Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Eugen_Ghe

Inchirieri motociclete Bucuresti

Recommended Posts

Cine doreste inchirierea unei motociclete in Bucuresti o poate face si de aici:

http://datecumotorul.ro/

Ce mobra au spre inchiriere ?

Chiar sunt curios ... ceva din 1800 toamna banuiesc. :laugh:

Ce fel suna ... "Castiga-ti admiratia si respectul tuturor aparand la intalnirile cu prietenii pe motor." :crack:

Ce mobra au spre inchiriere ?

Chiar sunt curios ... ceva din 1800 toamna banuiesc. :laugh:

Ce fel suna ... "Castiga-ti admiratia si respectul tuturor aparand la intalnirile cu prietenii pe motor." :crack:

Pe pagina urmatoare http://datecumotorul.ro/preturi-si-servicii/ scrie ca:

"Se pot rezerva Honda CB 500 sau Honda Hornet 600 cc."

Cum plm poti sa castigi respectul si admiratia pretenilor .. aparand la intalnire ... pasager pe un CB sau Hornet ... inchiriat ??? :moron:

:laugh:

Cum plm poti sa castigi respectul si admiratia pretenilor .. aparand la intalnire ... pasager pe un CB sau Hornet ... inchiriat ??? :moron:

:laugh:

Presupun ca depinde de prieteni :D

ON: Asigurati si echipament complet in banii astia ?

asta ar putea "rezolva" probleme de genul "ce motor sa-mi iau?" - multi recomanda cb500 corect?

omul, care are permis dar nu are moto inca, se duce la astia si o inchiriaza o ora, apoi incearca si hornetul.

astfel individul simte pe propria-i piele diferenta de putere/greutate si face o alegere in cunostinta de cauza.

sunt care si-au luat cb500 si dupa putin timp s-au plictisit. naspa, nu?(bine, sunt si care s-au indragostit de ea si o pastreaza)

mi se pare misto - 40ron o ora, pai frate un kart parca e mai mult de-atat si parca si pt mai putin timp.

LE: stiu ca-i scump, avand in vedere ca pe forum, cu 40 ron te dai muuult mai multi km...

Aragaz ... da de o garantie ... ai omis ...

Sunt curios cat e garantia ...

Cat de echipament ..spune ceva ... ca la cere se asigura ... adica e ceva ... optional.

Astazi am inchiriat honda cb500. Preturile de pe site sunt valabile si mi se par mai mult decat acceptabile. Nu mi-a cerut garantie cu toate ca a fost primul drum cu motorul. Baiat foarte de treaba. Daca vreti sa dati o tura cu cb500 sau hornet aveti pe site numarul de contact.

Si eu mi-am terminat sesiunea cu cbul si sunt mai mult decat multumit, tipu foarte serios si punctual, motorul e destul de misto facut avand in vedere ca e din 1996, si toba suna misto, nu ma asteptam. Servicii de nota 110 ,echipamentul este gratuit daca nu ai, si mi-se par rezonabile preturile fata de alte firme care cer o asigurare de 500E...doar sa mergeti cu cap pt ca nu este motorul vostru! Cu siguranta voi mai apela la serviciile lui,asta daca nu reusesc sa imi strang bani sa imi iau. :makeout: :bigstar:

Nu am gĂŁsit referire la adresa de unde iei "fieru`" Âşi de fapt nu existĂŁ referire nici mĂŁcar la localitate.. Oferta pare interesantĂŁ,tarifele mici.

Din ce am inteles daca-l iei pe o perioada >1 zi il aduce in ce zona vrei tu din Bucuresti. Eu l-am lua 3 ore si m-am intalnit cu baiat la metrou Brancoveanu si tot acolo l-am predat.

Preturile sunt de bun simt avand in vedere ca pt o ora cu atv-ul platesti 100 ron

Am inchiriat si eu CBul 500 intr-o zi de duminica. Baiatul care mi l-a inchiriat este super amabil. Motocicleta este foarte misto. E ok pentru incepatori daca o tratezi cu respect. CBul se prezinta in bune conditii si suna intr-un mare fel. 100 lei / zi si un plin de benzina (plimbat ~10 ore) zic ca este un pret rezonabil pentru cine vrea sa-si faca damblaua. Recomand ! Mihai - Bucuresti.

se poate si pentru cat. A2 CB ?

suna interesant , am vorbit cu baiatul la telefon si sunt exact preturile de pe site ... totul se rezuma la urmatoarele proceduri ca sa zicem asa ... se retine buletinul pe durata inchirierii ... se achita taxa ... depinde cat vrei sa inchiriezi ... dar la inceput e bine sa iei 1-3 ore sa vada baiatu ca stii sa mergi cu mobra ... eu am de gand sa o iau 2-3 zile la plecari cu prietenii la adunari moto ... am carnetul de 2 ani ... dar am mers pe motocicleta cbf 500 1300 de km in 3 zile... transalpina ... si cam atat in 2 ani de zile ... si eu zic ca ar trebui sa incalec ceva curand sa nu imi ies din mana ca sa zic asa.... nu de alta dar merg zilnic in traffic cu scuteru am oarecare experienta ... dar sunt satul 8 ani de mers cu scuteru .. deci acest serviciu de inchiriere mi se pare genial.. am sa revin cu detalii

Recomand ! Baiat serios si super de treaba !

Eu am inchiriat CB-ul pentru prietena mea anul trecut sau acum doi ani,nu mai tin minte exact si a fost super ok....din toate punctele de vedere . :)

Se pare ca si in 2015 poti sa apelezi la ei. Credeam ca nu mai exista. Conditiile sunt super ok. Cat am avut mobra la reparat am putut sa ma plimb linistit datorita lor.

parca userul stulewa sau ceva de genul inchiria. Nu-s 100% sigur

recomand sa nu il ridicam in slavi prea mult pe cel de la " datecumotorul.ro ". Am avut oroarea sa inchiriez Honda CB500 de la el si surpriza: motorul arata intr-o stare deplorabila si el imi spune ca " tine la ele " (nr.motociclete). si acum sa descriu minunatia: semnalizari "tuning" pe LED arse,indoite si nefunctionale, toba "tuning" care arata si suna de parca a fost facuta din tabla unui cazan vechi de gunoi (daca va mai amintiti cum aratau), becurile martorilor arse, oglinzi diferite, rezervorul este plin de zgarieturi si arata de parca a vomat cineva pe el, scarita de la pasager abia se mai tinea in bolţ, punctul mort al cutiei de viteze il gasesti foarte greu si lista ramane deschisa. nu stiu in ce stare se prezinta celalalt motor pe care il are insa CB-ul..... Eu,unul, nu as recomanda la nimeni

Ai uitat sa te gandesti la cum nu au avut grija aia acre l-au inchiriat inaintea ta....si fara garantie,si ieftin,si impecabil vrei...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...