Sari la conținut

B'ESTFEST TUNARI 6-8 IULIE


SpiritofMotions
 Share

Postări Recomandate

Nu e cea mai jmekera...Ascult-o p-asta:

"Mai nou, prioritate la abonamentele BestFest au motociclistii care participa la parada si cer DOAR 1 bilet, cei care cer 2 (doua) bilete urmand a fi redistributi la urma, tot cu confirmare pe PM. Aceasta modificare se face pt a avea un numar mai mare de motociclete participante la parada."

Pun pariu ca nu s-a gandit la asta, dar mai e timp :grinbandit:

Astept modificarea :bounce:

 

te rog, spune-mi sau mai bine publica aici pm-ul primit de la mine in care spun ca prioritate au cei care cer doar 1 bilet .... etc!!!!!

nu crezi ca esti deplasat?!!!??

 

vezi ca trebuie sa ai grija de noi la parada

 

ai putea mentiona ca se amenajeaza spatiu de campare pentru doritorii de bere si alte lichide miraculoase, deci amatorii de cort sint asteptatii.

 

tony & trupa - lichidele mentionate putem sa le bem pe la intruniri, cand parcam motoarele si...:friends:

 

"Buna asta cu confirmarea pusa pe forum ulterior si in weekend cand poti fi plecat... "

 

Cea mai buna .. jmekera manevra .. sa aveti vreme buna, cea mai buna ..

 

no comment! de fapt unul: ai mai facut o postare! felicitari!

Editat de SpiritofMotions
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 122
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Servus, eu ajung si cu prietena, deci ramane:

 

Parada + Best fest 2 bilete.

 

Multumesc anticipat :rolleyes:

 

Servus, eu ajung si cu prietena, deci ramane:

 

Parada + Best fest 2 bilete.

 

Multumesc anticipat :rolleyes:

Scuze, nu mai intrasem de mult, acum am vazut ca s-au epuizat!

 

Distractie Placuta tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LISTA FINALA

 

din aceasta lista din motive personale s-au retras mytos si cataM(care venea impreuna cu sotia pe fiecare pe cate un motor).

in functie de data la care au postat ca doresc sa participe la parada biletele se vor redistribui catre:

 

alex1002ro

 

Danji

ASTPET PM PANA MAINE ORA 18.00 DE LA CEI 2 CU NUMELE SI NR TEL.

 

 

 

1. kidmeister 1 CONFIRMAT

2. vortex105 1 CONFIRMAT

3. cnairda 2 CONFIRMAT

4. Iantza 2 CONFIRMAT

5. flav 2 CONFIRMAT

6. Fludor 1 CONFIRMAT

7. Oformula 1 CONFIRMAT

8. clubul motovetranilor 17 CONFIRMAT

9. smok3 2 CONFIRMAT

10. k-2 2 CONFIRMAT

11. silviu77 2 CONFIRMAT

12. lantz 2 CONFIRMAT

13.elvantin 2 CONFIRMAT

14. bogdan d 2 CONFIRMAT

15.Irinetu 2 CONFIRMAT

16. pstefan 2 CONFIRMAT

17. mythos 2 CONFIRMAT

18. alecsxander 2 CONFIRMAT

19. Lupul Gri 2 CONFIRMAT

20. Achi 2 CONFIRMAT

21. Herzog 2 CONFIRMAT

22. Copfucker 2 CONFIRMAT

23. stRADu 2 CONFIRMAT

24. ikinz 2 CONFIRMAT

TOTAL REZERVATE SI CONFIRMATE: 60

LIBERE DOAR PT PARADA: 0

 

TOTAL MOTOARE PARADA 31

 

am confirmat tuturor pe pm valabilitatea rezervarii precum si nr meu de tel.

asa cum ati obs totul a fost transparent.

rugaminte: daca din varii motive cineva nu poate sa ajunga sa ma anunte!

Locatia si ora de intalnire o aflu exact sapt viitoare! cum o stiu o postez aici!

Astfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PARADA VA INCEPE LA VINERI ORA 14.00, DECI INTALNIREA IN JUR DE ORA 13.30-13.45 DEOARECE BESTFEST SE DESCHIDE OFICIAL LA ORA 15.00 IN TURNARI PE URMATOARUL TRASEU:

PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE - ANTENA 3 - DN1 - OTOPENI - TUNARI

VOR VENI SI TELEVIZIUNILE SA NE FILMEZE.

VOM PRIMI SI STEAGURI CU BESTFEST.

INTALNIREA VA AVEA LOC VINERI 06 IULIE 2012 IN PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE LA ORA 13.30-13.45.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, pana la urma se pare ca defapt nu prea este cum s-a spus lnitial si am sa citez : "Participarea la parada nu este o conditie care nu va califica pentru un abonament gratuit la B'ESTFEST" pt ca daca acest paragraf nu exista si era doar continuarea.......probabil ca f multi nu-si mai exprimau dorinta de a participa la festival.......

oricum mult succes !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, pana la urma se pare ca defapt nu prea este cum s-a spus lnitial si am sa citez : "Participarea la parada nu este o conditie care nu va califica pentru un abonament gratuit la B'ESTFEST" pt ca daca acest paragraf nu exista si era doar continuarea.......probabil ca f multi nu-si mai exprimau dorinta de a participa la festival.......

oricum mult succes !

