Sari la conținut

Accident iesire Corbeanca spre Otopeni in dreptul Bilancia


figg
 Share

Postări Recomandate

Si asta e cu dus si intors. Ce te faci daca ala de fapt jegos din fire, nu o sa ii plateasca de fapt? Sau cu el ar trebui ca la curve, banii pe masa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 123
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in mod NORMAL AR TREBUI SA L INFUNDE IN PROCES

 

insa in realitate

 

SA L RUPA DE BANI PENTRU CA PROCESELE IN ROMANIA SUNT DE CACA

 

este tanar si daca organismul nu e pus la punc cum trebuie....operatie /aranjari/pozitionari de oase va avea mai mult de suferit mai tarziu

daca familia lui ionut nu isi permite ar fi bine sa se folosesca de banii militianului pentru AUSTRIA

 

trag in urma unui accident de moto cu un genunchi destul de nasol

ieri am fost la RMN 650 ron

 

Nu cred ca este vorba de bani, ei vor sa gaseasca un avocat bun specializat pe astfel de cazuri de aia am intrebat aici. Ideea e ca nu o sa-i mearga politistului cu pile sau alte marsavii in cazu asta. O sa fie o "lupta" intre avocati. Si cred cu tarie ca va primii exact ce o sa merite. Chiar daca nu cred in sistem nu cred in justitie ca doar suntem in Romania dar in cazul de fata eu cred ca o sa fie un proces corect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi cam pricepeti GREU si nu stiti sa cititi printre randuri

 

am amici militieni care nu si permit 407 si nici macar masina.....

omul era beat deci clar ca a mai facut asta ..........deci clar ca isi permite sa l doara in paispe de un posibil control al colegilor

...unde intra...in CORBEANCA.....ups...asta e prin ferentari pe stanga la Garsonierele alea de nefamilisti...

 

daca faci un cumul de ce am scris mai sus..................PUN PARIU CA NU FACE PUSCARIE :finger:

 

PS...ISI PERMITE AUSTRAI ..TRATAMENT...ETC...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blockman e plina tara asta de politisti beti care au omorat diverse persoane , sau rude de politisti , si sunt bine mersi in concediu ;). In cel mai fericit caz , daca este bazat , o sa primeasca 2-3 ani cu suspendare.Insanatorsire grabnica lui Ionut si condoleante familiei fetei...

PS: Dn1 in zona Bilancia are 2 benzi pe sens , nu 3 ......

Editat de Nimeni Altu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi cam pricepeti GREU si nu stiti sa cititi printre randuri

 

am amici militieni care nu si permit 407 si nici macar masina.....

omul era beat deci clar ca a mai facut asta ..........deci clar ca isi permite sa l doara in paispe de un posibil control al colegilor

...unde intra...in CORBEANCA.....ups...asta e prin ferentari pe stanga la Garsonierele alea de nefamilisti...

 

daca faci un cumul de ce am scris mai sus..................PUN PARIU CA NU FACE PUSCARIE :finger:

 

PS...ISI PERMITE AUSTRAI ..TRATAMENT...ETC...

 

Nu pot sa zic decat ca in cazul de fata tot ce ai zis este total irelevant din n motive pe care nu pot sa le insir pe un forum.

 

Inca o data pot sa zic ca daca se ajunge in proces o sa fie 100% legal fara pile fara spagi fara cunostinte fara veri fara nimic. Politistul o sa fie intr-un mare dezavanaj pe toate planurile din toate punctele de vedere.

 

Asta daca Doamne fereste nu o sa ajunga la o intelegere si daca se va ajunge acolo nu va fi din cauza banilor sau a unor presiuni. Vor fi alte motive la mijloc. Dar sper din tot sufletu sa nu se ajunga aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blockman e plina tara asta de politisti beti care au omorat diverse persoane , sau rude de politisti , si sunt bine mersi in concediu ;). In cel mai fericit caz , daca este bazat , o sa primeasca 2-3 ani cu suspendare.Insanatorsire grabnica lui Ionut si condoleante familiei fetei...

PS: Dn1 in zona Bilancia are 2 benzi pe sens , nu 3 ......

 

Mersi mult si da ai mare dreptate nu stiu de ce am crezut asta pana acuma. Are 2 benzi .............. nu 3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti, ati luat in calcul ideea ca el nu va contesta vinovatia (pentru ca exista inregistrare) ci va incerca probabil sa conteste circumstantele agravante. Stiti cum dispare alcoolemia cateodata ?

 

Am curaj sa pun pariu ca va contesta modul de recoltare al sangelui si va spune ca proba a fost alterata. Moment in care alcoolemia scade la 0 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citesti 9 pagini de forum si iata ce concluzii tragi:

 

1.Romania e de cakao,nu exista/nu se aplica legi pentru persoane favorizate.

2.Poti sa mori la o plimbare de 10 min intersectandu-te cu un spritar ce a baut toata ziua.

3.Deontologii lu' Base' au si cont pe acest forum.

4.Experienta nu se capata pe forum(titlul de super membru nu te fereste pe sosea de absolut nimic).

5.NU EXISTA NICI UN REPLY PRIN CARE CINEVA CONCRET AJUTA PE CEI AFLATI LA ANANGHIE.

6.Pacat ca scriu acest post din vacanta(cu autovehicul<nu puteam lua lansetele>> pe mobra)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1: Just. Pentru ca ii suportati.

2: Dap. In orice tara se intampla asta.

