Sari la conținut

Accident moto Pantera


servant.1980
 Share

Postări Recomandate

Mi-am luat permis, dar au tinut niste unii sa mi-l ia inapoi de vreo 3 ori in decurs de 15 luni. :D

 

Ce dracu ai mai facut ma? :D

 

Pai tu esti "in locu' la o fata"... Mereu...

Sanatate si in locul tau n-as pierde vremea cu topicul :|

 

Dovada :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 975
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce dracu ai mai facut ma? :D
Intrebarea banuiesc ca e retorica avind in vedere ca 99% dintre contraventiile mele au acelasi motiv. :lol:

3 x viteza :|

Editat de SSSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc celor ce mi-au fost alaturi si m-au ajutat !

Multumesc pentru sustinere celor de-aici de pe forum, chiar daca nu ne stim personal! Celor ce si-au dat cu parerea le multumesc si lor si le doresc sa nu treaca prin ce am trecut eu nici cand vor avea nr. meu de km facuti pe motor, nici acum cand sunt cu capul in nori.

Nu o sa citesc tot, m-am razgandit. Sunt oameni acizi chiar daca nu ma cunosc sau stiu cum merg pe motor, sunt oameni rautaciosi care habar n-au ce e ala trafic , dar ei tau cu tupeu jegos in taste si arunca cu noroi doar de dragul de-a o face.

Repet, am pupat moartea pe frunte si am scapat! Pentru mine asta aste cel mai important. Da, ma voi urca inapoi pe Busa ,nu, nu voi renunta la primul accident grav avut in 10 ani doar de motociclism, pentru ca eu sunt o luptatoare si nu c*c steagul. Nu am voie !

Nu mai am splina, ficatul, plamanii si mai toate organele mele interne au avut nevoie de tuning, clavicula e inca rupta, dar inapoi podul e rupt ! Stiu doar ca vroiam sa intru in OMV...atat mai tin minte.

In rest, repet, nu va doresc sa stati in coma ca mine si sa va treziti in ATI intubati si cu dureri crunte.

Va pupa fata si ne vedem sezonul viitor pe sosele, caci calaretului ii sta bine cu drumul.

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te pup, Pantero, ai grija de tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne bucuram ca ti-ai revenit mai fato, sincer.

Si ne mai bucuram ca esti tot tu cea pe care o stiam din totdeauna. :hug:

 

Age: 25 years old

Birthday: June 27, 1987

nu, nu voi renunta la primul accident grav avut in 10 ani doar de motociclism,
Editat de SSSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt in locul lui ma-ta, ai dreptate :)

 

manca-mi-ai pu.la ,ungur imputit ce esti:)

 

Ca in reclama aia... "Vezi, e tocmai ce-ti spuneam..."

Mama si tata iti transmit... :finger:

 

Sunt acasa. Nu mai tin minte nimic din accident.

Ma bucur (pentru tine) ca ti-ai revenit cat de cat. Nu ma bucur niciodata de raul altuia, decat daca a facut rau multor altor oameni, ceea ce nu e cazul tau.

Sper (pentru tine) sa incepi la un moment dat sa-ti aduci aminte mai in amanunt ce s-a intamplat pentru a putea sa inveti din greselile facute. Si ca sa poti sa si povestesti altora care au fost greselile alea, pentru ca ei sa nu le faca. Probabil ca o sa-ti amintesti usor, usor mai multe. Incearca, nu acum, mai tarziu, cand iti vei fi revenit aproape de tot, sa le pui cap la cap. Iti va folosi asta, atat tie cat si prietenilor tai si, poate, si unor necunoscuti, daca le vei povesti undeva public. Pe forum sau in alta parte.

Recuperare cat mai buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presimtirea mea ca o sa fii bine s-a adeverit.Daca accidentul se intampla in sud-estul tarii nu mai aveai sanse de supravietuire.Aici sistemul medical (si nu numai )e la pamant.O sa iti revii si iarna asta pune, busa din nou pe roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai revenit dupa ce ai pupat-o-n frunte pe aia cu coasa, brrrrr!

 

bai nu te cunosc, puteai sa fi si ultimul troll "mascul" si tembel cum sunt multi pe aici dar to imi parea bine ca ai scapat cu viata si, mai mult, vrei inapoi pe mobra, cu sau fara splina la purtator. important este ca ai scapat sa povestesti, cu timpul o sa se mai repare si podul, o sa iti amintesti tot mai multe despre accident, din pacate nu si cat ai pus benzina la OMV, da' asa a cazut zarul.

 

recuperare sprintena in sezonul rece, pana la anul ceva timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presimtirea mea ca o sa fii bine s-a adeverit.Daca accidentul se intampla in sud-estul tarii nu mai aveai sanse de supravietuire.Aici sistemul medical (si nu numai )e la pamant.O sa iti revii si iarna asta pune, busa din nou pe roti.

 

de unde stii tu?

 

PS: esti credincios?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate! Spor la reparatii atat cele ale mobrei cat si ale tale. Da de stire daca ai nevoie de ajutor! Mai bine ca nu citesti tot topicul acum. Fa'te bine si hai la drum!

Editat de dexxter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No mare lucru , Pantero , ai topit o viata din 9 ! Se mai intampla ! Hai ca mai inca 8 ! :peace:

 

 

Din cauza programului si a distantei de la lucru la casa Austria , nu pot ajunge in vizita decat in Week end si saptamana trecuta erai " rusinoasa " si nu primeai vizite ! Ne vedem curand !

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt acasa. Nu mai tin minte nimic din accident.

Am sa citesc topicul cap coada apoi mai vedem.

 

 

suna-ma si pe mine!!

 

toate numerele tale pe care le am ( trei ) sunt inchise!!!

 

bine ai revenit si multa sanatate!!!

 

:cheers:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca esti ok!

Treptat, iti vei aduce aminte ce s-a intamplat. Mintea are un mecanism de protectie la traume, pur si simplu, prefera sa nu mai stie pe unde's "inregistrarile"! :)

Recupereaza-te incet si bine si cel mai important, usor!

:cheers:

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acest topic a tinut cu sufletul la gura cunoscuti, dar si necunoscuti (printre care ma numar si eu). Sunt foarte fericit ca s-a terminat cu happy-end ! Insanatosire grabnica si recuperare totala !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti de milioane! Nici nu aveti idee cat conteaza o vorba buna spusa cand trebuie unui om aflat in situatia mea...nici eu nu stiam, dar acum am invatat asta ! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantero nici nu te cunosc dar pot sa zic ca ma bucur enorm ca esti bine sanatoasa si in viata. Chiar daca a fost sau nu vina ta pe mine ma doare la bascheti pt ca stiu ca tu esti ok... la fel acum m-as bucura enorm si de fata de pe motocicleta lui ionut care a facut acciden in pucheni sa o stiu bine pt ca nimeni nu merita asa ceva chiar daca a gresit sau nu. O seara placuta tuturor si inca o data felicitari ca ai trecut este asta.

 

P.S. - cred ca e mai bine ca nu iti amintesti nimic :)

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai revenit, felino!

Sa treci cu bine peste tunningul interior ca de cel exterior oricum nu ai fi avut sau ai nevoie :)

Iar o cicatrice, daca e, e doar un tatuaj cu o poveste mai buna.

 

Miss you, nebuno!

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...