Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poate se ducea omul sa-si cumpere cizme si ii trebuia combinezonul sa probeze sa vada exact cum ii vine. Si e mai usor sa pui adidasii in rucsac decat o pereche de cizme racing...

Haterilor care sunteti voi hateri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia zic , la genunchi ar trebui ceva fin...ca blugu nu tine :(

Nici pantalonii de piele nu sunt prea roz. Mai trebuie un strat izolator termic. Prin Decathlon trebuie sa gasesc ceva eficient. Ieri am luat de la dedeman, nistea manusi de bumbac, subtirele, intra perfect sub manusa de piele si am rezolvat si problema cu frigu la maini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici pantalonii de piele nu sunt prea roz. Mai trebuie un strat izolator termic. Prin Decathlon trebuie sa gasesc ceva eficient. Ieri am luat de la dedeman, nistea manusi de bumbac, subtirele, intra perfect sub manusa de piele si am rezolvat si problema cu frigu la maini.

Pai boss..pielea nici atat pe vreme dasta...tine receeeee brrrrr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici pantalonii de piele nu sunt prea roz. Mai trebuie un strat izolator termic. Prin Decathlon trebuie sa gasesc ceva eficient. Ieri am luat de la dedeman, nistea manusi de bumbac, subtirele, intra perfect sub manusa de piele si am rezolvat si problema cu frigu la maini.

 

Ia-ti asa ceva si nu mai ai probleme cu vantul si frigul:

 

https://www.decathlon.ro/pantalon-sh900-warm-barbati-id_8397774.html

 

Si mai pune si niste genunchiere peste si n-ai treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate se ducea omul sa-si cumpere cizme si ii trebuia combinezonul sa probeze sa vada exact cum ii vine. Si e mai usor sa pui adidasii in rucsac decat o pereche de cizme racing...

Haterilor care sunteti voi hateri!

Pai ma bine isi lua slapii ca sunt si mai usor de pus in rucsac. Sau putea sa-i lase chiar acolo si sa nu-i mai ia deloc. ;)

 

Nici pantalonii de piele nu sunt prea roz. Mai trebuie un strat izolator termic. Prin Decathlon trebuie sa gasesc ceva eficient. Ieri am luat de la dedeman, nistea manusi de bumbac, subtirele, intra perfect sub manusa de piele si am rezolvat si problema cu frigu la maini.

Iti recomand asta: https://www.decathlon.ro/colanti-ekiden-warm-id_8280370.html

E destul de ok, pe dedesupt. Eu ii purtam pe bikla doar pe ei la -7 grade si erau ok. De la efort ma incalzeam. I-am avut pe sub pantalonii de piele pe 31 martie cand am avut accidentul si nu am simtit niciun pic de frig pe autostrada la 140 - 150 km/h.

Editat de The_Sin_Eater
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ribo, altele sunt carticelele de colorat asa ca te rog nu mai colora dexul, cand o sa inveti sa citesti o sa constati la ce ajuta.

Sin..nu era cu suparare, fiecare mai greseste.

:) si sin nu am IR ca sa vad itarii, slava Domnului 😀

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pasagera, floricică sau cum iți place:

Vezi că mai e unu' pe forumu' ăsta, Dan Năstase pe numele lui care, după ce a inventat motociclismul, frânarea și multe altele, acu', dacă nu are nimic de spus, pune poze și link-uri din dexonline...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aţi simţit nevoia să puneţi "a treia genunchieră" pe mijloc? Stau picioarele în formă de pâlnie şi tot curentul se adună acolo...

 

La mine nu a fost cazul. Din pacate, apa de ploaie se strange acolo, nu frigul :))

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce imi povestesti toate astea? Mai spune-mi despre tine ca te vad sensibil si pretios.

 

@pasagera, floricică sau cum iți place:

Vezi că mai e unu' pe forumu' ăsta, Dan Năstase pe numele lui care, după ce a inventat motociclismul, frânarea și multe altele, acu', dacă nu are nimic de spus, pune poze și link-uri din dexonline...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Claudiu, momentul cand ai nevoie de strampi pe sub echipamentul moto, e un bun moment sa pui casca moto in cui :D

De acord, voi face asta cand voi fi pregatit psihologic sa petrec cu 30min mai mult in trafic! Pipera este un loc foarte aglomerat! :D Probabil in 1-2-3 saptamani

Editat de Claudiu_Lucian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:))

» Post actualizat in 09 Nov 2018 14:42

Mai bine iti iei un scuter, patura de aia de protecție termica, protectii la maini, pentru scutere exista si anvelope pentru sezon rece, si esti mult mai castigat:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta parca toti erau in alta lume... mor pe astia care nu sunt in stare sa-si tina banda, chiar daca se misca 2m cu pasul melcului. Aglomeratie mare, cozi peste cozi, si eu printre ele... taximetrist care da semnal (da, da, a dat semnal) dar se baga direct fara sa se asigure... o tipa care mergea ca pisatul boului, pt ca era preocupata de telefon... alta care vorbea la telefon si nu se uita ca masina o ia in stanga... viteza era f mica, nu se punea problema de accident, dar tot enervanti sunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...