Sari la conținut

KRONSTADT BIKERS MOTO PARTY V - 7-9 SEPTEMBRIE 2012


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

Cum e locul de campare? Are toalete/dusuri destule si - relativ - curate? Din experienta altor ani, o sa fie foarte aglomerat? (vorbesc de zona corturilor)

toalete ok, curate curatele ;) acu depinde cat de tarziu ajungi, de obicei se gasesc zone libere unde sa iti pui cortul

 

mai e umpic"

:friends: :cheers: :drink: :rock:

 

venim! nu avem de ales!beer.gif

voi pe unde/ cand ??

 

treceti prin curtea de arges??

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 66
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se poate da o pozitie GPS pt necunoscatorii Rasnovului?

Sambata concursurile de la ce ora incep? Sau unde-as gasi un program aproximativ al evenimentului?

Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate da o pozitie GPS pt necunoscatorii Rasnovului?

Sambata concursurile de la ce ora incep? Sau unde-as gasi un program aproximativ al evenimentului?

Merci!

Sau si mai simplu, dupa ce intri in Rasnov, urmareste indicatoarele de Poiana Brasov.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cazare mai este in zona? Aveti un program / agenda?

 

din ce au zis flacaii astia: in incinta nu mai sunt casute, vezi paginile anterioare , ia numerele de tel de la pensiunile din zona poate ai noroc. daca nu cu cortul.

 

 

program liber ales ( anii trecuti) concursurile cred ca vor incepe sambata dupa 13.00 :)

 

 

in rest e liber la activitati culturale gen citit, lectura, aprofundarea invataturilor lui dyonissos si bachus, discutii filozofice pe tema " paharul este pe jumate plin sau pe jumate gol" . in locatie va fi o biblioteca bine ganis... cu numeroase volume de beletristica contemporana, iar participantii vor avea la ei ceva lecturi suplimentare

 

 

 

 

 

:drink: :friends: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cazare mai este in zona? Aveti un program / agenda?

 

Poate te ajuta;

 

 

_____________________________________________________________________________

Pretul biletului de acces va fi de 25 lei pe intreg evenimentul si de 20 lei pe zi.

Cazarea se va face la casute in incinta campingului, la cort si la pensiunile din jur.Pentru detalii se poate accesa numerul de telefon 0726.737.773 - Levi. Pretul este de 40 lei/casuta/zi.

Cazarea se mai poate face la pensiunea Acapulco, situata la 200 m de locul desfasurarii evenimentului, unde pretul este de 100 lei pe camera/zi de 2 locuri si 150 pe camera de 3 locuri/zi.

Pentru cei ce doresc sa fie cazati exact la locul evenimentului, pot suna la Pensiunea Valea Cetatii, cu rezervare la tel 0268 230 109, +40 (268) 230 109, +40 (726) 18 18 24, +40 (724) 34 58 98 -www.valeacetatii.ro

 

_____________________________________________________________________

Editat de KOS36
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te intrebasem ceva mai cu o pagina in urma ;)

 

scuze...embarrassed.gif

 

Cred ca pe Sibiu, ca e mai bun, plecam in jur de ora 1100 din Ramnic.

Maine ne intalnim si mai discutam, daca e vreo schimbare dau de veste.

Editat de KOS36
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sa ma prezint si eu dar din pacate doar Vineri dupa masa si noaptea, iar Sambata la amiaz imi i-au talpasita spre casa.

Sa ne vedem cu bine toti. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut eu sunt baiatul de la care ai venit sa iei cutiile alea de la udriste,daca este loc cu voi ma bag si eu da sa imi spui sigur sigur la ce ora ne vedem si unde.

in jur de 07.45-08.00 sambata dimineatza la mc-ul de la intrarea in otopeni. deocamdata suntem 3 motoare sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...