3: sex oral

4: AHAHAHAHAHAHAHAHA

5: Uite un reply concret: BELESTE OCHII ALTFEL BELESTI BELENGHERUL. SI SLOW THE FUCK DOWN

6: MADOAAAAREENPUUULAAAAA. MADOOAAAREEEN PUUULLAAAAA. MADOARENPULA. MADOAREEE MADOAREEENPUUULAAAAA MADOARENPUUUUULA!

(scris cu shift)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezenta la tribunal a unui insemnat nr de motociclisti plus media,in timpul procesului si al pronuntarii, ar aduce un deznodamant corect unor astfel de situatii.Colegii nostri din justitie ne-ar putea ajuta in acest sens. Este in interesul nostru al tuturor,mai ales cand poti cadea asa usor victima nesimtirii altora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu credeam ca primu post pe acest forum va fi in sectiunea asta, despre un accident in care a fost implicat unul dintre cei mai buni prieteni.

 

Pot sa mai dau niste vesti despre accident.

 

El nu se afla pe banda 2 asa cum credeam el se afla pe banda 1. Viteza lui Ionut era de 80km/h iar a celui care a provocat accidentul era de 60km/h. Asta in momentu impactului.

 

Va multumesc din suflet tuturor care ati donat sange si care i-ati urat toate cele bun lui Ionut. El acuma este bine se va recupera dar o sa fie o recuperare lunga.

 

Va mai suferi o operatie in vreo 5-6 saptamani la femur pentru introducerea definitiva a unor tije.

 

Coastele si bazinul se vor vindeca in timp doctorii au zis ca nu au ce sa faca.

 

Numele pasagerei: Oana Alexandra Campeanu din Constanta

 

Transmit sincerele mele condoleante familiei, cunostinetelor si prietenilor apropiati ai fetei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine afirma aceste viteze de 80km/h respectiv 60km/h?

 

Politia + filmarile. In fata la Bilancia avea 80km/h inainte de Bilancia in intersectia unde faci Stanga la Corbeanca avea 65km/h. Vitezele au fost stabilite in urma vizionarilor video de politie.

 

Nu pot inchide dosarul deoarece trebuie sa-l audieze pe Ionut dar aceasta nu isi mai aduce aminte absolut nimic si pe langa asta trebuie sa isi termine zilele de spitalizare. Doar atunci se va inchide dosarul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pot face public filmarile sa vedem si noi dinamica accidentului precum si manevra ucigasului (ca nu-l pot numi altfel) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand nu avea cum sa aiba 80 km ,in al doilea rand de ce a luat o pe motor cand stia ca este incepator???in al treilea rand stie ca a lasat un copil fara mama????drumul este iluminat fff bn daca avea 80 mai avea timp sa faca ceva.

 

De ce nu m a anuntat nimeni ca ea a murit???este frumos??

Asa ca inainte sa vb ceva am rugamintea s ganditi.am uitat sunt sotul fetei si o chema alexanda ioana cimpeanu nu oana

 

Se pot face public filmarile sa vedem si noi dinamica accidentului precum si manevra ucigasului (ca nu-l pot numi altfel) ?

nu se vor face niciodata publice.sunt probe la dosar..am ss incerc sa vad daca le pot vedea

Editat de ovidiuu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost la fata locului si am vazut locul impactului si locurile unde au "zburat" motocicleta,Ionut si Alexandra si am vazut si masina si motocicleta cat sant de avariate care inca se afla la bilancia in curte.

 

datorita experientei pe care o am nu cred ca motocicleta rula doar cu 80km/h

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand nu avea cum sa aiba 80 km ,in al doilea rand de ce a luat o pe motor cand stia ca este incepator???in al treilea rand stie ca a lasat un copil fara mama????drumul este iluminat fff bn daca avea 80 mai avea timp sa faca ceva.

 

De ce nu m a anuntat nimeni ca ea a murit???este frumos??

Asa ca inainte sa vb ceva am rugamintea s ganditi.am uitat sunt sotul fetei si o chema alexanda ioana cimpeanu nu oana

 

 

nu se vor face niciodata publice.sunt probe la dosar..am ss incerc sa vad daca le pot vedea

 

fuckin hell! chiar soțul fetei postează aici? Âşi avea Âşi un copil? cît fucked up putem fii! scuze pt romgleză Âşi-mi exprim consternarea Âşi regretele deÂşi nu cunosc absolut deloc persoanele implicate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

nu se vor face niciodata publice.sunt probe la dosar..am ss incerc sa vad daca le pot vedea

 

Faptul ca sunt probe nu inseamna ca nu se pot face publice. Este un accident petrecut pe drum public, nu in incident intr-un spatiu privat.

 

Ca nu se vrea, e altceva si e de inteles, daca asta este dorinta familiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuckin hell! chiar soțul fetei postează aici? Âşi avea Âşi un copil? cît fucked up putem fii! scuze pt romgleză Âşi-mi exprim consternarea Âşi regretele deÂşi nu cunosc absolut deloc persoanele implicate!

adica?exprima te corect daca vrei ss inteleg ceva.si da chiar eu sunt.este vreo problema??

 

Faptul ca sunt probe nu inseamna ca nu se pot face publice. Este un accident petrecut pe drum public, nu in incident intr-un spatiu privat.

 

Ca nu se vrea, e altceva si e de inteles, daca asta este dorinta familiei.

Thomas voi nu stitti multe dar pe parcurs le ve ti afla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...