Sari la conținut

Bucuresti/Reparatii Carene si Cosmetizare moto


Postări Recomandate

Reparatii carene indiferent de gradul avariei...predau carenele lipite, ranforsate, chituite, grunduite si finisate, gata de vopsit (vopsire se poate face momentan doar la spray) de asemenea execut si lucrari de mentenata (schimburi consumabile, reglaje) plus reparatii minore (deocamdata), polish aluminiu, polish vopsea, cosmetizare, pregatit moto estetic pentru vanzare...preturi mici si negociabile...pentru probleme tehnice discutam la telefon (0729.832.283). Asfalt uscat !

 

acum si cosmetizari, polish vopsea, etc. sau pregatit moto estetic pentru vanzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca tu crezi ca un vopsitor/reparator de carene iti poate face un pret dupa poza aia cred ca esti ori naiv ori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reparatii carene indiferent de gradul avariei...predau carenele lipite, ranforsate, chituite, grunduite si finisate, gata de vopsit (vopsire se poate face momentan doar la spray) de asemenea execut si lucrari de mentenata (schimburi consumabile, reglaje) plus reparatii minore (deocamdata), polish aluminiu, polish vopsea, cosmetizare, pregatit moto estetic pentru vanzare...preturi mici si negociabile...pentru probleme tehnice discutam la telefon (0729.832.283). Asfalt uscat !

 

acum si cosmetizari, polish vopsea, etc. sau pregatit moto estetic pentru vanzare.

 

Salutare. Am si eu probleme cu carenele dar sper sa mai inping sezonu asta :D...Vroaiam sa te intreb ce pot face dak am nijte "urechi" de prindere de la carenaj rupte,,care e cea mai buna metoda sa le lipesc si sa tina sa fie mai rezistenta?

App de unde fac rost de nijte rasina si plasa(parca asa am inteles solutia pt fibra)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu crezi ca un vopsitor/reparator de carene iti poate face un pret dupa poza aia cred ca esti ori naiv ori...

pai ce e asa greu ma sa-mi dea un pret estimativ. se vede ca sunt lateralele,se vede si stikerele.... trebuie doar sa dea o parere de pret,nu iam cerut cu virgula sau sa spuna ce gramaj suprafata/are

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Am si eu probleme cu carenele dar sper sa mai inping sezonu asta :D...Vroaiam sa te intreb ce pot face dak am nijte "urechi" de prindere de la carenaj rupte,,care e cea mai buna metoda sa le lipesc si sa tina sa fie mai rezistenta?

App de unde fac rost de nijte rasina si plasa(parca asa am inteles solutia pt fibra)?

la magazine de vopsele gasesti kit de fibra de sticla cu plasa inclusa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Am si eu probleme cu carenele dar sper sa mai inping sezonu asta :D...Vroaiam sa te intreb ce pot face dak am nijte "urechi" de prindere de la carenaj rupte,,care e cea mai buna metoda sa le lipesc si sa tina sa fie mai rezistenta?

App de unde fac rost de nijte rasina si plasa(parca asa am inteles solutia pt fibra)?

 

 

rasina si plasa de la magazinele de vopsitorie intradevar...urechile in schimb nu prea o sa tina fara niste ranforsari din plasa metalica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rasina si plasa de la magazinele de vopsitorie intradevar...urechile in schimb nu prea o sa tina fara niste ranforsari din plasa metalica.

 

La asta nu m.am gandit :D Ms.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Omul e un adevarat artist. Lucreaza foarte ieftin si rapid. Mai rar asa. Intr-o zi mie personal mi-a reconstruit o carena frontala din care lipsea o bucata de vreo palma, refacut urechi de prindere pe carena dar si pe far......, la niste bani de mi-e si rusine sa zic.

Mult succes in continuare Trasher!!!

post-28501-0-85771400-1345488433_thumb.jpg

post-28501-0-52988100-1345488464_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Reparatii carene indiferent de gradul avariei...predau carenele lipite, ranforsate, chituite, grunduite si finisate, gata de vopsit (vopsire se poate face momentan doar la spray) de asemenea execut si lucrari de mentenata (schimburi consumabile, reglaje) plus reparatii minore (deocamdata), polish aluminiu, polish vopsea, cosmetizare, pregatit moto estetic pentru vanzare...preturi mici si negociabile...pentru probleme tehnice discutam la telefon (0729.832.283). Asfalt uscat !

 

acum si cosmetizari, polish vopsea, etc. sau pregatit moto estetic pentru vanzare.

Salut,ma poti ajuta q un melc km. .c n stiu und anume s kut,sau sami dai niste indiktii?ms mult j asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai fa ne sa nefie dor de tine baa distrusule!!!tea sesizat cineva pe tine?vede ti de kstronu tau.....

WARNING!!!Idiots here...be aware!!

