Sari la conținut

Accident moto Pantera


servant.1980
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 975
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Putintele fete avem pe motor, mai ales frumusele, dar asta nu impiedica meltenii de tastatura sa dea cu sutul, moralist, in cel (cea) cazuta.

 

rusina ba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o cunosc pe fata, doar din vedere din pravalie si din trafic. Mereu admirat felul in care poate stapani monstrul; se pare ca de data asta monstrul a stapanit-o pe ea. Ii doresc insanatosire grabnica si o viata fara sechele. De asemenea doresc ca fiecare dintre noi sa fi avut ceva de invatat din patania ei. Numa bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg o chestie. au mai fost cativa care au comis-o exact la fel si i-ati pwlit in ultimu hal fara nicio jena. acum ce e diferit? vechimea? recunoasterea?

era in tricou si o ardea pe contrasens, ati fi decimat pe oricine facea asta prin bucuresti in ultimul hal. eu nu imi pot explica cum a facut asa greseala, ma astept ca aia care se dau pe buse sa fie mai final level asa, cu ceva ani si o mentalitate aparte(ca doar au ajuns acolo) exceptie cazul in care sunt la fel ca toti care se urca in tricou pe SS si o ard pe bulevarde "la noroc". ma opresc aici ca nu o cunosc personal si nici abilitatile de rider. in schimb, observ ca toamna a cam turbat pe multi care ori simt ca nu s-au dat destul(de mult si de tare) ori care vor sa mai impinga putin limitele acum cat permite sezonu, ca primavara iar vine cu dezmortire..

duminica se facea un clip pentru un mars de atentionare asupra motociclistilor, cred ca accidentul asta si celalalte de saptamanile astea o sa anuleze minunat efectul.

 

hai cu insanatosirea, vine iarna, destul timp de vindecat ranile si egoul. doar sa iasa cu bine din zilele astea critice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'ai de plm ce poze...te ia cu fiori...Sa stai pe asfalt, accidentat, uitandu-te in sus...nasol... nasol de tot.

 

Eu nu inteleg ce ii tot luati apararea (nu ii inteleg nici pe cei care dau arunca cu rahat, la cati prieteni de-ai ei au postat, e clar ca nu era vreun coca pe R1, ca avem atatea topicuri). Fata a gafat-o, ni s-a intamplat si noua, din fericire fara urmari din astea urate. A gafat-o si taximetristul, dar a scapat ieftin - eu am inteles ca se afla pe sens unic si mergea de nebun invers? (sau nu am inteles bine?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol, insanatosire grabnica si revenire completa! Poate fetele motoriste invata altceva din citatul asta:

 

"The fact is women ride 'Busa's. No, not just on the back seat, but up front. Hands on the bars, twisting throttle, and ready to spit 190 hp straight to the street. And thats cool with us. We like women who know how to wheel a big bike. Women who like to be on top. And nothing says empowered like a sexy leather vest atop a 1300cc chromed steed."

 

Se poate intampla oricui, dar sunt convins ca precum un bad boy adevarat ce isi dorea sa fie, asteapta si critici nu numai mangaieri tandre ca o pisicuta bolnavicioasa.

 

Multa sanatate si noroc, iar minte, in masura in care se mai poate !

Editat de marius317
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca cel mai bine pt toti este sa vorbim pozitiv si sa fim alaturi de ea si de familie. Ce rezolvati daca criticati? Si daca a gresit ,a gresi pe pielea ei si saraca acum trage. Tuturor ni se poate intampla, fie ca suntem noi de vina fie ca nu. Te simti mai bine daca esti intr-o comunitate care te sustine in pasiune si care sare pt ajutor indiferent de cine si cum a gresit.

Insanatosire grabnica si multa tarie familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand Gilda se afla acum pe patul de spital...si doar ea stie prin ce trece...numai de criticile unora de pe aici nu are nevoie

va asigur ca e mai biker decat majoritatea celor care-si dau cu parerea despre ce a facut si cum a facut

a fost o clipa de neatentie pe care o poate avea oricine si multele probleme pe care le-a avut in ultima vreme...

 

...a incercat sa se mai bucure cat de cat de motor acum pe sfarsit de sezon , ca si asa nu mersese in ultima vreme cu busa...

 

 

lasati-o fratilor sa-si revina si dupa va razboiti cu ea cat vreti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantera are nevoie de vaccin pneumococic 23. o fiola. hai sa lasam povestile si sa incercam sa ajutam! PM sau scrieti prietenilor ei din Timisoara daca aveti cum sa-l faceti rost! Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si Pantera am mincat din aceeasi farfurie mult timp cat a stat in Bucuresti si cunosc temperamentul ei cam acid sa zic asa , cu toate astea imi doresc din inima sa se faca bine si stiu ca este o luptatoare.Cat despre a cui e vina ...nu ma intereseaza atata timp cat in Romania nu exista legi care sa nu fie incalcate.Toti invatam din greseli pentru ca e natura umana .Fi bine fato ca inca mai avem multe lucruri de facut impreuna.Garda veche tre sa dea exemple nu sa fie alta pagina cu RIP ca deja sunt satul.Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o cunosc pe Gilda, nici n-am sa-mi dau cu parerea, cine, cum si de ce a fost de vina...Ii doresc in schimb sa aiba parte de insanatosire grabnica, fara niciun fel de sechele fizice sau psihice si multa atentie pe viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...