Sari la conținut

KRONSTADT BIKERS MOTO PARTY V - 7-9 SEPTEMBRIE 2012


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 66
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

O petrecere faina, m-am simtit excelent. Desi timpul mi-a permis sa stau doar Vineri seara si putin din Sambata pot sa zic ca m-am simtit foarte bine si m-am intalnit cu prieteni vechi si de calitate. Sper ca Sambata a fost la fel de beton ca Vineri petrecerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost foarte tare intrunirea, noi am ajuns de vineri si nici nu stiu cand s-a facut duminica si a trebuit sa plecam. :cheers:

asta este una din intrunirile la care trebuie sa mergi altfel pierzi toata distractia :friends:

la cat mai multe!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost foarte tare intrunirea, noi am ajuns de vineri si nici nu stiu cand s-a facut duminica si a trebuit sa plecam. :cheers:

asta este una din intrunirile la care trebuie sa mergi altfel pierzi toata distractia :friends:

la cat mai multe!!!

 

Asa e. O intalnire asa cum trebuie, mentiune speciala pentru bucatarul Kronstadt Bikers care a facut o supa si un gulas geniale. Frumos si VN-ul de900, adda_m_p, sa-l pilotezi sanatoasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa intalnirea. Felicitari pentru organizare.

 

Campingul este intr-o zona superba. Din pacate e mititel si inghesuit.

Gulasul a fost super, concursurile au fost distractive (aici e si meritul participantilor nu numai al organizatorilor) si focul de tabara a fost senzational. Muzica a fost ok, dar cred ca se putea mult mai bine.

 

Sa ne vedem sanatosi si la anul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o intrunire reusita, singurul regret fiind ca nu am putut sta de sambata pana duminica.Oamenii au fost prietenosi si cumsecade, imprejurimile placute ochiului, chiar si vremea a tinut cu noi. Cat despre acea ciorba Radauteana servita sambata spre amiaza... wow mwink.gif. Multumim Konstadt bikers pentru acest party "nebun" beer.gif.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mancarea a fost buna, Vineri seara m-am delectat cu gulasul si Sambata dimineata m-am tratat cu 3 portii de ciorba una dupa alta :crack:

si dupa aia m-am pus la drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Am vazut la intrunirea de la Rasnov un soi de streetfighter facut dintr-un gixxer de 750 de prin 86-88. Are numere de BH si incerc sa schimb pareri cu proprietarul. Ma intereseaza in special cum se impaca cu filtrele sport si ce modificari a facut in carburatoare. Eu am unul la fel, doar ca-i de 1100.

Lasasem biletel pe bord cu nr meu de tel, dar am ramas fara baterie si nu stiu daca a sunat sau nu.

 

Daca il recunoaste cineva pe proprietar, rog sa-l anunte sa-mi dea PM. Multumesc.

 

post-25108-0-97949200-1347887249_thumb.jpg

post-25108-0-41298000-1347887528_thumb.jpg

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...