Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Crapa un om prost, se nasc alti 2 sa-i ia locul.

Nici nu-mi fac iluzii ca omenirea i-ar duce lipsa. Ea ca ea, dar m-a amuzat responsabilitatea reisarului, de a lua pasager asa... si numarul era interesant, m-am chiorat ceva si tot n-am dibuit care-s literele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai aveam vreo 700 metri pana acasa eram pe Str Agnes in Popesti ,blocaj in fata ma opresc la vreo doi metri de masina ,si cum stateam asa linistit vad ca Citroen incepe sa dea cu spatele... si da si da pana intra direct in mine. Si chestia este ca mosulica statea infipt in mine si nu avea de gand sa dea un pic in fata ( born 1950) , vreo 30 de secunde am stat cred ca cu amortizoarele fata varate peste jumatate in furca pana si a dat seama nenea ca ma lovise. Da in fata ma dezechilibrez cade mobra sare capac radiator dracu stie cum.....( nu l-am gasit) ....asigurare constatare ... reparatie regim propri iau dupa net 2 busoane nu se potrivste nici unul...Sunt consemnat la sol de azi pana la doua saptamani pane vine original de la Yamaha...fir-ar starea lor de ras ca nu pot sa se uite intr-o nenorocita de oglinda.

PS am gasit o mobra Yamaha XTX la dezmembrari aiz sa vad daca vrea sa de buson radiator,sau radiator cu tot la ce bani....

Si Ca fapt divers ma urc cu tataie in masina dupa accident sa mergem la firma de asigurari ,pe oltenitei sens spre B in fata la Lidl iese o tipa cu masina in fata astuia pe banda 2 spre B, asta in loc sa opreasca si sa o lase merge inainte si trage de volan si intra pe prima banda fara sa se asigure si o injura copios(noroc ca nu venea nimeni pe prima banda).....dupa cateva zile ne intalnim la asigurari sa facem constatarea... Coboram cu asiguratorul si asta zice ca vrea sa vada masina prima oara .Mergem spre masina lui ,era proptita intr-una de era la reparat , bara stanga fata era infipta in aia.Omu ce facuse o lasase mai sus un pic fara sa o asigure in nici un fel si aia a luat-o la vale si s-a infipt in aia care era fara bara fata.Scandal ca i-au mutat masina ca nu ... sa ii repare bara fata.... Si uite asa stau pe bara eu acum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Partea plina e ca omul a colaborat. Daca nu o facea, in ochii asiguratorilor esti vinovat. Lovitura in spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateodata mai fac si eu cum a facut el, dar bineinteles ma asigur ca sunt singur pe strada intai. prima data a incercat sa treaca peste speed bumps oblic, ca sa nu il zguduie asa tare, apoi a 2-a oara pur si simplu a ocolit speed bump-urile. doar ca nu t-a vazut si pe tine pe acolo :)) . sunt convins ca nu a fost cu intentie. a incercat sa conserve amortizoarele :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU a semnalizat! Autobuzul ucigas!

Nu te-ai luat dupa el sa il dojenesti la prima statie? Asta stii ca opreste, sigur aveai ocazia sa ii zici vreo doua de la obraz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai tare ramane tot ala de la brasov care s-a infipt in bmw ca molia in neon. ala click baiter, o arde cu titluri de genul "era sa mor" si cand i se pare ca intra unu peste el in giratoriu, si cand i se rupe lantul la cotet pe un drum drept. el moare mereu. e the walking dead.

 

da chiar ,care e faza cu toti brasovenii posesori de categoria A de isi fac vlog?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti sigur ca au toti A? Chiar, concitadinul a reaparut in peisaj sau a ramas dauna?

Tare mi se pare ca se aplica si aici zicala "cine stie face, cine nu stie ii invata pe altii cum sa faca!" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar, concitadinul a reaparut in peisaj sau a ramas dauna?

si-a reparat cotetul si a supravietuit unui logan malefic trimis din iad (

) si unui lant posedat rupt pe drum drept, peripetie din care abia a scapat cu viata (
)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

muhahahahhaa

 

 

 

incredibil ... nu vazusem filmele cu sonor pana acum .... o sa-i arat la nefasta sa vada ca eu nu injur asa mult si oricum mai cu stil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si-a reparat cotetul si a supravietuit unui logan malefic trimis din iad (

) si unui lant posedat rupt pe drum drept, peripetie din care abia a scapat cu viata (
)

babaiatule... :)) m-am mai uitat la vreo 2-3 de-ale lui, e de coma. nu pot sa-mi dau seama daca medicamentele nu-si fac efectul sau doar face pe interesantul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si-a reparat cotetul si a supravietuit unui logan malefic trimis din iad (

) si unui lant posedat rupt pe drum drept, peripetie din care abia a scapat cu viata (
)

Coane =)))) asta e .....n-ai cum !!!!!! =))))))))))))

» Post actualizat in 19 Jun 2017 07:31

Ba dar voi astia din brasov...nu-i spuneti ma si voi ca e penibil cand va intalniti cu el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...