Sari la conținut

Suzuki SV 650 N


Adrian B
 Share

Postări Recomandate

e doar socul revenirii pe sportiva

o saptamana doua o sa simti disconfortul pozitiei pe ea,apoi te reobisnuiesti

iar cand simti ca regreti 650 ul, trage de acceleratie. raspunsul ar trebui sa te faca sa uiti de sv

frane,acceleratie,ciclistica,personalitate etc. toate mult peste sv. de ce l ai regreta? pozitie,consum,costuri de intretinere comparat cu rsv,probabil

o poza cand pui?unde ai fost dupa el?diferenta de bani sau schimb pe schimb?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e doar socul revenirii pe sportiva

o saptamana doua o sa simti disconfortul pozitiei pe ea,apoi te reobisnuiesti

iar cand simti ca regreti 650 ul, trage de acceleratie. raspunsul ar trebui sa te faca sa uiti de sv

frane,acceleratie,ciclistica,personalitate etc. toate mult peste sv. de ce l ai regreta? pozitie,consum,costuri de intretinere comparat cu rsv,probabil

o poza cand pui?unde ai fost dupa el?diferenta de bani sau schimb pe schimb?

 

Inteleg ce spui....nu e neaparat socul de revenit pe sportiva....

 

Oricum mi-am ucis mana stanga la ambreiaj, eu la SV trageam maneta mai mult, la RSV e hidraulic si trebe trasa doar putin,iar eu ca dobitocu o trageam toata din obisnuinta si mi am ucis mana, abia o mai misc.... (M am jucat si la setarile manetei,dar prea tarziu).

 

 

Ce-mi place la RSV: Suspensia care e din alta lume fata de SV, si franele.....

 

La SV imi placea consumul,care cantareste enorm la mine (cel mai drastic se vede consumu in oras), imi placea look ul, imi placea ca era foarte usor si usor de manevrat atat pe loc cat si peste tot,si in mers si etc..., pozitia e mai complicata discutia...

 

Pun diseara poza....am fost spre CJ incolo sa-l iau... m-am dus pe SV si am venit napoi pe RSV....

 

Am dat SV + diferenta (faza-i ca SV ul nu era inmatriculat).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mobra asta mi-a placut tocmai pt ca este varianta N, un amestec modern cu clasic :)

 

+1

 

asta mi-a placut cel mai mult la SV ul N (650 / 1000).........fix aspectul asta cum imbina codita sport cu fata mai clasica.... mi se pare muuult peste varianta S ca design (bine, e o chestie de GUST si preferinta)

 

ce an e rsv ul? ai fost pe autostrada A3 gilau-turda? fainutza,nu?

 

Nu inca, abia aseara am luat-o, inca nici bordu nu l am invatat bine....dupa ce-am adus-o am dormit vreo 40 min, o ora si am venit la munca direct.....is bucati acum...

 

vreau sa-i reglez suspensiile inainte sa ma 'dau' la ea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...