Sari la conținut

Honda Africa Twin CRF 1000 si 1100


Postări Recomandate

invidiosi pe oamenii cu casnicii fericite. si eu am motor din nou tot datorita sotiei ca a facut credit pentru ca imi intelege pasiunea. anul trecut am sacrificat motocicleta pentru binele familiei si am achizitionat o masina.

 

PS la nunta am primit cadou de la sotie o zi full de plimbare cu MT-09 Tracer dupa ce a discutat si a gasit suportul celor de la Motodynamics

Eu primul motor l-am luat din banii de botez ai intaiului nascut. I-am promis ca la 18 ani ma revansez si ii iau si lui unul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Atat o lalaiesc astia de la Honda cu filmulete si reclame pe youtubi, ca intre timp au aparut primele spyshots cu paralel twin-ul de 800 de la KTM :)

 

http://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2015/august/ktm-parallel-twin-800-spied/

Editat de Hosszu Toll
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atat o lalaiesc astia de la Honda cu filmulete si reclame pe youtubi, ca intre timp au aparut primele spyshots cu paralel twin-ul de 800 de la KTM :)

 

http://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2015/august/ktm-parallel-twin-800-spied/

 

Asta ar fi true adventure urmasa XRV750 :)))))) (pacat ca-i nu-i V2), dar daca motorul e fiabil si nu papa mult sigur va fi un succes.

 

Sa vedem ce-o fi

 

LE: m am uitat la poze si-am citit mai bine. Neinteresant, doar un 1050 mai 'mic'

Editat de Bogdan03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hosszu Toll, motocicleta deja se vinde, un amic din State a primit obiectul, in ambalaj original

 

Era si timpul......oricum aici in Germania eu inca nu am vazut nici unul, de si in drum spre lucru trec de 2 ori pe zi in fata repr. Honda.

 

Presupun ca dupa EICMA vor aparea si aici prin zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ...si eu am pus poze cu CRF 1000 in teste aici pe forum in data de 29 Mai cu nr de Frankfurt..... vroiam, doar sa spun ca inca nu e raspandita. EICMA incepe peste 11 zile si probabil dupa aia se da drumul la conducta....

 

@Hosszu Toll

pe data de 29.10 a fost vazuta pe A45 un CRF 1000, foliata, cu nr. de OG, unde, dupa cum se stie , e centrala europeana Honda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Hosszu Toll

pe data de 29.10 a fost vazuta pe A45 un CRF 1000, foliata, cu nr. de OG, unde, dupa cum se stie , e centrala europeana Honda.

 

Pe 2 nov a plescait; pe 05 nov, la Mila 23, i s-a vazut spinarea.......

Editat de andrei belcic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

devine penibil threadul, unii chiar devin obsedati de modelu asta..

 

Și ce e rău în asta?

Noi, obsedații, scriem pe topicul dedicat acestui model, nu trollăm alte scrieri

Și din moment ce sunt obsedat de acest model, nici nu mă mai interesează alte scrieri

Ah, era să uit emoticoanele, că iar te ataci

:crack:

Editat de Korben
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și ce e rău în asta?

Noi, obsedații, scriem pe topicul dedicat acestui model, nu trollăm alte scrieri

Și din moment ce sunt obsedat de acest model, nici nu mă mai interesează alte scrieri

Ah, era să uit emoticoanele, că iar te ataci

:crack:

 

daca ma uit bine pe topicul asta, singurul care s-a atacat la remarcile unora ai fost tu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

cred ca toba aia cantareste cel putin 8-9 kg (si e si imensa) merge schimbata cu una after market:

 


» Post actualizat in 21 Nov 2015 11:58

Touratech faggotry (dar mai mult pt secventele video cu cele 3 africane)

 


» Post actualizat in 21 Nov 2015 12:01

walk around & sound

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Honda Africa Twin CRF 1000 si 1100
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...