Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

Acum 5 ore, Ruginel a spus:

Rasfoiam youtube-ul si am dat de flacaul asta. Pareri?

 

Un dobitoc.
Echipament de plaja, depasiri la risc (linie continua, repliere inainte de trecere de pietoni si la limita vis-à-vis de masinile din fata) etc.
Nici nu am chef sa pun sunet sau sa caut alte postari ale bizonului.
Asa cum s-a spus, omul joaca ruleta ruseasca, insa cu toate gloantele puse in butoias.
Scapa?

Editat de pierrotlefou
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce s-a împrăștiat... 😅

Btw, pe la 20-21 de ani am avut ocazia să intru în posesia unui cbr 1000. A fost mai bine că am pierdut această "oportunitate", cu mintea de atunci nu îl "țineam" mult. 😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios daca este pe aici mobristul care era sa fie facut praf azi la Perla de un dobitoc care a trecut pe rosu cu 100 la ora prin intersectie din cauza ca n-a vazut ca sunt semafoare separate pt. inainte si stanga, ala pt inainte fiind rosu de 10 secunde si cel pentru stanga verde. 
Dobitocul despre care vorbesc a trecut cu noroc printre motociclist si urmatoarea masina care vira stanga din contrasens. L-am vazut pe mobristintorcand capul, cred ca s-a kakat pe el, saracu, vazind cum i-a trecut glontul pe la ureche.

L-am prins dupa pasaj pe imbecil, desi eu am oprit la rosu, evident. Isi daduse seama ce a facut si ca erau semafoare separate. Initial era agitat ca putea ramane fara permis. L-am intrebat "Ti-ai dat seama ca puteai sa omori un om?". A ramas fara cuvinte si apoi s-a apucat sa-mi ceara scuze mie. Se panicase. I-am zis ca mai bine casca ochii la semne, semafoare etc. Si am plecat, ca se facuse verde.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
La 30.07.2023 la 20:03, Microbec a spus:

Eu am ramas blocat in lift de doua ori.

wb, superbec!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
La 07.02.2024 la 18:59, Speedy.K a spus:

Ai luat tu pauza si d-aia. Mie nu mi se pare nimic diferit.

 

A trecut mai bine de o luna, am observat bine, soferii sunt mai tampiti anul acesta si un loc special il ocupa tarfele cu SUV-uri. Cu cat e mai mare SUV-ul cu atat e mai proasta si mai nesimtita tarfa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...