Sari la conținut

Miting moto


Antistress
 Share

Postări Recomandate

Cred ca problema poate fi pusa mai simplu: joi, bla bla bla, simpatizantii lu' Basescu pot participa daca doresc la un miting Pro-Basescu. Cei care nu-l simpatizeaza, sa stea acasa sau sa-si organizeze propriul miting Pro-ce vor domniile lor. Restul certurilor le puteti continua la topicul dedicat, din sub-forumul Motociclisti in timpul liber.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

La firma unde lucre io e un pesedist in umbra iar maine ne cheama(obligatoriu) la miting sa scandam impotriva lu base.

Fac sefii lista cu oamenii prezenti si cei care nu participa or sa fie arsi

Fiind obligat sa ma prezint,o s-o fac,dar o sa ma uschesc englezeste pana la locatia unde se tine mitingul,avand un alt punct de intalnire

 

Niste mu.isti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La firma unde lucre io e un pesedist in umbra iar maine ne cheama(obligatoriu) la miting sa scandam impotriva lu base.

Fac sefii lista cu oamenii prezenti si cei care nu participa or sa fie arsi

Fiind obligat sa ma prezint,o s-o fac,dar o sa ma uschesc englezeste pana la locatia unde se tine mitingul,avand un alt punct de intalnire

 

Niste mu.isti

 

de toata jena.

 

oare pe cine impresioneaza mitingurile regizate(ca cel din exemplul tau, indiferent de persoana sustinuta)?

 

stiu: pe aia "prosti, da' multi".

 

gandire de om prost: "frate, iese lumea-n strada sa il sustina pe X...mama, inseamna ca lumea il iubeste, ca omul ala face treaba, hai sa votez cu el!"

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)))) foarte tare ,,,, am auzit k prigoana ai da pe aia de la rosal afara daca nu se prezinta la mitting =))))))
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare. Trebuie sa am vreo afiliere politica ca sa ma dau cu motorul?

Ultima oara aflasem ca NU si este vorba tocmai despre libertate, spirit liber, etc

In aceasta situatie pentru ce este acest topic si de ce trebuie sa fim chemati la vreun miting indiferent de beneficiarul acestuia? I-mi pare tare de prost gust!

 

Live free, Ride free!:bigstar:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi, 26 iulie 2012, la ora 18:30, in piata victoriei, se organizeaza un miting moto pentru sustinerea presedintelui suspendat Traian Basescu. Doritorii sunt asteptati in piata.

 

Mi se pare cam dubios anuntul, vrea sa stiu cine organizeaza, daca are autorizatie, etc...

 

Bine, eu nu vin sigur pe motor pentru ca maine are loc pentru mine ceremonia de schimbare a ambreiajuluii si chiar nu pot din motive tehnice.

 

Dar pot sa merg pe scuterica asa cum am fost si azi in locul ala cand am obtinut pe gratis un prestigios Master in Drept de la Universitatea Tubingham... Pe mine ma roade invidia ca am ajuns cam tarziu si nu am obtinut una din aia galbena de la prestigiosul Institut Sincai...

 

Si da, si eu cred ca aceste discutii ar trebui sa fie pe la politica nu pe la intalniri, dar aici eu am un avantaj ca pot sa va faultez daca postati injuraturi, pe cand dincolo nu mai pot face nimic, asa ca eu unul nu-l mut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faceti parada pentru o cauza ce are legatura cu motociclismul, pentru a constientiza soferii ca mai exista si motociclisti in trafic, pentru sprijinirea victimelor accidentelor in trafic, dar nu pentru politica. Altfel, pare ca cineva din "clanul butoane" a ajuns pe un forum moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mey (anti)stres, lasa motociclismmul in pace cu chestii d-astea, nu are si nici nu va avea vreo legatura cu politica, ceea ce toti o stim mai putin tu, care vad ca vrei sa tarasti si ultimul lucru frumos si liber care ne-a mai ramas intr-un dezgust total !!! LASA-NEEEE !!! Du-te pe jos, cu masina, cu tractoru, cu ce vrei tu, chiar si cu motoreta ta ca oricum vei fi singurul. Hai pa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi, 26 iulie 2012, la ora 18:30, in piata victoriei, se organizeaza un miting moto pentru sustinerea presedintelui suspendat Traian Basescu. Doritorii sunt asteptati in piata.

:yikes:... :moron: ... :kick: ....... :wave: PA.., Base!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca v-a impartit Referendumu' si nu e bine.

Motoru' e o treaba, politica e alta.

Pa Base, Ponta, hai UDMR, plm, pentru mine toti sunt albastri, ceea ce recomand tuturor.

 

Dreptate&Fratie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...