Sari la conținut

Intrunire moto la Baile boboci


Postări Recomandate

Vizitator VULPOIU

Ia gata cu bălăc(ăr)eala. Că nu cred că mă interesază cît de transpirate-s bijuteriile nimănui.

 

Cine se anunță la dus dinspre nord-est pe vineri dimineață?

Căpitane Cristi? :wink:

 

Eu plec vineri dimineață cînd m-oi trezi, pe la maxim 7.30, dar îmi pot modifica programul să mă sincronizez Âşi cu alții.

Badii bîrlădeni... vasluieni... ieÂşăni?

 

Propun punct de întîlnire mausoleul de la MărăÂşeÂşti. Pentru cine mai vine pe partea ailaltă de-a coasta muntelui. Ora să o discutăm aici.

Editat de VULPOIU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 99
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

auzi........Domnu , Domnu , Domnu BMW ist ..... da' matale nu ai vrea sa faci o baitza la c.o.i.t.z.e ? sau vrei sa stai certat cu apa vreo 3 zile ?

BA

da de unde apa daca nu mere pompilii, sau nu poate aduce apa pana acolo

asta e, Domnu IJ ist

ne vedem acolo vineri panan pranz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cine se anunță la dus dinspre nord-est pe vineri dimineață?

Căpitane Cristi? :wink:

Eu plec vineri dimineață cînd m-oi trezi, pe la maxim 7.30, dar îmi pot modifica programul să mă sincronizez Âşi cu alții.

 

Am tratat cu sefa mea , dar mai devreme de sambata dimineata nu pot plecaDisappointed.gif.

Mai vine cineva din zona Bacau, Iasi , SV, VS, sambata?

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beeeei !!!...sambata tre' sa fiu prezent la botezu' unui viitor motociclist. :baldy: ....da, vad eu cum fac sa vin de vineri pana sambata (macar).

Felicitari lui Ciprian Banica. Credeam ca s-a "dat la fund" cu intrunirea asta. :cheers:

Editat de SorinSenior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beeeei !!!...sambata tre' sa fiu prezent la botezu' unui viitor motociclist. :baldy: ....da, vad eu cum fac sa vin de vineri pana sambata (macar).

Felicitari lui Ciprian Banica. Credeam ca s-a "dat la fund" cu intrunirea asta. :cheers:

Mama nenica de cand ai harta asta ?

Din 49 sau din 56 ?

ai luat-o cu motociclete cu tot,nu?

Haida! Am gresit citatu'!

Editat de Motoindianu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problem,

Atelaju de vara e belit in garaj si nu am nici o sansa sa-l repar pana-n intrunire de aceea suntem nevoiti sa facem brigada pe atelaju de iarna.

E problem daca venim cu conserva?

Stim ca nu se cade la intrunire de 2 sa vii pe 4 dar nu avem ce face,e problem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i problema ca nici noi nu avem apa in bazin!Asta asa ca sa pastram discutia''canalizata''. :cheers:

hahhahahahahah, uratzilor, bagatzi apa in bazin ca-s nespalat de 2 saptamani, am sperat sa las rapanul la voi. Va muman poponeata. Din pacate, cum spune domnul StrejeaV, venim pe 4 rotzi dar motoreta mea vine dar cu un prieten :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahhahahahahah, uratzilor, bagatzi apa in bazin ca-s nespalat de 2 saptamani, am sperat sa las rapanul la voi. Va muman poponeata. Din pacate, cum spune domnul StrejeaV, venim pe 4 rotzi dar motoreta mea vine dar cu un prieten :D

alooo,fa un dus nu te urci nespalat in atelaj debia am pus parfum nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fii sprizz acolo sau umplem atelaju?

daca o fii , de care o fii?

bere?

o fii suficient?

Nu dam vrabia din mana, pe cioara de pe gard, umplem atelajul sa nu riscam. Am un bax de verzitura de la Bulgaria......vinoacele shi apitzele om vedea. Organizatorii astia sa ne spuna ce e de bautura, sa nu murim de sete ca noi suntem betzivi, ca alde Indianu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu dam vrabia din mana, pe cioara de pe gard, umplem atelajul sa nu riscam. Am un bax de verzitura de la Bulgaria......vinoacele shi apitzele om vedea. Organizatorii astia sa ne spuna ce e de bautura, sa nu murim de sete ca noi suntem betzivi, ca alde Indianu

KLAR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu dam vrabia din mana, pe cioara de pe gard, umplem atelajul sa nu riscam. Am un bax de verzitura de la Bulgaria......vinoacele shi apitzele om vedea. Organizatorii astia sa ne spuna ce e de bautura, sa nu murim de sete ca noi suntem betzivi, ca alde Indianu

Deci......aveti de gand sa va deschideti aprozar la intrunire ? :grinbandit:

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este asfalt de la Mizil la Valea scheilor,nu ca pe dn dar e asfalt,de la Valea scheilor pina la Baile boboci e macadam practicabil(3km).Au fost baieti si cu ss pe drumul ala!Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...