Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
La 12.09.2019 la 11:31, AlexAB a spus:

E intersecție dirijata. Marcaj linie întrerupta, si nu doar in dreptul străzii. 

IMG_20190912_112933.thumb.jpg.77afc3f1548eb76394bef14ee92d0622.jpg

ce frumos si ordonat stau masinile alea pe trecerea de pietoni  locurile de parcare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Eram in mers deci face parte din pataniile in trafic, pe la 90km/h, ma troznit o pasare in casca de am vazit stele verzi jumatate de ora🤣🤣🤣🤣🦅 nu stiu ce a patit pasarea  casca este intacta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, raikk a spus:

Hmm.. daca-l vezi de la 50 de metri ca se baga, de ce plantezi furca in pamant la 15 metri de el ?

Ca sa.i "demonstreze", arate, cat de mare greseala a facut si cat de de treaba estw el ca a lasat.o sa treaca fara sa se infiga in usa ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, IoM a spus:

nu ma asteptam sa se opreasca in mijlocul drumului.

 

Atitudine gresita. Trebuie sa te astepti la ce este mai rau: sa se opreasca in mijlocul drumului si eventual sa mai si dea un pic inapoi. Cam cum face gaina dupa ce trece strada,  se sperie si face cale intoarsa desi trecuse strada. Asta ca sa fii sigur ca ajungi la destinatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
La 14.08.2020 la 11:56, taong_mapagbiro a spus:

Boss...strangi prea multe accidente ...beleste ochii ...ai vazut ce greu e  dupa ...

+1

 

Fara sa incerc sa mănânc căcat: accidentele ușoare se întâmplă când ambii implicați nu sunt atenți.

 

Sunt situații nașpa când n ai ce face. No comment acolo.

Acum 2 ore, Nguyen a spus:

Femeia la volan trebuie studiată în amănunt pentru a fi înțeleasă.

 

Sau am eu o explicație pe scurt:

Vaca pe câmp.

Orice e fizic posibil (și uneori imposibil) femeia la volan va face .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Ti-am mai zis ca ești țăran acum de curand , se pare ca ești de mai multă vreme..am văzut și eu bărbați la volan care conduceau sau parcau numai cu ajutor din exterior ..

Tu ai permis B, cum te descurci, iti ies parcările?

La 28.04.2021 la 21:03, frigider a spus:

+1

 

Fara sa incerc sa mănânc căcat: accidentele ușoare se întâmplă când ambii implicați nu sunt atenți.

 

Sunt situații nașpa când n ai ce face. No comment acolo.

Femeia la volan trebuie studiată în amănunt pentru a fi înțeleasă.

 

Sau am eu o explicație pe scurt:

Vaca pe câmp.

Orice e fizic posibil (și uneori imposibil) femeia la volan va face .

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 29 minute, Flower-Power a spus:

Ti-am mai zis ca ești țăran acum de curand , se pare ca ești de mai multă vreme..am văzut și eu bărbați la volan care conduceau sau parcau numai cu ajutor din exterior ..

Tu ai permis B, cum te descurci, iti ies parcările?

 

E fapt dovedit ca femeile sunt mult mai proaste soferi decat barbatii.

Din 100 pe care-i vad facand prostii, 90 sunt femei. Din 100 pe care-i vad facand obraznicii sunt barbati. Deci concluzia mea e ca barbatii le comit din nesimtire, tupeu si impresii de "Schumacher", femeile le comit din lipsa de talent, nepricepere, lipsa de intelegere a ce se intampla in trafic in jurul lor.

Cand apuc sa ma opresc langa ala care era sa ma dea cu cracii in sus ca sa-i bag niste plui, daca e barbat se vede ca stie ce a facut, in majoritatea cazurilor, indiferent daca recunoaste sau nu. Femeile se uita la mine de zici ca le povestesc cum au fost pe luna si inapoi, habar n-au ce s-a intamplat, nu inteleg nimic din ce li se explica.

Plus ca n-am vazut in viata mea decat maxim 10 femei care sa conduca cu adevarat bine. Tare si bine. Vreo trei cu ostinte personale si restul observate in trafic, pe sosele. Barbati am vazut o gramada.

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Speedy.K a spus:

E fapt dovedit ca femeile sunt mult mai proaste soferi decat barbatii.

Din 100 pe care-i vad facand prostii, 90 sunt femei. Din 100 pe care-i vad facand obraznicii sunt barbati. Deci concluzia mea e ca barbatii le comit din nesimtire, tupeu si impresii de "Schumacher", femeile le comit din lipsa de talent, nepricepere, lipsa de intelegere a ce se intampla in trafic in jurul lor.

Cand apuc sa ma opresc langa ala care era sa ma dea cu cracii in sus ca sa-i bag niste plui, daca e barbat se vede ca stie ce a facut, in majoritatea cazurilor, indiferent daca recunoaste sau nu. Femeile se uita la mine de zici ca le povestesc cum au fost pe luna si inapoi, habar n-au ce s-a intamplat, nu inteleg nimic din ce li se explica.

Plus ca n-am vazut in viata mea decat maxim 10 femei care sa conduca cu adevarat bine. Tare si bine. Vreo trei cu ostinte personale si restul observate in trafic, pe sosele. Barbati am vazut o gramada.

Cam asa , n7 aveam chef sa scriu atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...