Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

N-ai inteles, era vb de cv legat de trafic. Atata timp cat si euam facut aceeasi legislatie dc sa nu ma bag? Ca e el motociclist.

Daca era vb de o tura prin Alpi ceva gen si ma bagam atunci da, nu aveam de ce, dar noi vorbim de legislatie si vine un neica nimeni d-asta si se baga in seama sa para zmeu.. aiurea parca ar fi singuru motociclist din lume.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai inteles, era vb de cv legat de trafic. Atata timp cat si euam facut aceeasi legislatie dc sa nu ma bag? Ca e el motociclist.

Daca era vb de o tura prin Alpi ceva gen si ma bagam atunci da, nu aveam de ce, dar noi vorbim de legislatie si vine un neica nimeni d-asta si se baga in seama sa para zmeu.. aiurea parca ar fi singuru motociclist din lume.

Ariciule, tu de unde ai mai aparut ma? Ai venit sa faci ordine pe aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, alifie... chiar trebuie sa vin eu sa te educ?

 

 

DA, exista o erarhie, si scuteristii cu 50 sunt pifanii in erarhia motociclistilor

 

da tu poti scrie in continuare, ne distrezi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intai sa ii educi pe altii, mai educa-te singur ca nici sa scrii nu stii.. dar te dai motociclist. Exista o diferenta intre motociclisti si posesorii de motociclete.
Hai te sun eu mai incolo ca acum n-am program cu oamenii de jos.

Editat de Alex Fasching
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lipseste Mitza-biciclista... :))

Ca te corectezi si editezi de scoti textele ca :) cand ar fi corecte, nu te face nici mai destept si nici mai intelegent. Iar oamenii de jos pot fi atat de sus, cat nu poti tu cuprinde. Hai sa ai asfalt uscat, ca asta iti doresti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, ce i cu ura asta? V au ciocanit scuteristii femeile?(care aveti)

 

Ierarhie? Hahahaha. Pe drumul public nu exista ierarhie,numai reguli si legi. Vrei sau nu, il imparti cu toate categoriile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru educatia mea, cate benzi sunt pentru a face stanga obligat la intersectie str. Brasov - blvd Timisoara cand iesi din pasajul Lujerului (Bucuresti)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, ce i cu ura asta? V au ciocanit scuteristii femeile?(care aveti)

 

Ierarhie? Hahahaha. Pe drumul public nu exista ierarhie,numai reguli si legi. Vrei sau nu, il imparti cu toate categoriile.

N-ai inteles ideea, din moment ce iti iei motocicleta numai exista pe pamantu asta nimeni ca tine, esti unic, esti zeu si cand treci pe langa un scuterist schimbi vitezele, m-ai inteles? Sa vada care e diferenta intre una si alta :)

 

Pentru educatia mea, cate benzi sunt pentru a face stanga obligat la intersectie str. Brasov - blvd Timisoara cand iesi din pasajul Lujerului (Bucuresti)?

De cate ori am trecut pe acolo mereu s-a stat pe doua benzi pentru stanga; si cea mai recenta imagine de pe Google Maps in care sunt prezente marcajele (2012) arata la fel.

DLs2i2l.jpg

Editat de Alex Fasching
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa stiam si eu. Atunci le doresc multe intelepciune toti agriculturii care s-au bagat peste mine de pe banda asta ieri seara, mergand inainte, cu o dedicatie speciala pentru exemplarul care in mod intentionat aproape m-a atins in spate, si apoi m-a injurat ca nu avea loc de mine si de ce schimb banda aiura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ierarhie? Hahahaha. Pe drumul public nu exista ierarhie,numai reguli si legi.

nu... nu exista. cand e vorba sa nu existe in favoarea mea...

in schimb pentru jm3cheru cu jepanu nemtesc exista...

Vrei sau nu, il imparti cu toate categoriile.

din pacate, tragic dar adevarat.

cu toate categoriile de cimpanzei, berbeci, retarzi... etc.

:alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

» Post actualizat in 02 Jul 2015 14:01

 

Cat ma enerveaza genu de persoane ca tine. Nu ai invatat aceeasi legislatie ca mine este ba baiatule ai innebunit la capu tau batran? Stiu mai multa legislatie ca tine oricand oriunde, motociclistule. La iesiri nu vad sa fi iesit, sau daca ai motor in parcare deja esti motociclist deci esti zeu?

Pretenas, vezi-ti de treaba ta, ca ti-o iei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amenintari ,jigniri... nu fumati ce trebuie ba baieti. Si treaba cu scuteristii..cu ierarhia...e o prostie. Sunt multi motoristi care au si scutere pe langa. Daca ai motoreta tot 2 Oo ai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amenintari ,jigniri... nu fumati ce trebuie ba baieti. Si treaba cu scuteristii..cu ierarhia...e o prostie. Sunt multi motoristi care au si scutere pe langa. Daca ai motoreta tot 2 Oo ai.

eu am 3, aveam 4 dar unul s-a retras cand am mers pe un scuter

 

tineti minte, scuteristul vehement este varul puturos al biciclistului vehement !

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa am ceva intre picioare. Scutecele nu se tin intre picioare.

Eu intre picioare am c*aie. Daca tu ai motocicleta... imi pare rau pentru doamna.

Ca fapt divers, la scuterul meu intre picioare este rezervorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...