Sari la conținut

Accident moto Pantera


servant.1980
 Share

Postări Recomandate

Salut. Esti un retard. Freya are pixda (AFAIK). Dar daca are si nevasta nu o pot decat felicita.

 

@kollar: Corect.

@khk: daca a ridicat facaletul la tine arata-i bucataria. Inseamna ca vrea sa-ti gateasca ceva.

 

Also obligatory RapeMan

http://www.youtube.com/watch?v=xW2VfMghh3A

 

BUMSHACALACKAITSDANGALANGTIME

Editat de bogdan192
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 975
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acu...depinde si de femeie... Se stie ca unele nebatute sunt ca floarea neudata...

 

Pai si io daca n-am ton de ridicat....?! Mai ales ca mobrele si femeile ambalate prea tare ma cam inierviaza...

 

Misto parere ai despre bataia aplicata femeilor. Argumentul fortei brute asupra cuiva care nu are forta ta fizica e misto cand nu te duce capul la argumente verbale. Ce sa zic, cu gandirea asta iti doresc multe succesuri.

 

Atat femeile cat si mobrele ambalate prea tare sunt exclusiv vina cui le ambaleaza. Si nu ma refer la femeile isterice din constructie, ci la cele normale. Oricata rabdare are o limita. Fiecare se manifesta cum vrea. Unii tipa, altii dau cu pumnul. Eu plec.

 

A fost prins la covrig cu o alcolemie mare,drept pentru care i-a fost intocmit un dosar penal iar acum imbina utilul cu placutul.Merge cu un scuter de 49...pana la 1 ianuarie

Cat despre bataia aplicata frumusetii aliea de femeie(ana maria),ar trebui sa schimbe vesrsurile melodiei 10

 

Da, faina ipocrizie. Sa preaslavesti femeia intr-o melodie si sa o bati in realitate.

 

sper sa iti lase nevasta urme de slap pe spate

 

Daca nu intelegem o gluma, trecem la "urari"? Din alea de vrajitoare frustrata, gen "sa dea D-zeu sa dea masina peste tine", coming up next? Oricum, N/A, sunt femeie si ultima data cand am verificat, eram straight. :)

 

Cand nu ai nimic interesant de spus, nici macar o gluma in continuare, cica e bine sa taci. Putini abuzeaza de acest drept.

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Misto parere ai despre bataia aplicata femeilor. Argumentul fortei brute asupra cuiva care nu are forta ta fizica e misto cand nu te duce capul la argumente verbale. Ce sa zic, cu gandirea asta iti doresc multe succesuri.

 

Atat femeile cat si mobrele ambalate prea tare sunt exclusiv vina cui le ambaleaza. Si nu ma refer la femeile isterice din constructie, ci la cele normale. Oricata rabdare are o limita. Fiecare se manifesta cum vrea. Unii tipa, altii dau cu pumnul. Eu plec.

 

 

 

Da, faina ipocrizie. Sa preaslavesti femeia intr-o melodie si sa o bati in realitate.

 

 

 

Daca nu intelegem o gluma, trecem la "urari"? Din alea de vrajitoare frustrata, gen "sa dea D-zeu sa dea masina peste tine", coming up next? Oricum, N/A, sunt femeie si ultima data cand am verificat, eram straight. :)

 

Cand nu ai nimic interesant de spus, nici macar o gluma in continuare, cica e bine sa taci. Putini abuzeaza de acest drept.

 

 

erai tu straight da la cate pixde sunt pe forumul asta poate-ti fura una mintile.. pixdele fiind al de valentinsen gigivarga lucianu si astia. sper sa nu te topeasca cu candoarea si inocenta lor feminina.

 

ai de plm, m-am luat cu postarile voastre si nici nu mi-am mai dat seama pe ce topic suntem...

 

sanatate riderului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma, cum s-a intamplat accidentul? :-S

 

O sa afli asta cand o sa afli "cine-a tras in noi dupa 22".

Classified, plm. Ce intrebari pui si tu. :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numa labe triste pe topicu asta,sa va insele femeia si sa va luati gonoree.

 

 

Banatenismul in frunce sa nu se ia ca in rest se rezolva cu medicamente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca e de bine sau de rau, da' la a mea-i place un pic de bataita cate-odata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na, daca e show, show sa fie:

Pe a mea o dezmierd din cand in cand cu cate un viol de grup. All Bikers are welcome!

Editat de TM06UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na, daca e show, show sa fie:

Pe a mea o dezmierd din cand in cand cu cate un viol de grup. All Bikers are welcome!

 

 

Si noi, barbatii, suntem acuzati ca nu suntem romantici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot sa cred ca un topic cu atat aport sentimental ca acesta a ajuns sa fie trolat de toate clonele de pe forumul asta. E de-a dreptul revoltator ca de la un accident grav al unei colege de pasiune s-a ajuns la discutii despre sex si sexism. RUSINE DINU PATRICIU!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-au inchis topicuri mai putin penibile decat asta.

De ce nu inchide un moderator topicu? Cred ca se putea inchide dupa ce s-a aflat ca fata e ok si se recupereaza, decat sa degenereze in ce-a degenerat...

 

Sau poate majoritatea moderatorilor sunt fani @ Pantera si-i cresc notorietatea....

 

A zis bine cine-a zis ca in afara, un topic din asta strangea cateva urari de bine, 2-3 mustrari,si apoi era ingropat....numai in RROMANIA frate vezi 50 de pagini de porcarii inutile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na, daca e show, show sa fie:

Pe a mea o dezmierd din cand in cand cu cate un viol de grup. All Bikers are welcome!

 

can i..........also?

 

s-au inchis topicuri mai putin penibile decat asta.

 

De ce nu inchide un moderator topicu? Cred ca se putea inchide dupa ce s-a aflat ca fata e ok si se recupereaza, decat sa degenereze in ce-a degenerat...

 

Sau poate majoritatea moderatorilor sunt fani @ Pantera si-i cresc notorietatea....

 

A zis bine cine-a zis ca in afara, un topic din asta strangea cateva urari de bine, 2-3 mustrari,si apoi era ingropat....numai in RROMANIA frate vezi 50 de pagini de porcarii inutile...

 

pai pe zavorana de e nu o evit televoziunile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A intrat pe contrasens si s-a plesnit cu un taxi.

Budd . esti un idiot!

 

iese cineva cu mobra mai pe seara ca sa facem reconstituirea accidentului?

rupea-ti-ai gatu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...