Sari la conținut

Motociclistii din Popesti-Leordeni si imprejurimi


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 404
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai, daca ai vreo idee de traseu, baga mare aici. Vedem ce iese. Eu m-as indrepta catre Veliko, pe la noi se anunta ploi.

 

Unul dintre astea as vrea sa le fac sambata. Vedem cum se anunta vremea

 

https://goo.gl/maps/yiJS9

 

https://goo.gl/maps/IpDqr

 

https://goo.gl/maps/JDt29

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu am stabilit nimic. In functie de ce zice Busu diseara vedem incotro :)

 

Asadar, ne vedem diseara?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Munciti nu stati pe forum. Lasati pe altii sa se bucure de 5 zile libere...adica eu:-)). La 19:30 sunt prezent. Azi ma bat cu scurtu' din instalatia electrica!

» Post actualizat in 15 May 2015 10:36

Domnilor,de unde cumpar un cablu de ambreiaj?se mai tine in cateva fire...noroc ca am ajuns acasa. Sau poate este vre-o unul dintre voi binevoitori si face o fapta buna,cumparandu-mi si bineinteles platindu-l si-n bani si-n bere...

Danke!

» Post actualizat in 15 May 2015 12:26

hai ca am rezolvat-o....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da


» Post actualizat in 15 May 2015 13:07


Domnilor,de unde cumpar un cablu de ambreiaj?se mai tine in cateva fire...noroc ca am ajuns acasa. Sau poate este vre-o unul dintre voi binevoitori si face o fapta buna,cumparandu-mi si bineinteles platindu-l si-n bani si-n bere...
Danke!

Tu n-ai mai avut probleme cu cablul de ambreiaj?


» Post actualizat in 15 May 2015 15:49
Aici a inceput sa picure. Sta sa ploua. Ce facem, ne vedem?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, dar nu era de la cablu ci de la o coronita ce se afla inauntru ansamblului de ambreiaj. Acum, a cedat cablul. L-am schimbat, si daca tot m-am apucat, am zis sa schimb si becul care mi se arse si nu mai aveam faza scurta. Si de ce nu si pe ala de pozitie...dar sa mor daca urmatorul motor va fi tot carenat. M-am plictisit sa desfac atata plastic.

Legat de intalnire...eu zic pas ca a inceput usor sa picure si trebuie sa-mi vina si pizza :) Dar daca hotarati sa mergeti maine undeva, postati aici ca maine dim la prima ora ma trezesc, pun carenele si sunt gata de plecare pe la un 9-10.

Editat de SuzukiRf600R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, pas si de la mine pentru seara asta. Daca se hotareste ceva de plimbare, anunt aici.

» Post actualizat in 15 May 2015 16:04

Dar la o bere la Paraul Rece nu me putem vedea? Asa, perpedes, ca.i mica comuna asta.

» Post actualizat in 15 May 2015 17:51

A ramas maine la 10 la Petromul de la intrarea in Popesti. Alimentam si plecam la drum.

 

Cam asta as vrea sa fie traseul, dar vorbim maine la fata locului despre eventualele schimbari.

 

https://goo.gl/maps/fWiVc

 

Pana acum sunt doar eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, doar noi doi... bibilica-bibiloi :) Am bagat doar Bucuresti-Oltenita-Giurgiu-Bucuresti. Vantul sufla destul de tare, deranjant la un moment dat, asa ca am preferat sa nu ne lungim prea mult.

 

Prostia aia de surubel mi-a taiat tot cheful. Asa ca, de acum incolo, cand se mai merge la plimbare, ma luati si pe mine - sigur eu o sa patesc ceva astfel incat superstitiosii sa zica ca s-a spart ghinionul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca am editat filmul plimbarii din weekend, m-am jucat si eu pentru prima oara intr-un program de editare :) Acum trebuie sa descopar cum sa il export, ca l-am exportat si mi-a iesit un filmulet de 4 min pe la vreo 63gb si se misca ca dracu :))) Am rezolvat si cu busonul de rezervor, pus surub calumea, strans bine + Loctite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine cu treaba, dar duminica ...plimbare. metalheart a venit cu propunerea de ...vama si hamsii cu usturoi cu dedicatie.


cu trecere prin bg. nu-i batut in cuie nimic inca. care vrea plimbare poate veni si cu alta idee.


suntem 3


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de ce nu o iei tu inainte si te agatam din Oltenita? :)

 

PS: eu tre' sa vad ce are ca aseara a dat dracii-n ea - din Pantelimon pana acasa a mers numai intr-un cilindru. Si parca n-as baga 600 km asa cu ea :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...