur ca nea' Ivan n-ar fi ratat un astfel de moment si ar fi impartasit cu colegii lui toate detaliile!

 

Greu sa înțelegi că vrem poze, nu?

Tu esti acasa sau pe barca?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Sunt sigur ca nea' Ivan n-ar fi ratat un astfel de moment si ar fi impartasit cu colegii lui toate detaliile!...

Da, uite ca aci ai dreptate...chiar daca nu am niscaiva scule de pozat de ultima generatie, nu scap ocazii sa imortalizez un crac/buca/sfarc atunci cand situatia se impune!

Ultima poza de acest gen e din bucataria unei mamici, imi frigea o halca de ceafa...dupa! ;)

E mai batrana, dar...deh...nici io nu-s de ieri!

post-2215-0-28737500-1527162149_thumb.jpg

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, uite ca aci ai dreptate...chiar daca nu am niscaiva scule de pozat de ultima generatie, nu scap ocazii sa imortalizez un crac/buca/sfarc atunci cand situatia se impune!

Ultima poza de acest gen e din bucataria unei mamici, imi frigea o halca de ceafa...dupa! ;)

E mai batrana, dar...deh...nici io nu-s de ieri!

Asa bre nea' Ivane. Asa! Cand il mai prinzi pe SONYC pe la matale prin judet, fa-i un instructaj corespunzator.

 

 

Pe barca, mama ei de vara pierduta! Doar ce am plecat de doua saptamani. Daca nu e cald in Septembrie, raman cu aproape 1000 km anu' asta :(

Atunci bem berea aia alta data!

Apropo, nu vinzi motoreta aia? Decat sa o tii degeaba... si cu ocazia asta iti iei si tu Aprilia mult-visata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa bre nea' Ivane. Asa! Cand il mai prinzi pe SONYC pe la matale prin judet, fa-i un instructaj corespunzator...

Este instruit baiatu'...doar ca el nu a ajuns in faza aia in care te lauzi doar cu-o tavaleala prin straini la doua, sau trei saptamani! Este in perioada in care parleste tot ce prinde si nu are timp de poze sau pauza de-o ceafa la tigaie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...