Sari la conținut

Discutii despre SMAEB 2013


rzv1977
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 72
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai e la acelasi nivel la care e si comunitatea moto la noi,si stim prea bine comunitatea moto la noi e pielea p...i,eu unu am fost foarte multumit de expozanti si de showul care a fost afara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

La fel si eu.Am fost incantat de show-ul de afara precum si de expozanti.Eu nu sunt cu pretentii mari si am gasit de tot ce aveam nevoie .La Paula's am gasit geci ,cizme,si casti la jumatate de pret.Mi aparut rau ca am facut drumul (350 km) cu masina fiindca era o vreme superba.

Editat de etzmz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

smaebu e cam de caca in ultima vreme...cu banii in buzunar cu am gasit cauciucuricu dot 12, nici un combinezon cu protectii misto si o casca mi`a facut cu okiu dar la un pretz exagerat...pr fc moto undeva la 200 eur la motodiscount era 970 lei si la smaeb era la 2 standuri undeva 1200 si dincolo 1450 lei...deci...nu va mai asteptati dezamagirea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai degraba propun organizarea unui talcioc moto,macar de 2 sau 3 ori pe an daca nu lunar undeva chiar si pe un teren deschis dar accesibil unde fiecare care are echipament,piese sau mobre de vanzare sa vina si sa isi expuna marfa.

 

De 5 ani de cand merg la SMAEB sunt din ce in ce mai dezamagit .

Buna idee cu talciocu' :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cumparat de la un stand anul trecut manusi icon cu 150 ron si o casca super buna pt un cadou (am cautat inainte pe net ofertele expozantilor),imediat in standul urmator manusile erau 280RON IDENTICE

majoritatea vindeau ce aveau din 2008-2009 pe stoc ,daca ai spirit de afacerist poti castiga de pe urma salonului else ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cumparat de la un stand anul trecut manusi icon cu 150 ron si o casca super buna pt un cadou (am cautat inainte pe net ofertele expozantilor),imediat in standul urmator manusile erau 280RON IDENTICE

majoritatea vindeau ce aveau din 2008-2009 pe stoc ,daca ai spirit de afacerist poti castiga de pe urma salonului else ...

da stiu si eu standurile respective. eu ma plimbam cu o prietena ce-si cauta manusi, am dat peste cele la 270lei de dama si i-am zis ca pe net erau 39Euro, ne mai invartim si imi zice ea: uite manusi ca alea la 170lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai aude ceva tati? Ceva noutati cu privire la data data de sustinere? Preturi mari sau nu, fiecare e in masura, pana la urma, sa discearna daca merita sau nu investitia! Pana la urma e cea mare manifestare de genul din tara si ar trebui sa fim recunoscatori, macar pentru efortul organizatoric depus, si sa ne bucuram de reuniuune, ca eveniment in sine! Eventualele achizitii raman la aprecierea fiecaruia... Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur! Targul va fi organizat pe data de 1 aprilie 2013 in acelasi loc ca si anul trecut. Pretul biletului va fi identic iar daca vor veni mai multi agitati ca asta de mai sus cred ca voar avea buzunarele pline comerciantii care vor avea standuri acolo. :))))

Dragi provideri, rezervati-va loc di timp ca sunt unii care promit sa cumpere tot :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa lume posteaza ca sa se afle in treaba! E bine si asa, discipolii lu' nea Base ii poti zari de la mile distanta! Circumvolutiunile sunt desuete (vezi DEX)! Spor la treaba si vrem cat mai multe cugetari din putzul gandirii! Intre timp....sa traiti bine! Noroc bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...