Cocosel, mai ai si glas? Stai in banca ta, omu' are dreptate.

 

up

Man, daca e vorba doar de niste crapaturi, fara lipsa bucati, poti sa le repari in asa fel incat sa nu trebuiasca sa le vopsesc? Nu ma deranjeaza asa tare incat sa dau banii pe vopsit, deci as vrea doar sa fie intregi ca sa nu mai vibreze pe la crapaturi. Daca se poate zi-mi si ne auzim apoi la un telefon ca sa-ti fac o vizita cu mobra si sa-mi faci un pret, asta fiind partea esentiala. Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cocosel, mai ai si glas? Stai in banca ta, omu' are dreptate.

 

 

Man, daca e vorba doar de niste crapaturi, fara lipsa bucati, poti sa le repari in asa fel incat sa nu trebuiasca sa le vopsesc? Nu ma deranjeaza asa tare incat sa dau banii pe vopsit, deci as vrea doar sa fie intregi ca sa nu mai vibreze pe la crapaturi. Daca se poate zi-mi si ne auzim apoi la un telefon ca sa-ti fac o vizita cu mobra si sa-mi faci un pret, asta fiind partea esentiala. Merci

Nene tu ce ai patit bre??dc te ai autosezizat?te ai facut profesor de lb romana peste noapte?ce(beeeep)aveti voi astia''stiutori de lb romana'' cu modul asta de scriere?cine vi sa adresat voua oare....stati naiba in scaunul vostru linistiti si cititi incontinuare,ca altceva nu stiti si nu mai face ti interventii din astea ca oricum sunteti PRAF!!astia din categoria asta de''profesori'' si mari critici de lb romana!!!pfff.....d'aia ne arata toti cu degetul,peste tot in lume!!!!

De la un timp mi as fi dorit sa fi fost alta natie.....

Editat de CataGrecu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, d-aia, pentru ca ne fac de ras specimene ca tine.

Si, stai linistit, tu ESTI deja alta natie. :moron:

Hah. . ,esti departe nene,uite te in jur,ai ramas singur . ,j da specimen SUNT,ceea ce TU nai sa fii,nici in alta viata ;) ca na esti destul de 'sus-pus'. . . .ce am facut eu,de am avut tupeu,nu mai face aproape nimeni,apoi sa vz ca apar eu j spulber misteru'. . .j ma p..shhh pe astia k tine :)) j va impusc pe loc. .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum da inghetul vreau sa "refac" estetic un zx6r.un e-mail sa ti trimit niste imagini?

multumesc. :cheers:

 

 

 

scuze de intarziere...bloody_cherubim@yahoo.com

 

SALUT,

 

un mail unde iti pot trimite niste poze cu avariile sa imi poti spune un pret aproximativ?

 

multumesc

 

 

bloody_cherubim@yahoo.com

 

Cocosel, mai ai si glas? Stai in banca ta, omu' are dreptate.

 

 

Man, daca e vorba doar de niste crapaturi, fara lipsa bucati, poti sa le repari in asa fel incat sa nu trebuiasca sa le vopsesc? Nu ma deranjeaza asa tare incat sa dau banii pe vopsit, deci as vrea doar sa fie intregi ca sa nu mai vibreze pe la crapaturi. Daca se poate zi-mi si ne auzim apoi la un telefon ca sa-ti fac o vizita cu mobra si sa-mi faci un pret, asta fiind partea esentiala. Merci

 

 

 

salut...crapaturile pot fi reparate sigur...dar o sa se vada ca sunt reparate daca nu sunt si vopsite...da-mi un tel sa ne vedem cand ai timp ..sau trimite-mi niste poze p mail..mailu l-am postat mai sus si tel 0729832283

 

si hai sa lasam si certurile astea va rog...nea grecule ce-i cu melcu de kilometraj? ca nu am inteles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze de intarziere...bloody_cherubim@yahoo.com

 

 

 

 

bloody_cherubim@yahoo.com

 

 

 

 

 

salut...crapaturile pot fi reparate sigur...dar o sa se vada ca sunt reparate daca nu sunt si vopsite...da-mi un tel sa ne vedem cand ai timp ..sau trimite-mi niste poze p mail..mailu l-am postat mai sus si tel 0729832283

 

si hai sa lasam si certurile astea va rog...nea grecule ce-i cu melcu de kilometraj? ca nu am inteles

Poi ce sa fie. . .nu am melc,am cumparat unul dp okazii de la unu kre zice c e dl kawa,compatibil q toate zx urile dupa 90. . .am fost la altu sal pun j omu ce zice. . .nu se potriveste,c trebuie sa aibe 2 cleme nu stiu cum,iesite in afara. . . .in fine,am un kawa zx400h,asa scrie in talon din 93' j imi trebuie un melc. . .kblul mia zis cai ok!ai vre o idee?ms ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...