Sari la conținut

Motociclistii din Popesti-Leordeni si imprejurimi


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 404
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

VFR... hmmm, d-asta n-am vazut pe acolo :)

 

Am mai vazut aseara la intrare pe Drumul Fermei un Fazer 600 si un XX cu numere de BC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VFR... hmmm, d-asta n-am vazut pe acolo :)

 

Am mai vazut aseara la intrare pe Drumul Fermei un Fazer 600 si un XX cu numere de BC.

 

O bestie neagra mata, un SuzukiRf care suna demential de bine nu ai vazut? :crack: La naiba, eu eram...incepatoru`

Bine ai venit!

 

Pe unde prin Popesti?

Nu conteaza pe unde, conteaza unde mergem sambata asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata plec pana la Ploiesti, am o treaba acolo - plec dimineata si ma intorc seara. Duminica cred ca raman prin comuna. Daca e vorba de o plimbare duminica pe langa casa, dati de stire, poate ma alatur si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia zi, ai fost pe undeva?

 

Eu am facut slalom printre rafturile din Cora si Auchan, am bagat niste demaraje cu caruciorul de cumparaturi si am facut un mic popas la raftul de promotionale de sezon.

 

Apropo, cand s-a trezit nevasta-mea s-a uitat un pic dubios la mine cand a vazut cizmele si pantalonii de piele in mijlocul casei... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) nu am mai iesit nicaieri, am rupt 4 ore pentru o pereche de pantaloni 3/4. Si cum la carte scrie ca daca esti obosit e bine sa nu incaleci, m-am conformat:)

Eu las costumul intreg in mijlocul casei,pun si casca,pun si manusile, si ghetele ...nu mai zice nimic:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg echipat doar la drumuri mai lungi, de unde si mirarea ca a aparut tot echipamentul in mijlocul casei fara sa se fi discutat de vreo iesire :))

Undeva dupa 30 iunie o sa am o saptamana de concediu si cred ca doua zile o sa le cam petrec in sa, functie de vreme. Ma gandeam sa o tai inspre Dr. Tr. Severin, cazane, alea alea.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu abia pe 30 ajung in tara,plec intr-un concediu mai lung. Am cam evitat sa ies cu motorul intr-o gasca mai mare din motive de...incepator. Insa daca vei avea chef odata sa iesi doar sa te plimbi si nu sa pui genunchiul pe jos, i'm in!

Eu mi-am facut un obicei legat de costum:il iau complet chiar si cand ies la monaco towers sa o spal:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si eu tot asa, tot pe 30 ajung in tara, si mai am inca o saptamana libera. O zi imi trebuie sa duc kinderul la tara si apoi aia e.

 

Cand ies la drum lung nu alerg ca turbatul - agregatul meu consuma destul de mult, dar daca e, stai linistit, am mai mers cu incepatori si sunt obisnuit sa stau calm :)

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, incepator cu 0 km la bord si am adus motorul singur de la Suceava la Bucuresti pe E85.7 ore am facut...dar bani sa-mi dai si nu mai repet isprava:)))

» Post actualizat in 15 Jun 2014 18:18

Bine, incepator cu 0 km la bord si am adus motorul singur de la Suceava la Bucuresti pe E85.7 ore am facut...dar bani sa-mi dai si nu mai repet isprava:)))

Iar acum am 1500km...sunt mandru:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma ardea sa ies azi ca am pus-o la punct de abia duminica trecuta dupa isprava de 1 Mai de la mare si nu am apucat sa ies din oras cu ea si nu cred ca o sa mai apuc pana dupa concediu.

post-20786-0-51742300-1402860337_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bestia rosie...arata nervoasa. D-aia iti consuma mult :rock:

Hai ca pun si eu una cu bestia neagra :)


» Post actualizat in 30 Jun 2014 20:15

Iesire sambata dimineata, 05.07.2014?

Zona:necunoscuta, o stabilim ulterior; vremea sa fie buna!

 

Sariti...

Alexandru

Editat de SuzukiRf600R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...