Sari la conținut

Motociclistii din Popesti-Leordeni si imprejurimi


Postări Recomandate

Salut baieti.

Mi-am adus si eu Horneata acasa saptamana asta, i-am schimbat uleiul, gumele si deja imi sar rotile prin gropile de pe DR Fermei. Tocmai ce le-am centrat.

Azi voiam sa dau o tura ceva si a inceput distractia, ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 404
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut baieti.

Mi-am adus si eu Horneata acasa saptamana asta, i-am schimbat uleiul, gumele si deja imi sar rotile prin gropile de pe DR Fermei. Tocmai ce le-am centrat.

Azi voiam sa dau o tura ceva si a inceput distractia, ploaie.

Sa traiesti! Vezi ca s-au asfaltat niste strazi la noi "in cartier" si poti merge linistit. Asa e la noi in Popesti...craterele vin la pachet cu pretul apartamentelor :-)) poate ne dam in weekend mai multi din zona noastra, ca vremea rea tocmai ce a trecut :P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiesti! Vezi ca s-au asfaltat niste strazi la noi "in cartier" si poti merge linistit. Asa e la noi in Popesti...craterele vin la pachet cu pretul apartamentelor :-)) poate ne dam in weekend mai multi din zona noastra, ca vremea rea tocmai ce a trecut :P

Pai, vezi ca ai ElfWorkshop si acolo iti pot da rotile jos si poi te duci cu ele in brate la vulcanizarile de vizavi. Zic de vulcanizarile alea de pe langa Lidl. I-am intrebat eu, monteaza gume, echilibreaza, dar sa le duci rotile - nu au standuri si au zis ca nu se baga la scos roti de pe moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care stau in Popesti L, Berceni, pe Oltenitei, zona RIN, targ Vitan, si mergeti de 1 Mai spre Vama Veche(fac referire la topicul deja deschis in acest sens) postati aici ca sa mergem oarecum "legati". Pana acum suntem 2, userul middle_of si subsemnatul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o iau spre Hunedoara. Octavia TDI, familie, ceafa de porc, vin rosu... din astea :)

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o iau spre Hunedoara. Octavia TDI, familie, ceafa de porc, vin rosu... din astea :)

Pai tu esti mai castigat decat noi ma...bravo :) Maestre...cum imi spal rusinea ca am descoperit ca am un spray de la tine de pe vremuri....banuiesc ca o spal cu un six pack?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maestre...cum imi spal rusinea ca am descoperit ca am un spray de la tine de pe vremuri

Foloseste-l cu incredere daca nu l-ai terminat pana acum. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

As veni si eu daca o puneti mai spre seara. Nu-s in judet si inca nu stiu cand ajung. Probabil ca dupa ora 18:00 as putea sa va onorez cu prezenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...