Sari la conținut

Motociclistii din Popesti-Leordeni si imprejurimi


Postări Recomandate

stau foarte aproape de popesti,daca se pune de intalnire/suc,pizza ma bag si eu,bercenarii au devenit foarte inactivi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 404
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare, n-am scris niciodata aici, eu tot in Popesti Leordeni stau, undeva pe str. Amurgului.

@akizor: cumva tu erai sambata seara (parca) cu motocicleta pe str. Amurgului?

In rest din ce vad in teren comparativ cu forumul probabil multi dintre motociclisti nu au cont aici. De exemplu, de la mine din bloc si pana in Amurgului (sunt cam 200m) deja pot numara 4 motociclete.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salutare, n-am scris niciodata aici, eu tot in Popesti Leordeni stau, undeva pe str. Amurgului.
@akizor: cumva tu erai sambata seara (parca) cu motocicleta pe str. Amurgului?
In rest din ce vad in teren comparativ cu forumul probabil multi dintre motociclisti nu au cont aici. De exemplu, de la mine din bloc si pana in Amurgului (sunt cam 200m) deja pot numara 4 motociclete.

Salut, week-end-ul ce tocmai a trecut n-am iesit. Probabil a fost altcineva.

Mai trec din cand in cand pe strada Amurgului cand ma duc la Mega. Merg mai incet data viitoare ;). Si sa nu uit de seminte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dati un semn si poate ne intalnim intr.o seara. Dupa 6. Io am tot iesit zilele astea cu mobra c.am avut de alergat cu treburi. Repet, io s ala cu sv650s.ul albastru. Daca ma vedeti faceti semn si opresc. Am vazut si eu pe Amurgului vreo 2 mobre d.astea gen chopper. Una la cateva blocuri de mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala eu ala eu,ca de obicei,eu ies cam intro ora si ceva pe afara ,daca vrea careva sa se alature sa ma anunte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Pai si daca facebook-ul n-a ajuns la noi in comuna, cum facem? :)

 

Sonyy, prietene, vezi ca e un service la intrarea in Popesti, pe Oltenitei, dupa Lidl (pe aceeasi parte) - NRG ii zice. Acolo am facut si eu la o mobra si la o masina. Daca e totul in regula, n-ai de ce sa iti faci griji...

 

post-20786-0-11959700-1476798271_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt cu totul in regula,am fost la nrg ramane sa ma programez cand sa merg,nu ma mai duc tocmai pana in baneasa pt itp la catalin ca e departe si cred ca dupa itp o zbor la iernat daca nu se indreapta vremea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am fost cu programare. M-am dus acolo pur si simplu pe la 8:30 dimineata, "saru-mana, e liber la ITP, se poate?" Si da, s-a putut imediat, ca nu era nimeni. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intre timp aflu ca itpgrup a mai facut un punct de lucru in berceni ,posibil sa ma duc tot la ei ca e la fel de aproape,si mai ieftin cu 20 lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Salut, am si eu nevoie sa imprumut o baterie ptr jumatate de zi maine sa ii fac ITP-ul. Poate fi si descarcata ca o pun pe redresor, doar sa fie ptr hornet. Dau o bere sau orice altceva de baut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu 2 baterii pe acasa. Una de VTR, una de CBF. Aia de CBF e mica, cred ca o poti pune. Dar nu stiu cat de bune mai sunt si cat mai tin curent... Daca vrei sa te risti, te ajut cu mare placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da man accept orice, daca e poate trec diseara pe la tine sa o pun si putin pe redresor. Da-mi un nr de telefon pe privat sa ne auzim diseara.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...