Sari la conținut

Motociclistii din Popesti-Leordeni si imprejurimi


Postări Recomandate

Pune-i putina aghiazma in rezervor si las-o la relanti sa scoti necuratul din ea. Pana una alta,eu azi zic pas ca am o onomastica dar maine zic prezent insa nu as vrea in vama. Deschisese cineva un topic cu niste trasee frumoase pe langa bucuresti,am sa-l caut...si cu drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 404
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

E aici un scurt rezumat al plimbarii de saptamana trecuta

 

https://plus.google.com/photos/112902650352495000648/albums/6151970186575462705/6151970190841300098?banner=pwa&pid=6151970190841300098&oid=112902650352495000648

 

Da, cred ca o sa ii pun niste apa din aia sfintita de 100 de la OMV si sa o tin prin 9000 de ture pentru pocainta si iertarea pacatelor. Cine stie ce surprize neplacute au fost in benzinaria aia dubioasa dinainte de Jilava, sau de unde am alimentat saptamana trecuta...

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu asta as zice pentru maine

 

https://goo.gl/maps/IDccL

 

Bucuresti - Oltenita - Calarasi unde trecem cu bacul, o luam apoi spre Adamclisi - Negru Voda - Vama Veche. Stam prin Vama, bagam ceva la matz si apoi o luam spre casa. Pe autostrada, zic eu, ca sa nu ne lungim prea mult.


» Post actualizat in 23 May 2015 18:06

Asadar, a ramans ca maine la 8, 8 si un pic ne intalnim la Petromul de la intrarea in Popesti. Plinurile, o cafea, o eugenie sau ce vrea fiecare, ca la 8:30 sa ne urnim.

 

Pana acum suntem

 

VTR1000

GSXR 600 K4

YZF R1 2007

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zero sapte doi sapte cinci sapte sapte doi sase unu

 

suntem pana pe la 8:30 in Petrom. Odata dat drumul la ambreiaj, nu cred ca mai sta nimeni cu ochii pe telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, ajunseram :) Peripetii care te scot din minti atunci cand se intampla, dar la iarna vor fi cireasa de pe tort la o cana de vin fiert!

 

Acum, ajuns acasa, parca pot spune ca a fost frumos :) o plimbare din punctul A in punctul B fara detalii de genul parca e prea seaca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astea-s si pozele mele

 

http://we.tl/c3lk1Sx9WV


» Post actualizat in 25 May 2015 06:53

pana la urma traseul a fost acesta.

 

https://goo.gl/maps/lZM0n

 

Cred ca in Baneasa nu ne-am inteles cu drumul, acolo trebuia sa facem dreapta si sa o tinem spre Viroaga - Negru Voda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, ia uite cine sta pe langa mine si are VFR!

 

Maestre, cand ne vedem sa -mi povestesti si mie cum e cu V4-ul ala, ca de V2 m-am cam saturat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cu prima reuniune pe care o mai organizam...

Acopera f f multe din lista cu cerinte pe care o vrei de la un motor !! E al 4-lea vfr din cele 7 mobre pe care le-am detinut de-a lungul timpului si in continuare cel mai complet,calculand dupa top speed,confort,consum,tinuta de drum,intretinere,etc..

Apropo...vineri seara la Mega?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am vazut :)

Kit de pana mi-am luat (mai trebuiesc butelii), scule am, suruburi si piulite am si din alea. Cu banii nu stau prea bine, dar daca e ceva, vin. Sa-l anunt si pe Costi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Pai sunt o gramda, mai ales pe Drumul Fermei - ii aud noaptea cum le chitaie. Cred ca acel SV il tot vad si eu in mod frecvent

 

Apropo, pe unde stai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopa....s-au trezit baietii? :)

Eu pe drumul fermei am gasit o carciuma ce se cheama 4 friends. merge sa mananci o pizza atunci cand nu ai ceva in frigider. Dar eu nu fac galagie, no no, sunt baiat cuminte!

 

br,

Alexandru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu imi platesc taxele si impozitele :) Sa-i futa cainii, n-ai vazut ce haos e la intrare si ce cratere sunt pe Drumul Fermei?!?!

 

Dar, din cate stiu, la Primarie acolo poti plati taxe si impozite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu imi platesc taxele si impozitele :) Sa-i futa cainii, n-ai vazut ce haos e la intrare si ce cratere sunt pe Drumul Fermei?!?!

 

Dar, din cate stiu, la Primarie acolo poti plati taxe si impozite.

Pai d-aia nu sunt bani la Primarie...ca nu platesti impozitele. Fi vecin si contribuabi corect iar prin forta exemplului impreuna vom avea o tara mai frumoasa :):):)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti place tie sa arzi gazul asa, aiurea... :) Mi-a trecut vremea cand ardeam cate un pilin de benzina deampulea prin Bucuresti si pe langa.

 

Eu o tai spre mare maine seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...