Sari la conținut

Cereri/Donatii in Bucuresti


Ronee
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 66
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare, sa inteleg ca ti-ai luat motoreta de 49? Daca da, s-o stapanesti sanatos, fara incidente si multi multi km cu ea

merci

 

poate'mi sterge si mine cineva macar un warning point ca ma dedic comunitatii :)). glumeam, dar daca tine...

haha eu votez pentru asta :D inca o data multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Admin

Donez (poze in topicul de aici )

1.Geaca de piele maron, captusita pe interior, cu blana la guler si maneci, geaca gen Top Gun de aviator, pretabila pt.chopper, in stare buna, se poate purta si outdoor, potrivita cuiva de 180 -184 cm si 90 -105 kg..

2.Doua semicagule, in genul asta.

 

Echipamentele pot fi probate/ridicate din Crangasi, cu un telefon in prelabil.

 

O dau doar cuiva din Bucuresti care vine si o probeaza, sa vad ca-i vine bine!

 

0722 625 710, Luigi

 

 

Si geaca si cagulele s-au dat!

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

va salut. mi-am luat de curand motor, un vfr 750 din 96, si am bagat o gramada de bani in el (schimb ulei, reglat carburatoare, baterie, urmeaza taxele de inmatriculare) si cred ca nevasta-mea divorteaza daca ii mai spun ca imi trebuie si o casca. deci, orice donatie sau o super-superoferta, ar fi binevenite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salut , am o pereche de ghete probiker , masura 37 , cine este interesat PM .. Sunt disponibile dupa data de 15.01 . 2015 .. Atunci am sa revin acasa . Probabil tot atunci am sa atasez poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salut. am 2 cauciucuri. uzura 50% brigestone batlax. 180/55/17 (73W) si 120/70/17 (58W). precizez ca iarna aceasta cu reducere de 30% pretul lor era undeva la 800 lei, noi. Eu dau cu 100 cauciucul. 170 daca se iau aman2 de acelasi cumparator. Au fost montate pe un Suzuki Gsr 600.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

salut. am 2 cauciucuri. uzura 50% brigestone batlax. 180/55/17 (73W) si 120/70/17 (58W). precizez ca iarna aceasta cu reducere de 30% pretul lor era undeva la 800 lei, noi. Eu dau cu 100 cauciucul. 170 daca se iau aman2 de acelasi cumparator. Au fost montate pe un Suzuki Gsr 600.

Ma intereseaza cel de pe spate daca il mai ai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Donez bara pentru tractiuni, modelul care se fixeaza in tocul usii. Cred ca trebuie sa primeasca niste wd40 ca e un pic teapan sistemul de infiletare, nu a fost folosita de mult. O dau doar in Bucuresti, azi sau incepand de duminica viitoare, intre timp sunt plecat. 072 patru 92 noua 8 doi 8. Sunati, nu scrieti in pm sau pe pagina ca nu am sa urmaresc. Merci

» Post actualizat in 17 May 2015 11:06

Nu reusesc sa incarc poza de pe telefon, dar se poate vedea in topicul de donatii

» Post actualizat in 17 May 2015 12:48

Donez "batul adevarului", putin folosita, mici urme de dinti..

 

Ca dimensiune, sa va faceti o idee aveti langa un S2, este din lemn.. nu stiu de care.

 

Folositi PM, primul venit, primul servit.

 

Se da doar in Bucuresti, astazi, sau incepand de duminica viitoare.

» Post actualizat in 23 May 2015 19:30

Bata s-a dat!

 

a ramas bara de tractiuni: http://www.decathlon.ro/bara-de-tractiune-bt-200-id_1029846.html

post-41997-0-22378800-1431866884_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare baieti, se intampla sa aveti pe undeva resturi de vata minerala bazaltica? M-ar interesa s-o schimb pe cea actuala din toba. Daca o cumpar din magazin sunt obligat sa iau multi m2 si n-am nevoie de atata.

 

Multam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna ziua! As avea si eu o mica rugaminte, am o mica problema: am un Kawasaki zx4r si imi trebuie garnitura de chiuloasa (http://www.wemoto.ro/bikes/kawasaki/zxr_400_l4-l7/94-97/picture/cylinder_head_gasket/) pentru a o face sa "urle", dar nu mai am banuti momentam, as fii foarte recunoscator pentru cine m-ar ajuta si voi inapoia fiecare leut cat de repede se poate, 2-3 saptamani - o luna ca momentan nici adidasi nu mai ca s-au rupt, foarte sincer vorbind, dar eu chiar doresc sa fac motocicleta, tin foarte mult la ea. Va multumeac! Imi cer scuze daca am suparat sau deranjat cu acest mesaj! O zi frumoasa si asfalt uscat va doresc! Contact: 0751290981 sau mail vasiliuioanalexandru@gmail.com

Editat de Splyt Alex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor, in caz ca aveti o baterie care va incurca prin garaj, ma lasat bateria de la mobra din dotare si cred ca nu mai incarca, va trebui sa rezolv cu incarcarea ,nu stau stralucit la capitolu finante asa ca va rog in caz ca va lasa inima sa renuntati la baterie , daca cunoasteti un electrician moto ce ma poate ajuta... multumesc anticipat. 0771364053 Marian, un SMS sau bip si va sun eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, in caz ca aveti o baterie care va incurca prin garaj, ma lasat bateria de la mobra din dotare si cred ca nu mai incarca, va trebui sa rezolv cu incarcarea ,nu stau stralucit la capitolu finante asa ca va rog in caz ca va lasa inima sa renuntati la baterie , daca cunoasteti un electrician moto ce ma poate ajuta... multumesc anticipat. 0771364053 Marian, un SMS sau bip si va sun eu.

Am eu una. Nu e noua, dar e gratis ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...