Sari la conținut

Accident moto Pantera


servant.1980
 Share

Postări Recomandate

sunt trei benzi spre sud si una spre nord cu indicator taxi si autobuze ... circul pe acolo des

Multumesc, am primit un link ulterior http://goo.gl/maps/Ik4hu

 

Intrebam ca idee la modul general, nu in cazurile in care e specificat cu panou aditional, cum e aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 975
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

chiar daca ai avea dreptate asta e genul ala de cugetare pe care trebuie sa o zici doar in gand.

 

Sanatate multa accidentatei.

 

 

Sint optimist ca Gilda se va face bine. Nu cred in Dzeu, asa ca nu ma rog la nimeni. Norocul ti-l faci singur. Mai stiu un motociclist cu experientza multa, care si-a fortat vara aceasta norocul suindu-se pe moto dupa ce a baut pina pe la vreo 2.3 la mie in singe. Au ramas muti medicii care incercau sa-l sedeze si nu stiau de ce nu reactioneaza la calmante. Totusi , acel motociclist, foarte cunoscut, nu i-a fost mediatizat accidentul deoarece era prea mult respectat si nimeni nu s-a gindit sa faca un topic pe tema asta. Se pare ca Pantera nu e asa de mult protejata de publicitate.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa nu incepeti cu textele de razboi. Ganditi-va la Gilda si, in felul asta, o ajutati si pe ea. Ganditi pozitiv. M-am saturat de cucuvele si moralisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca un necunoscut face o boacana de genul asta, toata lumea i-l condamna. Daca un membru marcant al forumului o comite, imediat sar dulaii (catzelusii) sa-i apere onoarea celui in cauza. Mentionez ca cenzura a disparut demult baieti! Stergeti topicul mai bine, poate aveti pile la stapinire.Intodeauna cind se deschide un astfel de topic, se stie dinainte ca apar si pareri negative, Gica Contra, etc. De ce le mai deschideti? Ca dupaia sa-i mascariti pe cei ce nu sint in tonul vostru? Mai bine nu mai initiati aceste topicuri. Sau , s-a mai discutat, faceti o rubrica separata pt condoleante, cuvinte de imbarbatare, etc. Acolo se stie clar ce ai voie sa zici.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa nu incepeti cu textele de razboi. Ganditi-va la Gilda si, in felul asta, o ajutati si pe ea. Ganditi pozitiv. M-am saturat de cucuvele si moralisti.

pai de asta am rugat sa stergeti anumite postari de doi lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa nu incepeti cu textele de razboi. Ganditi-va la Gilda si, in felul asta, o ajutati si pe ea. Ganditi pozitiv. M-am saturat de cucuvele si moralisti.

 

Super Kali, curata faza cu mwya, ca nu e cazul. Toti gresim...

Bogdan sa-ti fie rusine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma fishiorash, pretena ta a ca(l)cat steagul. Daca iese intreaga din operatie (ceea ce eu ii doresc din tot sufletul) sper sa vina intr-o zi aici, pe forum, sa-ti spuna cat de proasta a fost cand a facut ce a facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ma rog..de ce sa-i fie rusine? :scratch:

 

 

"Sunt sigur ca riderita experimentata o sa invete o lectie importanta despre ce inseamna sa fii muist in trafic."

 

Oare el e cumintel? E vreunul din noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am observat din poze avea ceva leziuni in partea stanga a abdomenului ... cu siguranta s-a lasat cu ceva hemoragii interne si ceva rupturi . Bine ca se poate recupera .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am inteles niciodata aceasta pofta acuta si acida de a arunca cu (cuvant urat) acolo unde poate intr-o zi te vei afla si tu!

Nu ma consider catzel de pe forum, care din compasiune pentru un membru vechi al forumului, sar sa-i iau apararea. Si daca este cineva interesat, am sunat la familie si stiu exact in ce stare se afla. Daca eram in Timisoara, probabil eram pe culoare in asteptarea vestilor!

Se va recupera in timp. Este probabil o greseala pe care si-o va asuma ca atare (asa cum a facut de fiecare data) si din care, din pacate, nu va avea fizic cum sa nu invete!

A inceput sa-mi fie scarba de acest forum din momentul in care in trafic, singura, cu motorul stricat, am vazut groaza de motociclisti (pentru siguranta in trafic a carora m-am zbatut niste ani, participand si organizand tot soiul de actiuni cu impact la nivel national, actiuni caritabile etc) carora nici macar nu le-a dat prin cap sa salute, d-apai sa opreasca! De asta am si disparut din "zona".

Citind in schimb aceste topicuri (in care dupa umila mea parere ar trebui daca nu putem trimite ganduri de incurajare prietenilor si familiei, sau nu incercam sa ajutam cu ce putem, macar sa avem bunul simt sa nu folosim cuvinte jignitoare), imi intaresc opinia ca acest forum a devenit o oala cu hrana pentru animale de curte...

Sper macar, citind toate astea, Gilda, sa-ti iasa din cap odata pentru totdeauna ideea "noi suntem motoristi adevarati, trup si sange, sarim unii pentru altii" si sa te opresti din a mai crede ca suntem toti la fel ca tine de saritori, misto, sinceri, onesti si cu bun simt!

Te pup fata si bataia promisa ti-o primesti la dublu!!!!!!

 

SAnatate maxima voua tuturor, care nu gresiti si care aveti dreptul sa judecati pe oricine, in orice context!!! Eu am invatat ca n-am acest drept si sunt mandra ca pot trai fara asta!!

Pantero, hai sus!

Editat de hebe5p1n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iubita muuulta sanatate iti doresc, ca din greseli invatam in fiecare zi. Tu sa fii bine, asta e cel mai important! Mai avem de baut cafele impreuna cand vin in Tm!

 

Cat priveste lupii moralisti: dragii mei, cand o sa fiti intruchiparea perfecta a motociclistului atunci sa aratati cu degetul. Oricine greseste, si eu fac nebunii prin trafic, dar e riscul pe care mi-l asum si responsabilitatea mea. Ce va f*** pe voi grija ce face altul? Sunteti implicati direct? Voi nu ati comis-o niciodata in trafic?

Ca sa nu mai zic ca multi din cei ce ati comentat nu aveti nici macar jumatate din km facuti de ea pe 2 roti.

Nu a declarat nimeni ca vai saracuta e nevinovata, asa ca ce va agitati atat?

 

Sanatate multa Pantera! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sanatate gildei...si ... in gura ..pt. cei care acuza si au calcat cel putin o data linia continua!!!

 

ingerasii pulii!!

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...