Sari la conținut

Motociclistii din Popesti-Leordeni si imprejurimi


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 404
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai de exemplu .. vineri seara ! Ce facem ? Iesim la o tura :transport-040: ?

 

As iesi, mai pe racoare asa, dupa un 22:00 eventual.

Locatia, nu stiu. poate hoinarind aiurea pe strazile noastre, dar chill, fara figuri. Am prea multe figuri, nu vreau sa le arat si alea de pe motor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bunaaaa...sunt si eu noua in cartir. dar sunt o veche bercenara. acu stau pe drumul fermei in metropolitan. daca va mai intalniti si aici in cartier poate mi dati si mie un semn ca as vrea si eu sa va cunosc...mai ai nevoie de ceva cumva...eu teoretic sunt in convalescenta ca am cazut vineri...dar ieri tot am dat o tura. asfalt uscat si o sapt lejera!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bunaaaa...sunt si eu noua in cartir. dar sunt o veche bercenara. acu stau pe drumul fermei in metropolitan. daca va mai intalniti si aici in cartier poate mi dati si mie un semn ca as vrea si eu sa va cunosc...mai ai nevoie de ceva cumva...eu teoretic sunt in convalescenta ca am cazut vineri...dar ieri tot am dat o tura. asfalt uscat si o sapt lejera!!!

Pentru tine va iesi tot Popestiul la plimbare!

 

Hopaaa,

 

pai tu nu de abia iti inmatriculasesi motocicleta?

Si ce, nu poti sa cazi? :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si i-ai si facut cunostina cu asfaltul de la noi?!!?!?

 

Eu m-am tavalit toamna trecuta, la intrarea in Popesti, am ciupit un pic frana si m-am trezit ca ma rostogoleam... Au lasat marlanii aia mizerie dupa ce au "bombardat soseaua". Acum e la fel pe acolo, apar gropi si sapaturi unde nu te astepti.


» Post actualizat in 07 Sep 2015 12:30

Asadar,

daca vreti sa ne vedem la un cico sa ne mai laudam fiecare cu ce are, eu doar saptamana asta mai am dovada de circulatie valabila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai seara ma se mananca pizza? :) Dupa 7 sa bagam carbohidrati in noi? O salata n-ai fi zis si tu!

 

Hotarati-va-ti cand si dati un semn.

Daca mananc salata nu pot tine motorul intre picioare. Abia ajung cu varfurile la asfalt, stii doar. Te anuntam cand ne strangem. Atunci cand ne strangem :-))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri ploua si e frig.
maine, daca e sa fie, da un semn si mie Claule, ca o sa fiu departe de net pana dupa masa.

sau... duminica plimbare (sambata cu putina treaba eu)... as inclina spre scurta, adica de pe la 10-11, pe aproape, gen Snagov, etc...sau chiar si lunga, daca sunt doritori (spre munte).

seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bunaaaa..eu la plimbare zic pas ca sunt cu bratul imobilizat. la o pizza aici in cartier la popesti ma bag...dar tre sa mi taie cineva pizza bucatele bucatele...ahahahahahahaha

Ti-am zis ca pentru tine, iese tot Popestiul la plimbare. Acum ce mai conteaza ca-ti taiem si pizza? Cum era aia....1 mie, 1 tie....3(doua) mie , doua tie :P

 

Ai reusit sa mananci pizza aia sau facem o incercare azi ..?

Am reusit, aseara chiar am vazut si meciul vietii. In seara asta nu pot, ma pregatesc de niste bruschete asa cum se fac in Italia si apoi some "human body study".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am zis ca pentru tine, iese tot Popestiul la plimbare. Acum ce mai conteaza ca-ti taiem si pizza? Cum era aia....1 mie, 1 tie....3(doua) mie , doua tie :P

 

Am reusit, aseara chiar am vazut si meciul vietii. In seara asta nu pot, ma pregatesc de niste bruschete asa cum se fac in Italia si apoi some "human body study".

Adevarat meciu vietii ... 🙈 poate reusim sa iesim " chiar si asa taietori de pizza" pana vineri ( sambata plec in Lituania o saptamana .. 😕) chiar as vrea sa ne cunoastem "face to face " 😁
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri ploua si e frig.

maine, daca e sa fie, da un semn si mie Claule, ca o sa fiu departe de net pana dupa masa.

 

sau... duminica plimbare (sambata cu putina treaba eu)... as inclina spre scurta, adica de pe la 10-11, pe aproape, gen Snagov, etc...sau chiar si lunga, daca sunt doritori (spre munte).

seara buna

Nea' Ovidiule, o plimbarica as baga si eu duminica. Asa, mai pe relax si nu foarte departe. Eu ma gandeam pentru sambata, dar daca bagi tu batul in gard si vrei duminica, duminica sa fie.

Un traseu, te-ai gandit la ceva anume ca sa mai anunt lume?

» Post actualizat in 09 Sep 2015 06:09

Adevarat meciu vietii ... poate reusim sa iesim " chiar si asa taietori de pizza" pana vineri ( sambata plec in Lituania o saptamana .. ) chiar as vrea sa ne cunoastem "face to face "

O bere la Paraul Rece se poate in orice seara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahahahaha.....super...nu v am vazut si deja va plac mult

ahahaha...

Stai sa ne si vezi....

 

Nea' Ovidiule, o plimbarica as baga si eu duminica. Asa, mai pe relax si nu foarte departe. Eu ma gandeam pentru sambata, dar daca bagi tu batul in gard si vrei duminica, duminica sa fie.

Un traseu, te-ai gandit la ceva anume ca sa mai anunt lume?

» Post actualizat in 09 Sep 2015 06:09

O bere la Paraul Rece se poate in orice seara :)

O bere rece, la Paraul Rece, intr-o seara rece, cu motoarele reci?! Moooooama de cand vreau asta! 2night?

Nu am mai baut de mult ciocolata calda:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara sa fie :) O Silva bruna se cere cam de ceva vreme.

Ajung pe la 7 acasa. Vorbim mai pe seara?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa ne si vezi....

 

O bere rece, la Paraul Rece, intr-o seara rece, cu motoarele reci?! Moooooama de cand vreau asta! 2night?

Nu am mai baut de mult ciocolata calda:)

:10:

» Post actualizat in 09 Sep 2015 11:29

Perfect !! Vorbim dupa 7 sa vedem ce si cum :D

Locatia ramane Parau rece ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...