Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

Ieri intre BD Beijing si piata aviatorilor, un GS1200 nou, rider cu casca BMW portocalie ziceai ca e moise, toate masinile ii faceau loc fara sa ambaleze motorul sau sa dea claxoane.

 

Dar unde isi depozitase toiagul ?! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ieri intre BD Beijing si piata aviatorilor, un GS1200 nou, rider cu casca BMW portocalie ziceai ca e moise, toate masinile ii faceau loc fara sa ambaleze motorul sau sa dea claxoane.

 

Yep, I know the feeling :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Micul Paris, Gara Filaret, Honda Civic face dreapta in drumul principal, taras, apoi accelereaza puternic. Trag langa el la semafor, ridic viziera si ii spun ca trebuia sa imi acorde prioritate mai devreme. Raspunsul a fost unul nou, motiv pentru care am si scris acest post: "pai nu e masina mea.."

 

Ceeee? :)))))))))

:crack: :crack:

 

n-ai cum..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi in drum spre casa abia iesit dupa prima zi de munca abia iesit din concediu, mergeam pe banda 2, in mijlocul la ditamai intersectia unu cu duba schimba banda fix in fata mea si fara un motiv anume franeaza.afara plouand usor am bruscat frana pe fata si rezultatul se vede in poza.

» Post actualizat in 14 Aug 2017 17:02

Sa nu mai zic de faptul ca stateam intins pe asfalt si 3 bidoni radeau pe trotuar...faith in humanity lost.

post-92473-0-69547200-1502730024_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E nasol ca mi-am luxat o glezna si ma doare de imi vine sa urlu...imi asum si partea mea de vina, poate daca eram o fractiune de secunda mai atent nu as fi blocat frana.dar per total ma bucur ca sunt intreg si ca am invatat ceva din toata patania asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mea culpa , va rog nu luati in considwrare prima afirmatie legata de femei , retractez!

Ma simt de parca as fi fost prinsa cu grenada in mana si de dupa copaci s-au ivit steajerii cu sabiile in mana. O pun jos, calm , o imping usor catre voi cu piciorul, nu are cuiul scos..va rog, bagati sabiile in teaca!

» Post actualizat in 15 Aug 2017 08:11

A si am uitat, ontopic sebastian bv ai legatura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana trecuta franez la o trecere de pietoni, putin mai brusc, dar nimic deosebit. Masina din spate trage o frana brusca, desi era ceva distanta intre noi initial, si incepe sa ma claxoneze. O donsoara gasticula nervoasa si imi explica ca era sa intre in mine pt ca am oprit la trecere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era 2012, veneam de la Constanta, cu un V-Strom (a se intelege ca parbrizul era pana sus, si cu putin timp inainte de a intra pe autostrada, prin satele alea, ma trezesc cu chestia aia pe viziera :). Poate a fost o barza =))))), nu stiu, nu am vazut ce era.

 

Dupa la nici o saptamana am primit un job pe care mi-l doream dar care nu mi-a placut =)))))

 

Concluzia: chiar e valabila treaba cu kktul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...