Jump to content

DONATII

Recommended Posts

donez:

1.un set de bujii NGK iridium (au fost pe un CBR f4i) care au fost folosite dar merg fara probelme

2.o toba stock cbr f4i , e fara teava

3.un rezervor turtit ...daca se incumeta cineva sa il faca

4.o foaie , nu stiu cati dinti are

5.doua seturi de placute relativ bune.

daca are cineva nevoie , de preferat de pe aici sa nu ma incurc cu posta astept pm :spsmile:

donez:

1.un set de bujii NGK iridium (au fost pe un CBR f4i) care au fost folosite dar merg fara probelme

2.o toba stock cbr f4i , e fara teava

3.un rezervor turtit ...daca se incumeta cineva sa il faca

4.o foaie , nu stiu cati dinti are

5.doua seturi de placute relativ bune.

daca are cineva nevoie , de preferat de pe aici sa nu ma incurc cu posta astept pm :spsmile:

salut. Ai PM.

Salutare, am un cbr f4 din 1999 oare se potrivesc placutele tale?,ca deocamdata nu-mi permit sa-mi cumpar noi(student :bounce:)si daca mai ajuta sa am frane din nou ti-as fi recunascator.numa bine

Salutare, am un cbr f4 din 1999 oare se potrivesc placutele tale?,ca deocamdata nu-mi permit sa-mi cumpar noi(student :bounce:)si daca mai ajuta sa am frane din nou ti-as fi recunascator.numa bine

...daca vrei iti fac si poze cu placutele mele., nu ma lasa te rog fara frane... :kiss::ok:

Edited by giucu
  • 2 weeks later...

Acum vreo 3zile am ridicat placutele tale bogdan, iti multumesc frumos pentru ele, mai duc ceva kilometri..., si mai sunt si NISSIN(nu ma asteptam).Numa bine si sa fi sanatos :cheers::wave:Daca treci prin hd suna-ma 0767335064

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Cate bujii ai?

M-ar interesa 4 buc ptr. un vw aircooled mai vechi - pe forum am inteles ca ar merge, daca sunt de 14.- sau le-as incerca pe CZ-ul meu vechi

Edited by altho
  • 2 weeks later...
IMR9C-9H - bujie NGK Iridium
Compatibilitate:
- Honda CBR600 F4i, model PC35i (an 2001- 2007); ATENTIE! pentru seriile de sasiu dupa 2242874.
- Honda CBR954 RR FireBlade, model SC50 (an 2002-2003)
- Honda CBR1100 XX, SC35 (an 2001-2008)
nu stiu daca te ajuta bujiile astea ....

nimeni ? :spsmile:

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

donez si un cauciuc Pirelli Diablo Corsa III . eu zic ca mai duce vreo 1000-1500 de km....

nimeni ? nu il mai tin mult si il arunc....cine il vrea cu ridicare personala sau curier....

post-57205-0-85167300-1372096311_thumb.jpg

post-57205-0-13738100-1372096323_thumb.jpg

post-57205-0-39777300-1372096332_thumb.jpg

donez si un cauciuc Pirelli Diablo Corsa III . eu zic ca mai duce vreo 1000-1500 de km....

nimeni ? nu il mai tin mult si il arunc....cine il vrea cu ridicare personala sau curier....

ai pm