Jump to content
Sign in to follow this  
keysph

BUCURESTI - SECTOR 2 - Saphir 2001 SRL - Deblocari auto-moto si locuin

Recommended Posts

Buna ziua

Prin intermediul firmei noastre membrii clubului pot beneficia de servicii de lacatuserie ireprosabile dintre care amintim:

• Copiere/ multiplicare / duplicare chei auto-moto cu sau fara transponder;
  • Executare chei dupa butuc sau contact in caz de chei pierdute;
  • Reparatii butuci sau contacte;
  • Deblocari auto si locuinte in Bucuresti si Ilfov;
  • Reparatii chei electronice.

Pentru solicitari nu ezitati sa ne contactati.

www.sbsco.ro

gaulhofer@gmail.com

0725-210-952

post-69161-0-77301700-1344406659_thumb.jpg

O intrebare: de ce la voi ma costa 150 de lei si dureaza "2-3 zile" sa imi faceti o cheie dupa butucul de la topcase, cand la orice alt centru d-ala de face chei ma costa 25 de lei si dureaza cateva ore?

Nu cred ca v-a cerut cineva de la noi acest pret pentru o cheie de portbagaj!

Iar timpul, in functie de lucrarile deja contractate, poate fi de la una la doua zile.

O cheie dupa contact, intr-adevar, se face la pretul mentionat.

Nu cred ca v-a cerut cineva de la noi acest pret pentru o cheie de portbagaj!

Iar timpul, in functie de lucrarile deja contractate, poate fi de la una la doua zile.

O cheie dupa contact, intr-adevar, se face la pretul mentionat.

Sa nu crezi e treaba ta si dreptul tau, eu iti spun ce mi s-a raspuns la telefon referitor la pret. Ori cel cu care am vorbit nu stie ce-i ala topcase si nici n-a intrebat, ori...ala-i pretu.

Si, OK, sa zicem ca sunt eu nebun sau mincinos sau surd. Dar atunci zi aici cat costa o cheie de topcase dupa butuc.

Scuze pentru intarziere, se pare ca nu suntem anuntati pe e-mail cand a postat cineva in topic.

Pretul ar fi de 50 RON.

Cu stima

Bun, deci nu e de 6 ori mai scump, ci doar dublu. Merci de raspuns.

Si ca sa va raspund la intrebarea cu care ati demarat acest subiect, fiecare centru isi face preturile si timpii de lucru in functie de experienta, calcule si calitatea lucrarii executate.

De obicei noi dam un timp de onorare mai mare dar va asigur ca lucrarile sunt terminate mult mai repede iar clientii contactati telefonic pentru a se prezenta sa ridice produsul/piesa.

Cu stima

Edited by keysph

Si ca sa va raspund la intrebarea cu care ati demarat acest subiect, fiecare centru isi face preturile si timpii de lucru in functie de experienta, calcule si calitatea lucrarii executate.

De obicei noi dam un timp de onorare mai mare dar va asigur ca lucrarile sunt terminate mult mai repede iar clientii contactati telefonic pentru a se prezenta sa ridice produsul/piesa.

Cu stima

Desigur, fiecare isi face pretul... ma rog, aproximativ macar.

Asta nu e o problema.

Dar asta nu schimba cu nimic raspunsul pe care l-am primit la telefon, eu explicand clar despre ce e vorba. "150 de lei". Cam triplu decat mi-ai spus tu aici si de sase ori mai mult decat am rezolvat-o eu chiar in ziua aia, dupa cum am scris in primul post.

Si, ca sa fim lamuriti definitiv, ca n-am de gand sa va mai ridic mult topicul: sunt satul de incercari d-astea de prosteala pe fata.

Edited by Kollar