 

de ce esti "roman", intotdeauna partea care-ti convine o citezi. tot citatul din primul post:"Participarea la parada nu este o conditie care nu va califica pentru un abonament gratuit la B'ESTFEST, dar prioritate vor avea cei care vin la parada."

esti MARE!!!

NORMAL ESTE CA DACA NR DE ABONAMENTE ALOCAT NU ACOPERA NICI MACAR NR CELOR CARE DORESC SA PARTICIPE LA PARADA + BESTFEST cei care doresc doar bestfest sa fie in defavoare!

TU VREI SI TE-AI INVATAT CU TOTUL MOCA! NU SE POATE!

POTI SA-TI CUMPERI ABONAMENT SI TOTUL SE REZOLVA!

BAFTA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce esti "roman", intotdeauna partea care-ti convine o citezi. tot citatul din primul post:"Participarea la parada nu este o conditie care nu va califica pentru un abonament gratuit la B'ESTFEST, dar prioritate vor avea cei care vin la parada."

esti MARE!!!

NORMAL ESTE CA DACA NR DE ABONAMENTE ALOCAT NU ACOPERA NICI MACAR NR CELOR CARE DORESC SA PARTICIPE LA PARADA + BESTFEST cei care doresc doar bestfest sa fie in defavoare!

TU VREI SI TE-AI INVATAT CU TOTUL MOCA! NU SE POATE!

POTI SA-TI CUMPERI ABONAMENT SI TOTUL SE REZOLVA!

BAFTA!

 

iti dau un link tot aici de pe site, ca sa nu mai pierzi timpul!

/index.php?/topic/680248-bilete-la-bestfest/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog, spune-mi sau mai bine publica aici pm-ul primit de la mine in care spun ca prioritate au cei care cer doar 1 bilet .... etc!!!!!

nu crezi ca esti deplasat?!!!??

Scuze, a fost doar o gluma sau iesire ironica poate chiar deplasata, recunosc, suparat de faptul ca s-au schimbat regulile din mers si in termen scurt.

Multumesc pt. amabilitatea ulterioara. :)

Am sa vin la parada totusi pt ca am promis, fara a participa la bestfest din motive personale.

Ne vedem cu moto si sper sa nu fiu nevoit sa vin cu remorca :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PARADA VA INCEPE LA VINERI ORA 14.00, DECI INTALNIREA IN JUR DE ORA 13.30-13.45, DEOARECE BESTFEST SE DESCHIDE OFICIAL LA ORA 15.00 IN TURNARI, PE URMATOARUL TRASEU:

PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE - ANTENA 3 - DN1 - OTOPENI - TUNARI

VOR VENI SI TELEVIZIUNILE SA NE FILMEZE.

VOM PRIMI SI STEAGURI CU BESTFEST.

INTALNIREA VA AVEA LOC VINERI 06 IULIE 2012 IN PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE LA ORA 13.30-13.45.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va anunt ca anul trecut au existat filtre ale politiei care verificau gredul de alcoolizare al tuturor soferilor care parasea zona , nu excludeti posibilitatea sa apara si anul asta, variantele cele mai bune sint urmatoarele;

ori nu bei alcool si te duci linistit acasa

 

ori te cazezi la cort dormi 2-3 ore te duci acasa faci un dus te odihnesti si revii sa o iei de la capat asfel toata lumea sta linistita fara sa planga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce esti "roman", intotdeauna partea care-ti convine o citezi. tot citatul din primul post:"Participarea la parada nu este o conditie care nu va califica pentru un abonament gratuit la B'ESTFEST, dar prioritate vor avea cei care vin la parada."

esti MARE!!!

NORMAL ESTE CA DACA NR DE ABONAMENTE ALOCAT NU ACOPERA NICI MACAR NR CELOR CARE DORESC SA PARTICIPE LA PARADA + BESTFEST cei care doresc doar bestfest sa fie in defavoare!

TU VREI SI TE-AI INVATAT CU TOTUL MOCA! NU SE POATE!

POTI SA-TI CUMPERI ABONAMENT SI TOTUL SE REZOLVA!

BAFTA!

 

 

salut,

 

nu vreau si nu m-am invatat cu totul moca , pt ca nu am mai primit mimic moca......

in esenta era vb despre cu totul altceva .......poate prea fin pt tine , nu voi incerca sa-ti explic pt ca ar trebui sa scriu destul de mult

era o simpla opinie , o parere , nu inteleg de ce "te-ai aprins" asa rau......

 

oricum bafta ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...