Sari la conținut

Accident moto Pantera


servant.1980
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 975
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lasati-o fratilor pe fata sa-si revina ..si dupa aia ii tineti cate predici vreti...

asta este cel mai important acum...

...dupa aia poate auzim de la ea exact ce s-a intamplat...

 

fa-te bine "bikere"

corect, sa ne povesteasca ea, la un pahar de vorba ce si cum a fost,

 

 

lupii moralisti sa se abtina, fata asta are sange in instalatie mult mai mult decat aplaudacii de pe aici.

 

hai panteruta, sa te faci bine, da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

``Până la încheierea cercetărilor, șoferul din taximetru va fi cercetat penal pentru vătămare corporală din culpă.`

Pana la urma, pe banda aia avea ce sa caute taxiul sau era doar pt transportul in comun? Poate cineva din Timisoara sa ne lumineze?

Multa sanatate Gilda!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

``Până la încheierea cercetărilor, șoferul din taximetru va fi cercetat penal pentru vătămare corporală din culpă.`

Pana la urma, pe banda aia avea ce sa caute taxiul sau era doar pt transportul in comun? Poate cineva din Timisoara sa ne lumineze?

Multa sanatate Gilda!

 

Taximetrele au voie pe acea banda...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

``Până la încheierea cercetărilor, șoferul din taximetru va fi cercetat penal pentru vătămare corporală din culpă.`

Pana la urma, pe banda aia avea ce sa caute taxiul sau era doar pt transportul in comun? Poate cineva din Timisoara sa ne lumineze?

Multa sanatate Gilda!

 

 

nu sunt eu din timisoara insa la scoala de soferi am invatat ca " autoturismele ce desfasoara TAXI au dreptul sa circule pe banda destinata circulatiei mijloacelor de transport in comun" ......SANATATE MULTA Pantera

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e vrajeala cu culcatul inainte de impact.90% franeaza,pierd fata si devin sanie.Oricum te opresti mai repede pe roti si mai ai o sansa sa zbori peste masina si nu sa ajungi sub ea.Oricum nu e asta important acuma.

Multa sanatate.

Editat de wawessh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OffTopic:

Da taxiurile au voie pe acea banda...Multa Sanatate Pantera (Gilda)

Taximetrele au voie pe acea banda...

nu sunt eu din timisoara insa la scoala de soferi am invatat ca " autoturismele ce desfasoara TAXI au dreptul sa circule pe banda destinata circulatiei mijloacelor de transport in comun" ......SANATATE MULTA Pantera

 

Poate vreunul sa dea un articol concret din OUG si Regulament, unde se specifica clar asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OffTopic:

 

 

 

 

Poate vreunul sa dea un articol concret din OUG si Regulament, unde se specifica clar asta?

sunt trei benzi spre sud si una spre nord cu indicator taxi si autobuze ... circul pe acolo des

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o cunosc, dar ori ce accident parca aduce cu el, pentru ceilalti motociclisti un val de tristete... :(

 

Insanatosire grabnica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia acum, dupa un asemenea acident, Panteruta o sa devina cu adevarat experimentata. E o vorba simpla, ulciorul nu merge de multe ori la apa. Sau, norocul ti-l faci singur. Spor la recuperare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul s-a intamplat ziua. Pare sa aiba multi prieteni... ii are degeaba daca nici acum nu stiu nimic despre starea ei! Sunteti degeaba dragilor?

Pacat de ea (fata), busa in oras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia acum, dupa un asemenea acident, Panteruta o sa devina cu adevarat experimentata. E o vorba simpla, ulciorul nu merge de multe ori la apa. Sau, norocul ti-l faci singur. Spor la recuperare.

 

chiar daca ai avea dreptate asta e genul ala de cugetare pe care trebuie sa o zici doar in gand.

 

Sanatate multa accidentatei.

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigur ca riderita experimentata o sa invete o lectie importanta despre ce inseamna sa fii muist in trafic.

 

 

Citam din martorii oculari:

 

E adevarat, fata in cauza a mers "ca nebuna" cu motocicleta, facand slalom printre masini, depasind continuu. Spun asta nu in urma a ceea ce am citit, sau doar ca sa-mi dau cu parerea, ci pentru ca am fost acolo, pe strada. Mergeam pe jos spre casa si am observat cum fata depaseste masinile, iar la semafor isi ambaleaza motorul, acesta fiind scos din viteza. Cine stie, poate fata avea permis de conducere de putin timp (era incepatoare pe motor), sau poate vroia sa atraga atentia lumii asupra ei, a motorului, sau asupra tatujelor care se observau sub bluza ce se ridicase pana la nivelul mijlocului. Greseala ei este ca a depasit pe contrasens, pe banda destinata pentru riverani, taxi, ratt si ambulanta, iar persoana vinovata pentru producerea accidentului este, fara doar si poate, motociclista.

 

Cocalari. Cocalari peste tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...