Sari la conținut

Topic de foot-ut in gura


bea2000
 Share

Postări Recomandate

dude, dar Bundy asta, amicul tau.. e vreo bunaciune de vrei sa i-o vari pe unde scoate perle?

 

redhair, azi nu faci prezenta? ori ai plecat sa-ti iei permisul de calator pe codita?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 280
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma omule.. ce mai vrei de la mine? am incheiat discutia.. ce ma mai tot strigi pe aici?

 

hai ca iau solda si ti o dau eu... berea

tine-o acolo sa ai la batranete... ca de la noi nu prinzi pensie.. si peste ani te vad aici ca ma injuri ca ti-am baut berea

Editat de redhair
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SID, mai usurel cu replicile "de mama". Daca vrei sa ne luam, ne luam baieteste. Daca esti obraznic, asta inseamna altceva. Nu ti-e de ajuns ca te-ai facut penibil in fata tuturor?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SID, mai usurel cu replicile "de mama". Daca vrei sa ne luam, ne luam baieteste. Daca esti obraznic, asta inseamna altceva. Nu ti-e de ajuns ca te-ai facut penibil in fata tuturor?!

 

sevraj, penibil ..si ce ai mai zis. Si mai ai si tupeul jegos sa-mi spui sa stau si deoparte.

 

Marsh? Latra in alta parte. Si am incheiat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai nene , da' roscata e buna ?

 

E buna dupa o sticla de vodka; ca oricare :) Ai grija ca are prieten gelos, care ii mai citeste posturile in care da lectii de condus si tehnici de pasagere. Mi-as pwla in el de permis!

 

lil ce freci in seara asta? ce citesti?

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E buna dupa o sticla de vodka; ca oricare :) Ai grija ca are prieten gelos, care ii mai citeste posturile in care da lectii de condus si tehnici de pasagere. Mi-as pwla in el de permis!

 

lil ce freci in seara asta? ce citesti?

 

de unde stii ca sunt buna? m-ai gustat? poate sunt acra...

tare mai stii tu totul despre mine.. cine cum ce si cat..

Editat de redhair
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde stii ca sunt buna? m-ai gustat? poate sunt acra...

tare mai stii tu totul despre mine.. cine cum ce si cat..

 

E topicul de fwtwt in gura, crezi ca eu te-am gustat pe tine? Apai cine nu gandeste la ora asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa parerea multora, eu ti-am tras-o tie.

you got served. my work here is done. paaa .. sa NU imi scrii

 

Ce sa-mi dai tu mie pasagero? Tu gandesti ma fato?

 

LA CE MORTII MA-TII AI CONTUL AICI SI POSTEZI CA PASAGER ??? SI NU E CA POSTEZI ...CE PWLA MEA IMI DAI TU MIE SFATURI CUM MORTII MA-TII SA CONDUC LA UNIRII???

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack: :crack:

1. nu vorbi tu de morti ca te fwt in gura pe direct. esti atat de mascul incat nu stii decat sa te ataci la ce zice o simpla pasagera.

2. nu ti-am dat sfaturi. am spus ca nu te suport. take it or leave it.

3. nu imi mai bat capul cu un retard ca tine. de ce esti atat de prost incat sa nu intelegi punctul 2? toti au inteles asta, de asta nu s-a mai luat nimeni de mine.

4. nu stiam ca forumul asta e numai pentru motociclisti. in cazul asta tu ce cauti aici?

treci pe motor si da-te la unirii ca asta iti e placerea ta pe motor. nu calatoriile lungi. hai..recunoaste ... ti-ai luat motor crezand ca iti sar pixdele mai repede in pl. dar chiar si asa nu ai noroc. la naiba.

poti sa ma injuri in continuare cat vrei, mi se falfaie.

 

 

 

 

si lasa-ti ma mesajele cum le scrii original. nu mai sterge injuraturile si expresiile tale de domn ca sa te dai tu ingeras.

Editat de redhair
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10-15 minute am venit de la o mica plimbare, tu de la ce plm ai venit azi ..ca nici pasagera n-ai fost..si o freci ampwlea pe forum.

 

A luat-o lumea razna...daca mai apar sustinatorii pixdei asteia, mi-e clar. Sa va futa cainii de retarzi infecti.

 

 

 

Same shit, different day :)

 

cu stima, (si pwli in gura proastei care o sustineti)

 

SiD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10-15 minute am venit de la o mica plimbare, tu de la ce plm ai venit azi ..ca nici pasagera n-ai fost..si o freci ampwlea pe forum.

 

A luat-o lumea razna...daca mai apar sustinatorii pixdei asteia, mi-e clar. Sa va futa cainii de retarzi infecti.

 

 

 

Same shit, different day :)

 

cu stima, (si pwli in gura proaste pe care o sustineti)

 

SiD

 

 

injura macar corect.

stii tu ce am facut eu azi? ita al dreacu ti-ai pus spionii sa ma gaseasca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa plec? Esti dusa... neadaptat-o, ia coarnele in mana si atunci sa vb cu mine!

 

Ai condus ceva? NU? Beshi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toti au inteles asta, de asta nu s-a mai luat nimeni de mine.
Eu am zis ca arati ca o damigeana. :huh:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca sunteti on topic :10:

pana acum rucsacelu are 2-1...astept sa vad daca egaleaza risaru de unirii.

 

Aiurea, daca ar fi sa tinem scorul, numai cu ultimul raspuns mai mare i-a dat knock out. Ala cand a apucat sa faca 1, cand s-a injurat singur?! Deja vad CA CAndideaza cu succes fulminant la podium cu penibilii forumului.

Editat de smart2cry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa plec? Esti dusa... neadaptat-o, ia coarnele in mana si atunci sa vb cu mine!

 

Ai condus ceva? NU? Beshi!

 

tu te simti mai om ca ai condus ceva?

ai inceput destul de prost

trebuia sa incepi cu

viata ta, capu tau, limba ta, respectul pentru altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...